Asset 2

لین وود اقامت قانونی خود را از جورجیا به کارولینای جنوبی تغییر داد

اقامت قانونی این اقدام لین وود پس از آن صورت گرفت كه هیئت وکلای ایالت جورجیا به او اطلاع داد كه برای حفظ مجوز وكالتش مجبور به انجام ارزیابی
(Apu Gomes/Getty Images)

لین وود اقامت قانونی خود را از جورجیا به کارولینای جنوبی تغییر داد، این اقدام او پس از آن صورت گرفت که هیئت وکلای ایالت جورجیا به او اطلاع داد که برای حفظ مجوز وکالتش مجبور به انجام ارزیابی سلامت روان است و او قبول نکرد.

وکیل لین وود، که پس از انتخابات نوامبر ۲۰۲۰، تلاش قانونی برای تحقیق در مورد سلامت و درستی انتخابات را دنبال کرد، گفت که اقامت قانونی خود را از جورجیا به کارولینای جنوبی منتقل خواهد کرد.

وود در کانال تلگرامی خود اعلام کرد: «من اقامت قانونی خود را از ایالت جورجیا به ایالت کارولینای جنوبی تغییر داده‌ام!» و افزود که از این اقدام «هیجان‌زده» است.

«از ۳ سالگی (در حال حاضر ۶۵ ساله هستم) در جورجیا زندگی کرده‌ام. هنوز شهرستان پیچ را دوست دارم اما جورجیا طی سال‌ها بد و بدتر شده است و اگر نگویم فاسدترین، به یکی از فاسدترین ایالت‌ها تبدیل شده است.»

«هر ایالت مشکلاتی دارد. مانند افراد، ایالات نیز ناقص هستند. اما جورجیا از کنترل خارج شده و از طریق مقامات فاسد دولتی، به‌شدت تحت نفوذ ح‌ک‌چ [حزب کمونیست چین] قرار گرفته است.»

وود ادامه داد: «سزمین لوکانتی در کارولینای جنوبی را دوست دارم و مردم اینجا بسیار خوب هستند. کارولینای جنوبی از من استقبال کرده است. جورجیا من را به دروغ متهم کرده و از من دوری کرده است.»

وی افزود: «زندگی خود را در کارولینای شمالی در سال ۱۹۵۲ آغاز کردم و قصد داشتم در کارولینای جنوبی زندگی کنم تا زمانی که خداوند مرا به خانه ابدی خود در بهشت ​​فراخواند.»

«گاهی اوقات در زمینه رفتن از شمال به جنوب واقعاً فکر می‌کنم کار خوبی است. اکنون می‌توانم علیه لیندزی گراهام رأی دهم!»

مطالب دیگر:

آغاز کمونیست و کمپین ضد راستگرایی در آمریکا (بخش سوم)

پیام نقاش ترامپ برای سال۲۰۲۱: تازه شروع شده است!

پزشکان ایرانی: واکسن روسی خطر آفرین و غیرموجه است

نماینده جمهوری‌خواه: آمریکا با «دشمن درونی» روبرو است

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی