Asset 2

اپلیکیشن موبایل اپک‌‌‌‌‏تایمز رتبه ۱ دانلود بین برنامه‌‌‌‌‏های خبری را دارد

اپک‌‌‌‌‏تایمز تبلیغ کنندگان ما در آمریکا توسط مقامات کنسولگری چین تهدید می‌‌‌‌‏شوند و دستگاه‌‌‌‌‏های فروش روزنامه ما چندین بار تخریب شده‌‌‌
(The Epoch Times)

نسخه iOS اپلیکیشن اپک تایمز روز ۱۲ نوامبر به رتبه اول دانلود در دسته بندی روزنامه و مجله در اپ استور رسید. در بخش انگلیسی اپک‌‌‌‌‏تایمز از تمام مخاطبانمان برای امکان پذیر کردن این امر تشکر می‌‌‌‌‏کنیم.

هر خواننده‌ای حق دارد تا از ژورنالیسم حقیقی و بی طرفانه بهره مند باشد، و ما در بخش فارسی نیز این نیاز شما را به خوبی درک می‌‌‌‌‏کنیم.

رسانه های جریان اصلی مدت زیادی است که مردم را ناامید کرده‌‌‌‌‏اند. در حالی که بسیاری از رسانه‌‌‌‌‏ها نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را به صورت زودهنگام تعیین کردند، اما اپک تایمز به عنوان یک رسانه مستقل تا زمان تایید رسمی نتیجه شمارش در ایالت‌‌‌‌‏ها و برطرف شدن چالش‌‌‌‌‏های حقوقی این کار را نخواهد کرد.

اسکرین شات از اپ استور: اپلیکیشن اپک‌‌‌‌‏تایمز در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ در رتبه اول دانلود در دسته بندی روزنامه و مجلات قرار گرفت
 اپلیکیشن اپک تایمز انگلیسی را می توانید از اینجا دانلود کنید.

 اصول ژورنالیسم حقیقی و بی‌‌‌‌‏طرفانه در هسته کار ما قرار دارد. از زمان تاسیس این رسانه در ایالات متحده توسط آمریکایی‌‌‌‌‏های چینی تبار، اپک‌تایمز موارد آزار و اذیت مردم چین توسط رژیم این کشور را گزارش داده، با طرز فکر حزب کمونیست مخالف کرده و نفوذ آنها در ایالات متحده را فاش کرده است.

با وجود جهت گیری رسانه‌‌‌‌‏های جریان اصلی علیه رییس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، اپک‌‌‌‌‏تایمز از اولین روز کاندیداتوری وی گزارش‌‌‌‌‏های حقیقی و بی طرفانه‌‌‌‌‏ای را درباره او منتشر کرده است. فارق از جهت گیری سیاسی هر یک از کاندیداهای نهادهای دولتی، ما از این اصول بی طرفانه برای پوشش آنها استفاده خواهیم کرد.

اما دنبال کردن حقیقت هیچ وقت کار ساده‌‌‌‌‏ای نیست.

تبلیغ کنندگان ما در آمریکا توسط مقامات کنسولگری چین تهدید می‌‌‌‌‏شوند و دستگاه‌‌‌‌‏های فروش روزنامه ما چندین بار تخریب شده‌‌‌‌‏اند. علاوه بر این، چاپخانه‌‌‌‌‏های ما در هنگ کنگ به آتش کشیده شده‌‌‌‌‏اند. اخیرا این حملات از طرف همکاران ما و رسانه‌‌‌‌‏هایی در آمریکا بوده است که با گزارشات ما مخالف هستند.

می‌‌‌‌‏دانیم که شما، به عنوان خوانندگان ما در کنارمان هستید، و میزان بازخوردهای مثبت شما در حال افزایش است.

مجموع دانلودهای اپلیکیشن اپک‌‌‌‌‏تایمز انگلیسی ما در اندروید و iOS به ۱ میلیون رسیده و بهترین امتیازها را کسب کرده است.

با این حال همچنان یک مسیر طولانی برای بازیابی اعتماد عمومی به ژورنالیسم پیش روی ماست.

ما به گزارش‌‌‌‌‏های حقیقی و بی طرفانه خود ادامه می‌‌‌‌‏دهیم و بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری سنتی را احیا خواهیم کرد.

در دورانی که دسترسی به اخبار حقیقی دشوار است از یک رسانه بی‌‌‌‌‏طرف حمایت کنید.

مطالب دیگر:

تحلیل: پیام تبریک چین به بایدن، پاسخی به سیاست‌‏های سرسختانه‌‏ ترامپ

رای‌دهندگان ایالت ویسکانسین برای حذف بیش از ۷۹۲ هزار رای در ۳ شهرستان، دادخواست ارائه داده‌اند

ترامپ: بایدن فقط از نظر رسانه‌های جعلی برنده انتخابات شده است

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی