Asset 2

پست ایالات متحده از ادعاهای یک کارگر، در خصوص تقلب آگاه است

ایالات متحده روز شنبه اعلام کرد که در خصوص ادعاهای وقوع تقلب در انتخابات، که توسط یکی از کارگران پستی پنسیلوانیا مطرح شده، آگاه است. 
در این تصویر ثابت از یک فیلم بدون تاریخ منتشر شده در 6 نوامبر2020، افشاگر خدمات پستی ایالات متحده ریچارد هاپکینز نامه را به اداره پست اری تحویل می‌دهد (Project Veritas)

سرویس پستی ایالات متحده روز شنبه اعلام کرد که در خصوص ادعاهای وقوع تقلب در انتخابات، که توسط یکی از کارگران پستی پنسیلوانیا مطرح شده، آگاه است.

تاد کلی، سخنگوی این سرویس، از طریق ایمیل به اپک‌تایمز گفت، که سرویس پستی ایالات متحده از فیلمی مطلع است، که به سرویس بازرسی پستی ایالات متحده و دفتر بازرس کل ارجاع شده است.

تاد کلی در خصوص این سوال پاسخی نداد، که آیا از ریچارد هاپکینز، کارگر اداره پست که اقدام به این افشاگری کرده است، خواسته شده که در این خصوص صحبتی نکند یا خیر.

هاپکینز، به گروه ناظر پروژه وری‌تاس گفت که از مقامات پستی در مورد ارسال رای‌‌‌‏های تاریخ گذشته شنیده است. وی گفت «من شاهد انجام این کار نبودم اما شاهدم که در مورد تاریخ گذشته زدن به رای‌‌‌‏ها صحبت می‌کردند.» آنها در مورد اینکه چگونه روز قبل، که چهارم ماه نوامبر بود، صحبت می‌کردند.

هاپکینز، رابرت وایزنباخ، مدیر پست شهرستان «اری» را در حال صحبت با یکی از کارکنان پست شناسایی کرد.

کارل اندرسون رئیس هیئت انتخابات شهرستان اری، در بیانیه‌‌‌‏ای، این ادعاها را «بی‌ارزش» خواند. اندرسون گفت این داستان هیچ ارتباطی با کار و تلاش هیئت انتخابات شهرستان اری ندارد.

در این بیانیه آمده است که «اداره پست اری، زیر نظر رابرت وایزنباخ، برای ما پاسخگو، مسئول و مفید بوده است. من معتقدم فرایندهایی که آنها استفاده می‌کنند تحت نظارت قانونی است. ما به کار خود ادامه خواهیم داد و با جنجال‌های بیرونی منحرف نخواهیم شد. نگرانی مربوط به ۱۳۰ رأی از ۱۳۵ هزار رأی‌گیری است. آنها به هیچ وجه نتیجه را تغییر نمی‌دهند. این تعداد رأی در یک سیلوی الکترونیکی جداگانه قرار دارند، و در انتظار رسیدگی به پرونده‌‌‌‏های جاری است که این یک دستورالعمل صادر شده توسط مقامات پنسیلوانیا است. در مورد این موضوع دیگر توضیحی داده نخواهد شد.»

این بیانیه قبل از موافقت هاپکینز برای اعلام عمومی با هویت خود صادر شد. اندرسون در خصوص اینکه اظهارات هاپکینز علنی شده است پاسخی نداد.

دادگاه عالی آمریکا روز جمعه مقامات انتخاباتی پنسیلوانیا را موظف به جدا کردن آرای دریافتی بین ساعت ۸ شب سوم نوامبر تا ۵ بعد از ظهر ششم نوامبر کرد.

هاپکینز گفت که توسط مأموران با سرویس بازرسی پست ایالات متحده صحبت کرده است. وی گفت حاضر است در این خصوص سوگند یاد کند.

وی ادامه داد «من تصمیم سختی گرفتم که می‌‌‌‏تواند همه زندگی‌‌‌‏ام را به خطر بیاندازد، تا با این اطلاعات از تخلفات شدید اداره پست مواجه شوم. من مطمئن نیستم که آینده من چیست اما احساس کردم مردم حق دارند بدانند که واقعاً چه خبر است. اداره پست من را بابت شغلم تهدید کرده است. من برای خودم، خانواده‌ام و نزدیکانم می‌‌‌‏ترسم.»

 وی خواستار حمایت مردم در روزهای آینده شد.

مطالب دیگر:

انتخابات آمریکا: دیوان عالی آمریکا به پنسیلوانیا دستور داد که آرای دیر رسیده را جدا کند

مقامات حزب کمونیست چین تبلیغات ضد‌آمریکایی راه می‌اندازند درحالی‌که خانواده‌هایشان را برای زندگی به ایالات متحده می‌فرستند

جامعه پزشکی دنیا، چشم خود را روی جنایات برداشت اعضای بدن در چین بسته است

اخبار مرتبط