Search
Asset 2

حمایت یکی از سناتورهای ارشد پنسیلوانیا از بازرسی انتخابات ۲۰۲۰

بازرسی یک سناتور ارشد در پنسیلوانیا روز پنجم ژوئن گفت که از بازرسی انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ حمایت می‌کند. بهترین راه پیش رو برای رسی
 اتاق شمارش آرا در پنسیلوانیا در تاریخ ۶ نوامبر سال ۲۰۲۰ (Charlotte Cuthbertson /The Epoch Times)

یک سناتور ارشد در پنسیلوانیا روز پنجم ژوئن گفت که از بازرسی انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ حمایت می‌کند.

دیوید آرگال، سناتور ایالتی جمهوری‌خواه و رئیس کمیته دولت ایالتی سنای پنسیلوانیا، در بیانیه‌ای که از طریق ایمیل به اپک‌ تایمز رسید گفت «من از فراخوان بازرسی انتخابات حمایت می‌کنم تا به هر گونه سوالات باقیمانده در مورد درستی انتخابات ۲۰۲۰ در پنسیلوانیا پاسخ داده شود. این بهترین راه پیش رو برای رسیدگی به نگرانی‌های قانونی اکثریت رای‌دهندگانی است که به انتخاب مجدد دونالد ترامپ رأی دادند.»

آرگال پیشتر گفته بود که در حال بررسی جوانب مثبت و منفی یک بازرسی بالقوه است.

سخنگوی او حاضر به گفتن این نشد که آیا او با دیگر سناتورهای ایالتی جمهوری‌خواه، یعنی داگ مستریانو و یا کریس داش، که اخیراً از تور ممیزی قانونی که در منطقه ماریکوپا و آریزونا برگزار شد بازگشته‌اند صحبت کرده است یا خیر.

هر دوی ماستریانو و داش از ممیزی در پنسیلوانیا حمایت کرده‌اند. ممیزی آریزونا پس از صدور احضاریه برای تجهیزات و آرای انتخاباتی توسط سنا در آریزونا آغاز شد.

ازآنجاکه جمهوری خواهان مجلس قانونگذاری پنسیلوانیا را کنترل می‌کنند، کمیته دولت ایالتی سنای این ایالت دارای هفت جمهوری خواه و چهار دموکرات است که مستریانو و داش هر دو به عنوان عضو فعالیت می‌کنند.

مستریانو این هفته در یک ویدیوی زنده فیس بوک به هوادارانش گفت که مردم خواهان بازرسی آرا هستند و نتایج انتخابات این ایالت را با توجه به یکپارچگی رأی‌دهندگان قابل درک ندانست.

مجلس نمایندگان پنسیلوانیا در نوامبر سال ۲۰۲۰ قطعنامه‌ای را تصویب کرد که طی آن  بودجه‌ای را برای انجام بازرسی یا قرارداد با یک شرکت خارجی برای انجام آن درخواست کرد. این قطعنامه انتخابات ایالت را دارای «انبوهی از ناسازگاری‌ها» از لحاظ دستورالعمل‌ها دانست.

جیک ویتلی نماینده ایالتی، که در دادن رأی مخالف بازرسی به سناتور ایالت جیم بروستر پیوست، در جلسه‌ای قبل از رای‌گیری اظهار داشت که بازرسی اتلاف وقت خواهد بود. چراکه انتخابات توسط وزارت داخلی ایالت برنامه ریزی شده است.

فرماندار پنسیلوانیا، تام وولف که یک دموکرات است تلاش برای انجام یک ممیزی دیگر را محکوم کرده است. او در توئیتر خود گفت «آنچه آنها خواستار آن هستند بازرسی نیست. این یک کارزار تبلیغاتی به خرج مالیات‌دهندگان و یک رسوایی دموکراسی است. پنسیلوانیا یک انتخابات آزاد و امن داشت. این یک واقعیت است.»

مطالب دیگر:

پشت پرده‌ داده‌های رشد اقتصادی چین: افشای ترفندهای پکن

دیدگاه: به این دیوار به‌ظاهر محکم تکیه نکنید، رژیم چین از درون پوسیده است

ترامپ: ایالات متحده و جهان، باید به‌خاطر پاندمی از حزب کمونیست چین غرامت بخواهند

عضو سابق حزب دموکرات از دلایل پیوستن خود به حزب جمهوری‌خواه می‌گوید

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی