Search
Asset 2

یک فعال اجتماعی: ساکت کردن مردم و مجبور کردن آنها به «پذیرش گناه» راهی به‌سوی اتحاد نیست

اتحاد یک فعال اجتماعی: ساکت کردن مردم و مجبور کردن آنها به «پذیرش گناه» راهی به‌سوی اتحاد نیست هیگینز پیشنهاد کرد که بهترین راه حل «تکیه بر
هدر هیگینز، رئیس مجمع زنان مستقل

هدر هیگینز، رئیس مجمع زنان مستقل، در گفتگو با «امریکن تات لیدِر»، از مجموعه برنامه‌های اپک‌تایمز، معتقد است که در تعریف فعلی سیاستمداران چپ در خصوص مفهوم «اتحاد»، عناصر سرکوب و خفقان نهفته است.

هیگینز در روز بیستم ژانویه در گفتگو با یان یکیلِک، مجری این برنامه گفت آنها در پوشش مفهوم اتحاد به مردم می‌گویند «شما باید ساکت شوید، و فقط باید با دیدگاه ما همراه شوید و مطابقت داشته باشید.» « باید در هر چیزی که ما می‌گوییم، گناه و قصور خود را بپذیرید.» حتی اگر مقصر نباشید. هیگینز خاطر نشان کرد که این نوع تفکر بسیار ناسالم است.

هیگینز افزود که امروزه، چپ‌ها مردم را نه با توجه به سخنانشان، بلکه با تفسیر ذهنی‌شان قضاوت می‌کنند. به اعتقاد وی «تقریباً هر چیز را می‌توان به گونه‌ای تفسیر کرد که جرم انگاشته ‌شود.»

به گفته وی «و ما در حال دیدن این هستیم که معنای گفتار در حال از دست رفتن است، زیرا اگر شما نمی‌توانید درک کنید که چه می‌خواهید، در واقع شما اصلاً نمی‌توانید صحبت کنید.»

هیگینز رسانه ای را مثال زد که به عمد گفت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق به مردم گفت برای کشتن ویروس حزب کمونیست چین (کرونا ویروس)، ماده سفید کننده بنوشید.

این فعال اجتماعی افزود «او هرگز چنین چیزی نگفت. او در مورد نوشیدن کلوراکس صحبت نمی‌کرد. شما این را تفسیر کردید، و فیلم را بریدید تا به نظر برسد که این جمله را گفته است. او این حرف را نزده است.»

هیگز تصریح کرد که رسانه‌های اجتماعی، سرشار از القای مفاهیم و تصورات به جامعه‌، از طریق افرادی با انگیزه‌های منفی است.

هدر هیگینز، رئیس مجمع زنان مستقل، در ادامه به تجاوز به ساختمان گنگره در روز ششم ژانویه اشاره کرد و گفت «آنچه در پایتخت اتفاق افتاد وحشتناک بود. آشوبگران رفتارهای شنیعی از خود نشان دادند و همه آن را محکوم کردند.»

وی خاطرنشان کرد که نگرانی این است که چقدر سریع روایت تغییر کرده است. به طوری که به طور هدفمندی آشوب به ترامپ و حامیانش نسبت داده شد.

هیگینز تصریح کرد که این جریان در این جهت شکل گرفت که دیگر کسی در خصوص شفافیت و سلامت انتخابات نظری منفی ندهد و همچنین تقصیر به گردن محافظه‌کارانی انداخته شود که به روند انتخابات انتقاد داشتند، و در پی بی‌اعتبار کردن ایده‌های آنان بود.

هیگینز خاطرنشان کرد «شورشیان برخی از گروه‌های حاشیه‌ای بودند که اکثریت شامل حامیان معترض ترامپ نمی‌شدند.»

هیگز در انتها با انتقاد از رویه شرکت‌های بزرگ فناوری، در سانسور و استبداد این ایده را سرزنش کرد که چون آنها شرکت‌های خصوصی هستند، می‌توانند بگویند «اگر این پلتفرم را دوست ندارید، خودتان یکی ایجاد کنید.»

هیگینز، با اشاره به چگونگی ایجاد  پیام‌رسان پارلر گفت آنها این کار را کردند، ولی در ادامه با حذف و تحریم از سوی شرکت‌های بزرگ فناوری روبرو شدند. این خیلی خطرناک است.

هیگینز ادامه داد که شرکت‌های بزرگ فناوری «اکسیژن آزادی» مردم را قطع می‌کنند. وی گفت «کشور ما برجسته است زیرا با این ایده آغاز شد که دولت از آن مردم است و در برابر مردم مسئول است. مردم نمی‌توانند دولت را وادار به پاسخگویی کنند، مگر اینکه آزادانه نظر خود را بیان کنند. اگر به آنها اجازه داده نشود که نظر دهند، نمی‌توانند مشکلی که پیش آمده را اطلاع دهند.»

هیگینز پیشنهاد کرد که بهترین راه حل «تکیه بر آنچه در واقع گفته شد، نه تفسیر ذهنی از آنچه گفته شد» می‌باشد.

مطالب دیگر:

کاخ سفید قانون سقط جنین فدرال را وضع خواهد کرد

دادستان کل تگزاس تهدید کرد که از دولت بایدن به‌خاطر «مسدود کردن اخراج مهاجران غیرقانونی» شکایت خواهد کرد

دستاوردهای ضدکمونیستی ترامپ (بخش دوم)

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی