Search
Asset 2

بازار مسکن تورنتو، امسال به چه سمتی می‌‌‌‏رود

افزایش قیمت مسکن در تورنتو

افزایش قیمت مسکن در تورنتو

ماه می امسال، بازار خرید و فروش مسکن در تورنتو چندان پر رونق نبود.

صاحبان املاک اغلب ترجیح می‌‌‌‏دهند که برای به فروش گذاشتن ملکشان تا شکوفه کردن درختان دست نگاه دارند. حالا که روز ویکتوریا را هم پشت سر گذاشته‌‌‌‏ایم انتظار می‌‌‌‏رود املاک بیشتری در معرض فروش گذاشته شوند.

به گزارش گلوب‌‌‌‏اند‌‌‌‏میل، برخی مشاوران املاک در تورنتو معتقدند که این هفته تعداد بیشتری خانه وارد بازار تورنتو می‌‌‌‏شود. یعنی اوج داغی خرید و فروش مسکن از هفته آینده تا اوایل ماه جولای خواهد بود. هنوز مشاوران املاک معتقدند که مشتری‌‌‌‏ها کمتر از ماه می سال گذشته برای خرید یا فروش تماس می‌‌‌‏گیرند.

به نظر می‌‌‌‏رسد که سیاست‌‌‌‏های اخیر بازار تورنتو را دچار تراکم و تعویق در خرید و فروش کرده است.

اوج داغی خرید و فروش مسکن از هفته آینده تا اوایل ماه جولای خواهد بود.

سال گذشته بازار تورنتو به بازاری نامطمئن تبدیل شد که خریداران را تا همین اواخر بسیار محتاط کرده بود. حالا خریداران کم کم از ثبات بازار اطمینان پیدا کرده و به این نوسانات عادت کرده‌‌‌‏اند؛ اما این فروشندگانند که عقب می‌‌‌‏شکند.

«کریستین ورمست»، مشاور املاک، در گفتگو با گلوب‌‌‌‏اند‌‌‌‏میل، این وضعیت را «اثر موج معکوس» نامید. یعنی مردم مایل به فروش ملکشان نیستند؛ زیرا نگرانند که پیدا کردن خانه یا کاندوی بعدی برایشان دشوار باشد.

«پاول مارانگر»، مشاور املاک، نیز معتقد است که رقابت به سختی بهار ۲۰۱۷ نیست و خریداران هم به نا امیدی سال پیش نیستند.

در حال حاضر بازار خانه‌‌‏هایی که آماده تحویل فوری هستند و نیازی به تعمیرات ندارند، داغ‌‌‏تر است و امتیازی بالا برای فروش محسوب می‌‌‏شود.

این مشاور املاک گفت: «مردم حاضرند برای خرید خانه‌‌‏های زیبا، آماده تحویل و بدون نیاز به تعمیرات، پول بیشتری بپردازند که نشان می‌‌‏دهد برای مردم وقت بیشتر از پول ارزش دارد.»

مطالب بیشتر:

کانادایی‌‌‌‏های گرفتار در کوبا به زودی به کانادا باز می‌‌‌‏گردند

آیا زمان آن است که واژه « اقلیت » از روی مهاجران تورنتو برداشته شود؟

وحشت پسر نوجوان از صدای ناشناسی که در ساختمان متروکه شنید

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی