logo_eet

ناظر انتخابات: از نظر آماری غیرممکن است که ۹۰ درصد آرای افراد نظامی در جورجیا برای بایدن باشد

آرای افراد نظامی فیشر اظهار داشت که در آن روز  ۲۹۸ رأی اخذ شده از افراد نظامی را در شهرستان کاب بررسی کرد و از این تعداد چیزی در حدود ۸۰ تا
دِبی فیشر (NTD Live screenshot)

یکی از ناظرین انتخابات در جورجیا طی جلسه کمیته فرعی سنای ایالتی گفت که وی شاهد بوده که بیش از ۹۰ درصد آرای افراد نظامی به جو بایدن تعلق داشته است.

دبی فیشر، ناظر انتخابات در شهرستان کاب، روز چهارشنبه گفت که او ناظر بر بخشی از بازشماری مجدد دستی در ۱۶ نوامبر بود.

فیشر اظهار داشت که در آن روز  ۲۹۸ رأی اخذ شده از افراد نظامی را در شهرستان کاب بررسی کرد و از این تعداد چیزی در حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد به نفع بایدن بودند.

وی گفت «از نظر آماری این امر غیرممکن است. در آن بخش از شهرستان کاب، به طور سنتی، رای دهندگان معمولاً بر اساس تجربه در انتخابات‌های قبلی به جمهوری خواهان رای می‌دهند نه دموکرات‌ها»

فیشر گفت «از میان آن برگه‌های رای، وقتی مورد به مورد بررسی می‌کردم متوجه موضوع نگران کننده‌ای شدم. همه آنها کاملاً پر شده بودند.» وی اظهار داشت که حدود ۹۰ درصد آنها هیچ تا خوردگی یا برشی نداشتند.

فیشر به نمایندگان مجلس گفت «به من گفته شد که در شهرستان کاب، ارتش باید این موارد را از طریق پست ارسال کند.»

فیشر همچنین یاد آور شد که او رأی‌های افراد نظامی را به چالش کشید  و از آنها خواست که به دلایلی که مطرح شده جدا شوند. اما مسئول انتخابات در محل حاضر نشد و گفت آرا قانونی است.

وی همچنین به رفتار بد پرسنل انتخابات نیز اشاره کرد و از سناتورها خواست تا در مورد نحوه شمارش آرای افراد نظامی بازبینی بیشتری انجام دهند.

اپک تایمز برای تحقیق در این خصوص به دفتر وزیر امور داخلی جورجیا و شهرستان کاب مراجعه کرده است.

دفتر وزیر امور داخلی، برد رافنسبرگر در اوایل این هفته گفت که در ممیزی امضاهای شهرستان کاب، هیچ رای غیابی جعلی پیدا نشده است.

به گفته دفتر وی، اداره انتخابات شهرستان کاب ۹۹.۹۹ درصد صحت امضاها را تأیید می‌کند.

فیشر در پاسخ به سوال یک قانونگذار درباره ممیزی امضاها، گفت که مأموران انتخابات ممیزی امضاها را تأیید کردند، در حالی که هیچ ناظری برای مشاهده نحوه ممیزی وجود نداشت.

مطالب دیگر:

شکایت ترامپ در دادگاه عالی علیه کمیسیون انتخابات ویسکانسین

درخواست هیئت سنای ایالت جورجیا برای بازرسی قانونی آرای غیابی شهر فولتون

ویدئو: دولت پنهان در آمریکا

 مشاور کمپین ترامپ: شواهد خاصی را در جلسه ششم ژانویه ارائه خواهیم داد

اخبار مرتبط