Asset 2

اپک‌تایمز جایزه بهترین مستند جشنواره فیلم کانتنت را کسب کرد

اخبار و روزنامه‌ نگاری سال گذشته، جشنواره فیلم کانتنت، برای نخستین بار، اخبار و روزنامه‌ نگاری را به عنوان یکی از بخش‌های خود پوشش داد. مثل
جایزه بهترین مستند در بخش اخبار و روزنامه نگاری جشنواره کانتنت که به اپک تایمز تعلق گرفت  (The Epoch Times)

سال گذشته، جشنواره فیلم کانتنت، برای نخستین بار، اخبار و روزنامه‌ نگاری را به عنوان یکی از بخش‌های خود پوشش داد. امثال این جشنواره و کنفرانس رسانه‌ای از ۱ فوریه تا ۴ فوریه در دالاس، با شرکت ۵۰ سخنران و عضو پنل برگزار شد.

جان دیاموند، هماهنگ‌کننده بخش اخبار و روزنامه‌نگاری گفت «همه از اخبار و روزنامه‌ نگاری لذت می‌بردند.» وی افزود این بخش اکنون برای ماندن و همیشگی شدن در اینجا است.

 تصمیم برای افزودن این گروه یک سال و نیم پیش گرفته شد و دایموند گفت مردم برای یافتن حقیقت به طور فزاینده‌ای به دنبال منابع دیگری غیر از رسانه‌های جریان اصلی هستند. «ما به دنبال بهترین رسانه‌های حقیقت‌گوی جایگزین برای دعوت به این رویداد بودیم.»

یک سال پیش، درست پس از آنکه همه‌گیری منجر به تعطیلی در سراسر کشور شود، او یک مستند را مشاهده کرد که ریشه‌های ویروس حزب کمونیست چین (کرونا ویروس) را بررسی می‌کرد. این مستند توسط خبرنگار ارشد تحقیقاتی اپک تایمز، جاشوا فیلیپ تهیه شده بود.

دیاموند گفت: «این همان چیزی است که من برای نامزدی ارسال کردم، و پس از آن شما با چند مستند عالی دیگر  بیرون آمدید.» در نهایت پوشش خبری فیلیپ از انتخابات ۲۰۲۰ منجر به برنده شدن جایزه بهترین مستند در بخش اخبار و روزنامه‌ نگاری شد.

دیاموند گفت: «من در جنگ سرد و دهه ۸۰ در ارتش بودم، بنابراین می‌دانستم که کمونیست‌ها چگونه با روزنامه‌نگاری برخورد می‌کنند. وقتی آنها در اوایل دهه ۸۰ زمانی که من در نیروی هوایی بودم آلمان شرقی را تصاحب کردند، و اروپای شرقی را دست گرفتند، و رسانه‌های دولتی را در اختیار گرفتند.» «بنابراین می‌دانم که تبلیغات آنها چگونه است، من سال‌ها پیش دیدم که به چه سمتی می‌رود. شما می‌دانید، در مورد ویروس کرونا و انتخابات، اپک تایمز واقعاً نشان داد چه کسانی حقیقت را می‌گویند و این روزنامه در زمینه روزنامه‌نگاری منصفانه و صادقانه، از همه برتر بوده است.»

جاشوا فیلیپ نیز گفت «بالا رفتن از جایگاه و دریافت جایزه برای من یک لذت واقعی بود.» وی افزود «وقتی مردم را می‌بینید واقعاً حس می‌کنید که روح این کشور بسیار زنده و پویا است. سنت‌ها و ایمان قلب این کشور است.»

مطالب دیگر:

ویرجینیا برای محکوم‌کردن برداشت اجباری اعضای بدن در چین لایحه‌ای را تصویب می‌کند

نخستین پُست ترامپ در شبکه‌های اجتماعی پس از ترک کاخ سفید

توقیف میلیون‌ها ماسک و کیت‌ آزمایش تقلبی چینی توسط گمرک آمریکا

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی