Search
Asset 2

بیانیه کامل دونالد ترامپ پس از تبرئه شدنش در دادگاه استیضاح

استیضاح ما یک مردم، یک خانواده و یک ملت با شکوه تحت حاکمیت خداوند باقی می‌مانیم و این مسئولیت ماست که این میراث باشکوه را برای فرزندان خود
(Lisa Fan/The Epoch Times)

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ پس از رأی سنا به تبرئه‌اش در دومین دادگاه استیضاح، با ۵۷ رای موافق استیضاح در مقابل ۴۳ رای مخالف استیضاح بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه کامل را اینجا بخوانید:

می‌خواهم ابتدا از تیم وکلای فداکار و دیگران بخاطر کار خستگی ناپذیرشان در راستای حفظ عدالت و دفاع از حقیقت تشکر کنم

 از همه سناتورها و اعضای کنگره ایالات متحده تشکر می‌کنم که با افتخار از قانون اساسی که همه ما برای آن احترام قائلیم، و از اصول قانونی مقدس در قلب کشورمان دفاع کردند.

جمهوری قانون اساسی عزیز ما بر اساس حاکمیت بی‌طرف قانون، حفاظ ضروری برای آزادی‌ها، حقوق و آزادی‌های ما بنا نهاده شد.

این یک تفسیر غم انگیز در مورد زمانه ما است که به یک حزب سیاسی در آمریکا مجوز لکه‌دار کردن حاکمیت قانون، بدنام کردن اجرای قانون، غوغا به‌پا کردن داده شده است، تا آشوبگران را تبرئه، و عدالت را به ابزاری برای انتقام گیری سیاسی، و آزار و اذیت، در لیست سیاه قراردادن،  لغو و سرکوب همه افرادی تبدیل کند که دیدگاه‌هایی مخالف دارند. من همیشه یک مبارز ثابت قدم برای حاکمیت قانون، قهرمانان اجرای قانون و حق آمریکایی‌ها برای بحث و گفتگوی مسالمت آمیز و سرافرازانه در مورد مسائل روز بدون سوءنیت و بدون نفرت بوده و هستم.

این مرحله دیگری از بزرگترین آزار و اذیت افراد با دیدگاه‌های سیاسی مخالف در تاریخ کشور ما بوده است. هیچ رئیس جمهوری تاکنون چیزی شبیه به آن را پشت سر نگذاشته است و این همچنان ادامه دارد زیرا مخالفان ما نمی توانند تقریباً ۷۵ میلیون نفر را فراموش کنند ، بالاترین رقم برای رئیس جمهور مستقر که فقط چند ماه پیش به ما رای داده‌اند.

همچنین می‌خواهم قدردانی خود را نسبت به میلیون‌ها شهروند شایسته، سخت کوش، قانون مدار، خدا دوست و کشور دوست ابراز کنم که با شجاعت از این اصول مهم در این دوران بسیار دشوار و چالش برانگیز حمایت کرده‌اند.

حرکت تاریخی، میهنی و زیبای ما برای دوباره باعظمت کردن آمریکا تازه آغاز شده است. در ماه‌های آینده چیزهای زیادی برای اشتراک‌گذاری با شما دارم و مشتاقانه منتظر ادامه سفر باورنکردنی خود برای رسیدن به عظمت آمریکا برای همه مردم هستیم. هرگز چنین چیزی تابحال وجود نداشته است!

ما کارهای زیادی در پیش داریم و به زودی با چشم انداز آینده‌ای درخشان، تابناک و بی حد و حصر برای آمریکایی ظهور خواهیم کرد.

با هم هیچ چیز نیست که نتوانیم به‌انجام برسانیم

ما یک مردم، یک خانواده و یک ملت با شکوه تحت حاکمیت خداوند باقی می‌مانیم و این مسئولیت ماست که این میراث باشکوه را برای فرزندان خود و نسل‌های آینده آمریکایی حفظ کنیم.

خداوند به همه شما برکت دهد و خداوند برای همیشه به ایالات متحده آمریکا برکت دهد.

مطالب دیگر:

ویدئو: پرواز تا اوج

به دنبال ممنوعیت بی‌‌‏بی‌‌‏سی در چین: رهبر حزب محافظه کار کانادا از لیبرال‌‌‏ها خواست تا دربرابر پکن بایستند

دونالد ترامپ از دومین استیضاح نیز تبرئه شد

تام فیتون: هدف از استیضاح ترامپ «ترساندن و جرم انگاری گفتار» کسانی است که مخالف دستور کار چپگرایان هستند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی