Asset 2

افسر سابق نیروهای ویژه درباره تاکتیک‌های انقلاب رنگی که علیه ترامپ استفاده شده هشدار می‌دهد

واکسن دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، از جو بایدن به خاطر اظهارات اخیرش درباره واکسن کرونا، انتقاد کرد و گفت او یا صداقت ندارد یا عقلش
(Saul Loeb/AFP via Getty Images)

یک افسر سابق نیروهای ویژه هشدار داد، تاکتیک‌های انقلاب رنگی که علیه رهبران خارجی استفاده شده است، اکنون توسط مخالفان رئیس جمهور دونالد ترامپ برای برکنار کردن وی استفاده می‌شود.

افسری که خواست ناشناس بماند، به اپک تایمز گفت: «انقلاب رنگی تاکتیکی برای تأثیرگذاری بر تغییر رژیم است. آنچه می‌بینم که در حال وقوع است یک شورش مارکسیستی است که با استفاده از یک انقلاب رنگی بر تغییر رژیم تأثیر می‌گذارد.»

به گفته این افسر، پروژه یکپارچگی گذار در سال ۲۰۱۹، شاخصی است که نشان می دهد وقایع انتخابات ریاست جمهوری امسال توسط «عناصر مارکسیستی درون حزب دموکرات و متحدان مارکسیست آنها در دولت های خارجی “بطور شفاف” تنظیم شده است.»

«هدف در اینجا هرگز ریاست جمهوری نبود، بلکه هدف مخالفان، تغییر بنیادین کشور بود. آنها در حال حمله به قانون اساسی هستند.»

این افسر گفت: مخالفان ضد ترامپ برای رسیدن به هدف خود، تلاش اصلی خود را معطوف به تأثیرگذاری بر انتخابات کردند.

برخی از برجسته‌ترین انقلاب‌های رنگی در میان آشفتگی ناشی از انتخابات مورد مناقشه رخ داده است. در سال ۲۰۰۴، اعتراضات گسترده‌ای در اوکراین به دنبال ادعاهای مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری روی داد، که در ابتدا ویکتور یانوکوویچ طرفدار روسیه به‌عنوان برنده معرفی شده بود، اما رای گیری مجدد منجر به پیروزی ویکتور یوشچنکو، نامزد مورد حمایت اتحادیه اروپا و ایالات متحده شد.

این افسر گفت که تاکتیک‌های مورد استفاده مخالفان ضد ترامپ را می توان در راهنمای نیروهای ویژه برای سرنگونی دولت یافت.

افسر گفت: «به درک من، این در تمام آموزه‌های جنگ غیرمتعارف قدیمی مطرح شده است. می‌توانید به کتابچه‌های راهنمای ما مراجعه کرده و اطلاعاتی را که به شما می‌گویم از آنها بگیرید. این صحبت‌ها از جانب طرفدار عصبانی ترامپ نیست. این چیزی است که در حال رخ دادن است.»

این افسر سپس در مورد این موضوع صحبت کرد چگونه باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین، در طی هشت سال ریاست جمهوری خود به‌دنبال جمع کردن متحدان سیاسی خود از طریق نهادها بود، و اینکه چگونه «یک دولت زیرزمینی» یا «سایه» را ایجاد کرد که توسط رسانه‌های قدیمی و آشوبگران پشتیبانی می‌شود.

این افسر گفت: «با توجه به اینکه رئیس جمهور ترامپ نتوانست افراد خود را وارد دولت کند، ما عملا دولت سوم اوباما را داشتیم. بنابراین ما به آنچه امروز داریم رسیده‌ایم: این تشکیلات زیرزمینی، عناصر موجود در دولت هستند. ما دیدیم که آنها چگونه با رئیس جمهور مخالفت کردند، و چگونه سعی کردند او را استیضاح کنند.»

مطالب دیگر:

دادگاه عالی ایالات متحده شکایت انتخاباتی تگزاس را رد کرد

راه‌آهن ایران – افغانستان، خدمتی به جاه‌طلبی چین کمونیست

۳۹ ایالت در رابطه با دادخواست انتخاباتی که تگزاس به دادگاه عالی فرستاد، موضع خود را مشخص کردند.

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی