logo_eet

استاد دانشگاه علوم و تحقیقات تهران جزء دانشمندان برتر جهان شد

استاد دانشگاه علوم و تحقیقات تهران جزء دانشمندان برتر جهان شد

سایت تامسون رویترز یکی از معتبرترین مراجع علمی جهت ارزیابی محققان و مجلات تحقیقاتی بین المللی طی گزارش اخیر خود، نام یکی از استادان دانشگاه علوم و تحقیقات تهران را جزء دانشمندان برتر دنیا اعلام کرد. سایت تامسون رویترزهرساله لیستی از برترین دانشمندان جهان را پس از ارزیابی های علمی و تحقیقاتی منتشر می کند.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکتر توفیق الهویرنلو استاد تمام و مدیر گروه ریاضی کاربردی این دانشگاه به دلیل بیشترین ارجاعیات به بیشترین تعداد مقالات و همچنین فاکتورهای اختصاصی مربوط به مجلات علمی از سوی سایت تامسون رویترز معرفی شده است.

دکتر توفیق الهویرنلو در این خصوص گفت: در این ارزیابی که از سوی سایت تامسون رویترز صورت گرفته، از بین همه محققان جهان در تمامی رشته ها جزو یک درصد از انها قرار گرفته‌ام.

وی داری بیش از ۱۸۰ مقاله چاپ شده در مجلات بین‌المللی است و نیز مؤلف ۹ کتاب برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است. وی از سال ۲۰۱۲ در زمینه کاری معادلات دیفرانسیل فازی از نظر پایگاه اطلاعاتی SCOPUS داری رتبه اول جهان است. دکتر الهویرنلو در حال حاضر سردبیر سه مجله بین المللی معتبر بوده و عضو هیات تحریره بیش از ۱۰ مجله بین‌المللی ISI است.

اخبار مرتبط