Search
Asset 2

 دیدگاه: آمریکایی‌ها میهن‌پرست باقی می‌مانند

آمریکایی‌ها علی‌رغم همه تلاش‌های جریان چپ و متحدانش در رسانه‌های چپگرا، اکثر آمریکایی‌ها به کشور خود افتخار می‌کنند و برای میهن‌پرستی ارزش
(Free-Photos/Pixabay)

علی‌رغم همه تلاش‌های جریان چپ و متحدانش در رسانه‌های چپگرا، اکثر آمریکایی‌ها به کشور خود افتخار می‌کنند و برای میهن‌پرستی ارزش قائل هستند.

بزرگترین خطراتی که دموکرات‌ها در سالهای ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ با آن روبرو هستند، طغیان مداوم جنبش رادیکال ضدآمریکایی گرایی عمومی آنها  و تلاش‌های آگاهانه‌شان برای وادار کردن مردم آمریکا به پذیرش عقایدی که در باور مردم جایی ندارد و در بعضی موارد عمیقا انکار می‌شود.

علی‌رغم همه آنچه در رسانه‌های تحت سلطه چپ رادیکال می‌بینید، آمریکایی‌ها در نحوه نگرش خود و ارزش قائل شدن برای وطن‌پرستی به طور قابل ملاحظه‌ای سنتی باقی مانده‌اند.

در پژوهشی که ما در موسسه نظرسنجی مک‌لاکلن اند آسوشیتد، انجام دادیم، نتایج بسیار قطعی‌تر از آن چیزی بود که رسانه‌های انتظار آن را داشتند.

نتایج نظرسنجی را در دامه ملاحظه کنید.

چپ‌ها به طور مداوم از زبان تفرقه افکنانه استفاده و سعی می‌کنند آمریکایی‌ها را وادار به هویت قبیله‌ای، نژادی و قومی کنند، نه هویت ملی مشترک.

این درحالی است که ۸۷ درصد آمریکایی‌ها خود را عمدتاً آمریکایی می‌دانند در حالی که تنها ۸ درصد خود را عمدتاً افراد رنگین پوست می‌دانند.

۶۶ درصد سیاه‌پوستان خود را آمریکایی می‌دانند و تنها ۲۸ درصد مخالف این هستند. اسپانیایی زبان‌ها ۷۶ درصد برای خود هویت آمریکایی قائل هستند و تنها ۱۷ درصد نظر عکس دارند. در میان خانوارهای مهاجر، ۸۵ درصد خود را آمریکایی و تنها ۱۱ درصد خود را رنگین پوست می‌دانند.

بنابراین، اگر بازهم شنیدید که برخی از چهره‌های چپ‌گرا هویت نژادی یا قبیله‌ای را نسبت به یک هویت متحد آمریکایی ترویج می‌دهند، به یاد داشته باشید که آنها با یک‌دهم کشور صحبت می‌کنند و توسط ۸۵ درصد کشور رد می‌شوند.

در حالی که چپ‌ها به آمریکا، تاریخ و نهادهای ما حمله می‌کنند، بیش از سه چهارم آمریکایی‌ها (۷۸ درصد) موافق هستند که ایالات متحده بزرگترین ملت روی زمین هستند و فقط ۱۹ درصد مخالف آن هستند. جالب اینجاست که خانوارهای مهاجر ۷۹ درصد موافق هستند که ایالات متحده بزرگترین ملت روی زمین است.

در حالی که چپ بر تحریفات ضد آمریکایی تاریخ و ابراز نظر علیه ایالات متحده متمرکز است، از هر چهار آمریکایی سه نفر (۷۵ درصد) نیز موافق هستند که آمریکا آزادترین و دموکراتیک‌ترین کشور روی کره زمین است. این امر در مورد سیاه‌پوستان آمریکایی (۶۴ درصد)، اسپانیایی تبار آمریکایی (۷۲ درصد) و خانوارهای مهاجر (۷۷ درصد) صدق می‌کند.

در پس همه این شایعات پیرامون نژادپرستی سیستمی، نظریه انتقادی نژاد و سایر تلاش‌ها برای جلب تفکر مردم در مورد اختلافات قبیله‌ای، آرمان آمریکایی همچنان متحد و معطوف به افراد است تا گروه‌ها.

در واقع ، ۹۱ درصد آمریکایی‌ها با نظر کشیش مارتین لوتر کینگ، رهبر مبارزات سیاهپوستان موافق هستند که محتوای شخصیت یک شخص مهمتر از رنگ پوست او است.

این حمایت پیوسته و چشمگیر مردم آمریکا از دید مثبت به آمریکا هشداری برای جریان چپ است:

اگر همچنان به‌عنوان یک حزب نژادپرست و تفرقه‌انداز، در استفاده از دولت و نخبه‌گرایی اجتماعی برای به اجبار چیره کردن هویت قبیله‌ای بر مردم آمریکا پافشاری کنید، با اکثریت قاطع رد خواهید شد.

آمریکایی‌ها انکار نادرست و مخرب شما از ماهیت آمریکا را نمی‌پذیرند.

برگرفته  از سایت  Gingrich360.com

نوشته: نوت گینگریچ، جمهوری خواه، از سال ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۹ به عنوان سخنگوی مجلس نمایندگان فعالیت می‌کرد و در سال ۲۰۱۲ به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری در انتخابات شرکت کرد.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده دیدگاه های اپک‌تایمز نیست.

مطالب دیگر:

اهالی ایالت‌های دموکرات، به‌خاطر قرنطینه و سیاست‌های چپ‌ها در حال نقل مکان به ایالت‌های جمهوری‌خواه همچون فلوریدا هستند

زاکربرگ چگونه با ثروت خود به چپگراها کمک کرد تا با مسئولان انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا همکاری کنند

ویدئو: چه کسی به رشد چین کمک کرد؟ قسمت دوم

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی