Search
Asset 2

سیدنی پاول: آرای تقلبی از چین، همچنان به ایالات متحده می‌آیند

وکیل سیدنی پاول تأیید کرد شواهدی از آرای تقلبی را که در چین چاپ شده‌اند، جمع‌آوری کرده است. پاول در مصاحبۀ ۳دسامبر۲۰۲۰ خود با سین لین از اِن‌تی‌دی گفت شواهدی دارد مبنی بر اینکه آرای تقلبی هنوز از چین و مکزیک وارد می‌شوند.
(Screenshot NTD)

وکیل سیدنی پاول تأیید کرد شواهدی از آرای تقلبی را که در چین چاپ شده‌اند، جمع‌آوری کرده است. پاول در مصاحبۀ ۳دسامبر۲۰۲۰ خود با سین لین از اِن‌تی‌دی گفت شواهدی دارد مبنی بر اینکه آرای تقلبی هنوز از چین و مکزیک وارد می‌شوند. لین وود نیز طی مصاحبه‌اش با لین، وجود آرای تقلبی را تأیید کرد.

پاول گفت فیلم‌هایی دارد از انتقال آرا ازطریق مرز ایالات متحده و مکزیک. او افزود: «ما شواهدی داریم از یک بار هوایی قابل‌توجه از آرا که وارد می‌شوند و نیز شاهدی که می‌گوید این آرا همچنان وارد می‌شوند، چراکه آنها قصد دارند آرای تقلبی را در هر دور دیگری از انتخابات یا در صورت نیاز در بازشماری‌ها، استفاده کنند. بنابراین آن متوقف نشده است.»

افشاگر چینی برای پشتیبانی از این ادعا ویدئویی را ارسال می‌کند

ویننس اِی‌اُلرویدز، فعال سیاسی، در توئیترش نوشت پنج‌میلیون برگه رأی جعلی در کارخانه‌ای در چین برای می‌سی‌سی‌پی، فلوریدا و کارولینای شمالی چاپ شده است. در ویدئوی ارسالی اُلرویدز، دو مرد چینی که یکی لهجه کانتونی دارد، درباره نحوه آماده‌سازی آرای جعلیِ ایالات متحده با هم صحبت می‌کنند.

اُلرویدز تصاویری از این کارخانه تقلبیِ ادعاشده را نیز همراه متنی ارسال کرد: «کارخانه چاپ در گوانگدونگِ چین با چاپ آرای جعلی همکاری کرد، آرایی که از ماه اوت تا اکتبر۲۰۲۰ همراه تجهیزات پزشکی به کانادا و مکزیک پست و سپس به‌سرعت به ایالات متحده منتقل شدند.»

اُلرویدز درباره کارخانه چاپ در چین توئیت کرد.

اُلرویدزگفت که وجدان و اعتقادش به خدا او را به سوی جستجوی مخفیانه اطلاعاتی سوق داد که «مداخله چین را در انتخابات ایالات متحده افشا می‌کرد.» او قول داد اطلاعات بیشتری ارائه دهد. اُلرویدزهمچنین ادعا کرد بسیاری از گواهینامه‌های رانندگی و کارت‌های شناسایی جعلی که مسئولان در سراسر ایالات متحده توقیف کرده‌اند به این انتخابات مرتبط است. او گزارشی را از صدای آمریکا نقل کرد حاکی از اینکه تا ۱۰اوت۲۰۲۰، مقامات ایالات متحده ۵۴۷۱۸ کارت شناسایی جعلی را ردیابی کرده‌اند.

او افزود: «ازآنجاکه برای رأی‌دادن، هر برگه سفید رأی باید با یک هویت شخصی مطابقت داشته باشد، برخی افراد آرا را جعل می‌کنند و برخی نیز شناسنامه‌های جعلی تهیه کرده‌‌اند. بدیهی است برنامه پشت این تقلب‌ها می‌خواهد آرا را به‌صورت محلی تغییر دهد و در انتخابات ایالات متحده مداخله کند.»

در ۲۳نوامبر کردرمدیا از تایوان به‌نقل از شخصی آشنا به این موضوع، گفت در استان گوانگدونگ چین کارخانه‌ای زیرزمینی وجود دارد که در جعل اسناد تخصص دارد. این کارخانه از ماه ژوئیه ماهانه ۵۰۰هزار برگه رأی خالی را برای ایالات متحده تولید کرده است.

این شخص گفت که الگوهای این آرای جعلی را «مشتری قبلی» تهیه کرده است، اما این کارخانه نمی‌توانست الگوهای فلزی و طرح‌های ضدجعلِ آرای واقعی را دوباره ایجاد کند. همچنین این آرای جعلی نمی‌توانستند مستقیماً به ایالات متحده حمل شوند و باید قبل از ورود به ایالات متحده به کانادا، مکزیک و مکان‌های دیگر منتقل می‌شدند.

اُلرویدزاز نسل «منطقه زرد دشت مانچو،» یکی از برترین مناطق با موقعیت اجتماعی برجسته در زمان سلسله چینگ، است. پدربزرگش یک مقام عالی‌رتبه اداره امنیت مرکزی حزب کمونیست چین و پدرش یک مدیر مالی بانفوذ بود که بعداً حزب کمونیست چین او را مورد تحقیق قرار داد و زندانی کرد. اُلرویدزاز ترس اینکه همدست شناخته شود، پس از انتقال از کشوری به کشور دیگر، در ژاپن مستقر شد.

اُلرویدزکه اکنون خودش یک پدر است، گفت دوست دارد دخترش در دنیای بهتری زندگی کند. تقلب در انتخابات باعث شد متوجه شود شاخک‌های حزب کمونیست چین تا ایالات متحده و سایر نقاط جهان گسترش یافته است و او را مجبور به افشای نفوذ حزب کمونیست چین در این انتخابات کرد.

نوشته: مینگهویی

دیدگاه‌‌‌‌‏های این مطلب صرفا متعلق به نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه اپک تایمز نیست.

مطالب دیگر:

اینفوگرافی: تبلیغات ۴ ساله بر علیه ترامپ

آمریکا، یک مقام چینی را به خاطر آزار و شکنجه فالون‌گونگ تحریم کرد

تیم حقوقی ترامپ پس از رد شدن شکایت تگزاس در دیوان عالی به دنبال گزینه‌‌‏های جایگزین است

ناظر انتخابات به صورت ویدیویی نشان می‌دهد که چگونه نرم‌افزار دومینیون، امکان تغییر و افزایش آراء را ایجاد می‌کند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی