Search
Asset 2

از سال آینده از لندن و پاریس به تورنتو ارزان سفر خواهید کرد

پریمرا ایر
(InsectWorld / Shutterstock)
پریمرا ایر
(InsectWorld / Shutterstock)

شرکت هواپیمایی اسکاندیناویایی «پریمرا ایر»، اقدام به راه اندازی خطوط پروازی ارزان‌‌‏ قیمت از لندن و پاریس به تورنتو، تنها با ۲۴۸ دلار کانادا کرده است.

طبق گزارش وب‌‌‏سایت «پریمرا ایر»، این پرواز‌‏ها که از ماه می ۲۰۱۸ آغاز به کار خواهند کرد و وای‌‌‏فای رایگان ارائه می‌‏دهند، از مبادی لندن، بیرمنگام و پاریس به سمت تورنتو پرواز خواهند داشت.

خرید بلیط مسیرهای موسوم به «ارزان قیمت، با کیفیت بالا»، از هم‌‌‏اکنون امکان‌‌‏ پذیر بوده و برنامه سفرهای آن سه بار در هفته از لندن و بیرمنگام (روزهای سه‌‌‏شنبه‌‌‏، پنج‌‌‏شنبه‌‌‏ و شنبه‌‌‏) و چهار بار در هفته از پاریس (روزهای دوشنبه‌‌‏، چهارشنبه، جمعه و شنبه) است.

هواپیمای اختصاص داده شده به این مسیرها ایرباس جدید A321neo  است که موجب شده این شرکت هواپیمایی بتواند با استفاده از آن با قیمت اندک، مسافران را از فرانسه و انگلستان به آمریکا و کانادا ببرد.

در این رده پروازی ارزان قیمت، مسافر می‌‌‏تواند یک ساک دستی با حداکثر وزن ۱۰ کیلوگرم همراه داشته باشد و از وای‌‌‏فای به رایگان استفاده کند ولی از خدمات دیگر بهره‌‌‏مند نخواهد شد. اما چنانچه مسافر مایل به آوردن چمدان و بار، انتخاب صندلی و نیز داشتن وعده‌‌‏های غذایی باشد، لازم است که هزینه این خدمات را نیز پرداخت کند.

مطالب دیگر: تقاضا از ترودو : آیا نخست‌‌‏وزیر کانادا درباره وضعیت حقوق بشر با همتای چینی‌‌‏اش گفتگو خواهد کرد؟

همچنین اگر مسافر مایل به استفاده از خدمات « بیمه» و امکانات دیگر باشد، بایستی برای دریافت این خدمات نیز مبالغی را پرداخت کند.

در ماه ژوئیه، «پریمرا ایر» اعلام کرد که از آوریل ۲۰۱۸، این سرویس همچنین از فرودگاه استانستد لندن و بیرمنگام به فرودگاه نیوآرک نیویورک و بوستون در ایالات متحده برقرار خواهد شد.

قیمت پرواز یک طرفه این مسیر حدود ۱۵۰ دلار و دوطرفه آن حدود ۳۵۰ دلار آمریکا است.

مطالب دیگر:

نانوایی جالبی در تورنتو که قطعات پیتزای بسیار بزرگ می‌‌‌‏پزد !

خلبان جوان ایرانی، در سانحه سقوط هواپیما در کانادا جان باخت

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی