Asset 2

برای این بیماری همه‌گیر یک درمان وجود دارد: به “حزب کمونیست چین” نه بگویید!

(Kena Betancur/Getty Images)
(Kena Betancur/Getty Images)

توشته هیات تحریریه اپک تایمز

ویروس حزب کمونیست چین، (که ویروس ووهان یا کرونا ویروس نیز نامیده می‌شود) به سرعت گسترش یافته است. این در حالی است که حزب کمونیست چین (ح‌ک‌چ) وضعیت واقعی آن در چین را پنهان کرده است و باعث خسارات غیرقابل محاسبه‌ای به کل جهان شده است.

گرچه ظاهراً این بیماری‌ غیرقابل پیش‌بینی است، اما نحوه شیوع آن نشان می دهد که ویروس دارای یک هدف مشخص است: در جستجوی حزب کمونیست است تا بتواند آن را حذف کرده و عوامل مرتبط با آن را از بین ببرد.

در این مقاله حزب کمونیست چین، به طور اختصار ح‌ک‌چ  نامیده می‌شود.

تاکنون ویروس ح‌ک‌چ، در بیشتر کشورهای جهان شیوع یافته است و بیش از ۳ میلیون نفر آلوده‌ و بیش از ۲۱۰ هزار نفر قربانی شده‌اند. این داده‌ها با این فرض است که آمار رسمی تعداد کشته‌ شده‌ها در چین که ۴۶۴۲ اعلام شده است، واقعی باشد. در حالی که بسیاری از چینی‌ها معتقدند که تعداد کشته شدگان واقعی حداقل ده برابر تعداد آمار منتشر شده است.

در مواجهه تلفات عظیم جانی، و ویرانی‌های اقتصادی، دولت‌ها و مردمان کشورهای مختلف فوراً باید در مورد رابطه این بیماری همه‌گیر و حزب کمونیست چین فکر کنند و درباره این فکر کنند که برای جلوگیری از پیشرفت این بیماری و نجات خود باید چه کاری انجام دهند.

تاریخ تاریک حزب کمونیست با جنگ، قحطی، بیماری و مرگ در هم تنیده شده است. در مجموعه مقالات « نُه شرح و تفسیر درباره حزب کمونیست »، که توسط اپک تایمز تألیف شده است، اشاره شده است که « ذات کمونیسم، یک شبح اهریمنی است » که هدف نهایی آن نابودی بشر است. حزب کمونیست چین آخرین نماینده شبح شرور کمونیسم در جهان است.

۷۰ سال حکومت استبدادی حزب کمونیست چین، موجب کشته شدن ۸۰ میلیون چینی شده است، و فرهنگ و اخلاق سنتی چین را نابود کرده است. در ۳۰ سال گذشته، از قتل عام دانشجویان حامی دموکراسی در سال ۱۹۸۹ در میدان تیان‌آن‌من گرفته، تا آزار و اذیت تمرین‌کنندگان فالون گونگ که از سال ۱۹۹۹ آغاز شد، و سایر سرکوب‌های مختلفی که هم اکنون در چین جریان دارد نظیر سرکوب اقلیت مسلمان سین‌کیانگ، همگی ناشی از خشونت و دروغ‌های ح‌ک‌چ بوده است که فاجعه‌های بسیاری را به چین و دنیا تحمیل کرده است.

نزدیک به ۴۰ سال، ح‌ک‌چ از طعمه مشوق‌های اقتصادی برای نفوذ در دیگر کشورها و فاسد کردن آنها استفاده کرده است. این حزب تحت پوشش جهانی سازی، مؤسسات کنفوسیوس، و ابتکاراتی نظیر « کمربند و جاده »، و از طریق کانال‌های مختلفی از جمله سیاست، اقتصاد، فرهنگ، آموزش، علم و فناوری و غیره، سعی در گسترش ایدئولوژی کمونیستی خود داشته است و از این طریق مردم را از مسیری که خداوند تعیین کرده است دور می‌کند و در نهایت به این شکل می‌خواهد به هدف نهایی خود یعنی از بین بردن بشر برسد.

وقتی آن کشورها و مناطقی که به دلیل منافع اقتصادی فریب ح‌ک‌چ را خوردند و تعامل خود را با  آن افزایش دادند و تأییدش کردند، نمی‌دانستند که همراه با این منافع، بداقبالی و شوربختی انتظارشان را می‌کشد.

مسیر ویروس ح‌ک‌چ همانطور که در سرتاسر جهان شیوع یافته است از میان کشورها، شهرها، سازمان‌ها و افراد مرتبط با حزب کمونیست چین می‌گذرد.

نیویورک کانون شیوع بیماری

از ۲۳ آوریل، براساس اطلاعات وب سایت آمار دانشگاه جان هاپکینز، بیش از ۸۴۰ هزار مورد تایید شده و بیش از ۴۰ هزار مرگ در نتیجه کووید ۱۹ در ایالات متحده رخ داده است که تعداد موارد تایید شده در ایالت نیویورک یک سوم کل کشور را تشکیل می‌دهد، و تعداد مرگ و میرها نیز در آن، تقریباً نیمی از موارد کل کشور است.

از زمان سفر رئیس جمهور نیکسون به چین در سال ۱۹۷۲، ایالات متحده در زمینه‌های سیاسی، نظامی، دیپلماسی، اقتصادی، مالی، آموزشی و علوم و فنون حمایتی جدی از ح‌ک‌چ را شروع کرد.

هنگامی که ایالات متحده به چین برای عضویت در سازمان تجارت جهانی کمک کرد، به ح‌ک‌چ فرصت دسترسی به جامعه بین‌المللی را ارائه داد و باعث شد که مبالغ هنگفتی از ثروت‌های غربی به چین منتقل شود و چین را به « کارخانه جهان » تبدیل کرد.

محافل سیاسی و اندیشکده‌های آمریکایی معتقدند که ایالات متحده چین را ساخته است و ح‌ک‌چ را غنی کرده است. ارزیابی مجدد در خصوص موضع گیری در برابر ح‌ک‌چ، و تغییرات سیاسی بعدی تنها در چند سال گذشته اتفاق افتاده است.

بدون کمک ایالات متحده و بدون پشتیبانی بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی‌، غول‌های فناوری پیشرفته و گروه‌های بزرگ مالی، ح‌ک‌چ نمی‌توانست به سرعت از یک رژیم در آستانه فروپاشی اقتصادی به یک هژمون نوظهور رو به پیشرفت توسعه پیدا کند و ایالات متحده را به چالش بکشد.

شهر نیویورک به عنوان کلان شهر شماره یک جهان، مرکز جهانی اقتصاد، دارایی ، تجارت و رسانه است. همچنین تأثیر زیادی در سیاست‌های جهانی، آموزشی و سایر امور دارد. نیویورک محل مقر سازمان ملل است. با توجه به جایگاه و تأثیر ویژه آن، شهر نیویورک نقش مهمی در کمک به ح‌ک‌چ برای دستیابی به برنامه‌های این حزب و پیشبرد منافع‌اش داشته است.

وال استریت، که مرکز سرمایه‌های مالی آمریکا است، سال‌ها است که در رگ‌های ح‌ک‌چ خون تازه تزریق می‌کند و در پشت پردۀ تبدیل به سرمایه‌داری شده است که به طولانی شدن حیات رژیم کمونیستی چین کمک می‌کند.

ح‌ک‌چ، با نفوذ به اقتصاد، امور مالی، بازرگانی، رسانه‌ها، فرهنگ، آموزش، جامعه چینی – آمریکایی‌ها و زمینه‌های دیگر، ثروت و فناوری را به چین منتقل کرده است. این کشور ضمن صادرات ایدئولوژی به جهان و سوءاستفاده از مفهموم حقوق بشر، تلاش کرده است تا رهبری جهانی را به دست بگیرد و ایالات متحده را به چالش بکشد.

این عوامل باعث شده است که نیویورک به هدف اصلی حمله ویروس حزب کمونیست چین تبدیل گردد.

کشورهای اروپایی

در میان کشورهای اروپایی اسپانیا یکی از مواردی است که تعداد مبتلایانش بیش از سایرین است. این کشور با حدود ۲۳۰ هزار مورد ابتلا و  بیش از ۲۳ هزار مورد مرگ در میان کشورهایی است که در صدر آمار قرار دارند. سه نفر از بستگان نزدیک نخست وزیر این کشور و معاون نخست وزیر کابینه به ویروس آلوده شده‌اند.

این بیماری همه‌گیر شدید، هشدار جدی به اسپانیا است مبنی بر اینکه سیاست‌ها و رویکردهای کمونیستی دولت باعث این مصیبت در این کشور شده است.

اسپانیا اولین کشور اتحادیه اروپا بود که پس از قتل عام میدان تیان‌آن‌من در پکن در ۴ ژوئن ۱۹۸۹، به سمت ح‌ک‌چ دست دوستی دراز کرد. در این قتل عام، هزاران دانشجوی معترض خواهان دموکراسی در پکن توسط حزب کمونیست به خاک و خون کشیده‌ شدند.

سانچز، نخست وزیر اسپانیا در سال ۲۰۱۸ تصمیم به برقراری روابط نزدیک‌تر با ح‌ک‌چ گرفت. او نه تنها مشارکت استراتژیک با چین را مد نظر قرار داد، بلکه از طرح « کمربند و جاده » حزب کمونیست نیز استقبال کرد. وقتی که ح‌ک‌چ به دلیل پنهانکاری در خصوص شیوع ویروس از سوی کشورهای مختلف مورد انتقاد قرار گرفت، سانچز هنوز هم از آن حمایت کرد.

ایتالیا نیز یکی از بدترین مناطق اروپا از لحاظ شیوع اپیدمی است که دلیل اصلی آن نیز ارتباط صمیمانه این کشور با ح‌ک‌چ است.

ایتالیا تنها کشور عضو گروه G7 بود که وارد طرح ابتکاری « یک کمربند یک جاده » چین شد و آن را امضا کرد. ایتالیا علیرغم مخالفت متحدان غربی خود در مارس ۲۰۱۹ با ح‌ک‌چ یک اتحاد را تشکیل داد تا یک همکاری جامع استراتژیک را از این طریق تقویت کند.

همچنین ۷۴ شهر در ایتالیا نظیر میلان، ونیز و برگامو با شهرهای چین توافقنامه‌های خواهرخواندگی امضا کرده‌اند. این‌ها مناطقی هستند که از ویروس کرونا به سختی ضربه خورده‌‌اند.

دیگر کشورهای مطرح اروپایی مانند انگلیس، فرانسه و آلمان نیز هم اکنون درگیر ویروس ح‌ک‌چ هستند و در نتیجه مردم متحمل خسارات بزرگی شده‌اند و حتی نخست وزیر انگلیس نیز آلوده شده است.

آنچه که در میان همه این کشورها مشترک است، باز هم « نزدیکی » به ح‌ک‌چ است. به عنوان مثال، ح‌ک‌چ از طریق شرکت هوآوی و فناوری اینترنت نسل ۵ این شرکت، در پی نفوذ اطلاعاتی در سراسر دنیا است. در این شرایط انگلیس، فرانسه و آلمان هیچکدام، به هشدارهای ایالات متحده در این خصوص توجهی نکردند و به این شرکت چراغ سبز نشان دادند.

هنگامی که این بیماری به مرحله همه‌گیری در تمام دنیا رسید، تجربه تلخ کشورهای اروپایی زنگ خطر را برای همه جهانیان به صدا در آورد.

وضعیت ویرانگر در ایران

ح‌ک‌چ ایران را رفیق صمیمی خود می‌داند. در حالی که آمار رسمی ابتلا به اپیدمی در ایران به اندازه برخی دیگر از کشورهای غربی نیست، اما تحلیلگران معتقدند که آمار واقعی ایران در مورد موارد ابتلا و شمار تلفات گزارش نشده است و از سویی برخی از مقامات عالی رتبه ایرانی به این ویروس آلوده شده‌اند.

در دهۀ گذشته، ح‌ک‌چ، سرمایه گذاری‌های بزرگی را در ایران انجام داد و به بزرگترین شریک تجاری ایران تبدیل شده است. ح‌ک‌چ آشکارا تحریم‌های ایران را نقض کرده است و مقدار زیادی از نفت ایران را خریداری می‌کند.

در طرح « کمربند و جاده »،  که حزب در سال ۲۰۱۳ برای صادرات هژمونی کمونیستی راه اندازی کرده است، ایران یک قطب مهم جغرافیایی و استراتژیک است که از طریق آن ح‌ک‌چ می‌تواند به اروپا، آسیا و آفریقا نفوذ کند.

شدت ابتلا در کشورهای همسایه چین متفاوت است

در مقایسه با کشورهای اروپایی و آمریکایی، اوضاع در مناطق نزدیک به سرزمین اصلی چین به وضوح رابطه بین شیوع بیماری و صمیمیت با ح‌ک‌چ را نشان می‌دهد.

ژاپن ، کره جنوبی، هنگ کنگ و تایوان همگی همسایگان نزدیک سرزمین اصلی چین هستند. تعداد افراد آلوده در هنگ کنگ و تایوان به مراتب کمتر از ژاپن و کره جنوبی است. تفاوت اصلی در نگرش آنها نسبت به ح‌ک‌چ است.

در حال حاضر، هم ژاپن و هم کره جنوبی بیش از ۱۰ هزار مبتلا دارند. اما این میزان در هنگ کنگ و تایوان، با وجود نزدیکی فیزیکی بیشتر به چین، بسیار کمتر است. در هنگ‌کنگ تعداد مبتلایان اندکی بیش از هزار نفر است و در تایوان تنها حدود ۵۰۰ نفر درگیر بیماری شده‌اند.

کره جنوبی، از زمان برقراری روابط دیپلماتیک با ح‌ک‌چ در سال ۱۹۹۲، به تدریج روابط اقتصادی و تجاری خود را با این رژیم تقویت کرد. پس از روی کار آمدن دولت فعلی، به ح‌ک‌چ حتی نزدیک‌تر شد و سرمایه گذاری‌های دو جانبه را افزایش داد.

چندی پیش، بیش از یک میلیون و چهارصد هزار نفر از مردم کره جنوبی، با امضای طوماری خواستار برکناری مون جه-ای، رئیس جمهور این کشور شده‌اند. در متن طومار آمده بود « با دیدن واکنش مون جه‌این به اپیدمی جدید، احساس می کنیم که او بیشتر رئیس جمهور چین است، تا کره جنوبی. »

اگرچه روابط بین دولت ژاپن و ح‌ک‌چ خیلی نزدیک نیست، اما تعداد زیادی از شرکت‌های ژاپنی در چین سرمایه‌گذاری کرده‌اند و از این طریق به ح‌ک‌چ اعتماد کرده و منابع حیاتی را به آن منتقل می کنند. ژاپن و ح‌ک‌چ، بالغ بر ۲۵۶ مورد روابط دوستانه استانی و شهری تشکیل داده‌اند. نتیجه آن شده است شهرها و مناطق هوکایدو، توکیو، آیچی، کوچی و مناطق دیگر زاپن، به طور قابل توجهی درگیر ویروس ح‌ک‌چ شده‌اند.

با وجودی که هنگ‌کنگ و تایوان دارای روابط اقتصادی و تجاری با چین هستند، اما مردم هنگ کنگ و تایوان کورکورانه پیرو منافع مالی این روابط نبوده‌اند.  در سال ۲۰۱۹، مردم هنگ کنگ اعتراض گسترده‌‌‏ای را علیه کنترل و نفوذ ح‌ک‌چ به راه انداختند و حتی جان خود را به خطر انداختند تا در مقابل آن ایستادگی کنند. به طوری که میلیون‌ها نفر از ساکنان هنگ‌کنگ در مقابل تجاوز پکن به آزادی‌های این شهر و حاکمیت قانون ایستادگی کردند.

سرکوب بی‌رحمانه اعتراضات هنگ کنگ چهره واقعی حزب کمونیست چین را نمایان کرد و مردم تایوان را بیدار کرد. نتیجه انتخابات ماه ژانویه تایوان، به روی کار آمدن یک رئیس جمهور طرفدار آزادی بود و این انتخاب عزم مردم تایوان را برای حفظ فاصله خود از ح‌ک‌چ نشان داد. نتایج انتخابات ریاست جمهوری تایوان را نجات داد.

در تایوان اکنون مردم در خانه قرنطینه نیستند، اقتصاد به حالت تعلیق در نیامده است، و در عین حال اما تعداد مبتلایان به ویروس و مرگ و میر در میان کمترین موارد در جهان است. کلید موفقیت تایوان در این زمینه، عدم اعتماد به ح‌ک‌چ و خودداری از پیروی کورکورانه از سازمان بهداشت جهانی است که توسط  ح‌ک‌چ کنترل می‌شود.

وضعیت همه‌گیری ویروس در هنگ کنگ و تایوان راز موفقیت در مقابله و پیشگیری از این بیماری همه گیر را فاش کرد. فقط با پس زدن حزب ‌کمونیست ‌چین می‌توان در برابر ویروس ح‌ک‌چ مقاومت کرد!

یک درمان موثر برای ویروس ح‌ک‌چ

بلایای بزرگ همیشه ناگهانی رخ می‌دهند و در نهایت یک نقطه خاص خاتمه می‌یابند. سوابق تاریخی نشان می‌دهد که همه آنها هدف مشخصی دارند.

امپراتوری روم با چهار طاعون بزرگ روبرو شد. به گواه سوابق تاریخی، مسیحیان از این بلا مصون بودند. در واقع این مجازاتی بود برای کسانی که مسیحیان را تحت آزار و پیگرد قرار داده بودند.

طاعونی که در پایان سلسله مینگ در چین رخ داد یک نمونه بارز از این بلایا بود. این بیماری در طول چند دهه جنگی که بین ارتش‌ چینگ، ارتش مینگ و ارتش لی زیچنگ، رخ داد. این طاعون فقط به ارتش مینگ آسیب رساند و ارتش‌ بی‌نظیر چینگ و ارتش لی زیچنگ را تحت تأثیر قرار نداد.

بنا بر این وقوع این بلایا تصادفی نیست. اپیدمی ویروس ح‌ک‌چ توسط جنایات شیطانی حزب کمونیست چین رخ داد و به دلیل پنهانکاری این حزب در سراسر جهان شیوع پیدا کرد. شیوع این ویروس تابع یک الگوی مشخص است. یعنی آنکه به صورت انتخابی ح‌ک‌چ را هدف قرار می‌دهد و با هدف از بین بردن این حزب و افراد طرفدار کمونیست یا افراد وفادار به روابط نزدیکی با ح‌ک‌چ گسترش می‌یابد.

تمام مناطقی که از ویروس در خارج از چین به سختی آسیب دیده‌اند، مناطقی هستند که با ح‌ک‌چ ارتباطی صمیمی دارند. کسانی که از ح‌ک‌چ از طریق تجارت، سرمایه گذاری یا کمک به ح‌ک‌چ در بهبود چهره بین‌المللی‌اش حمایت کرده‌اند.

در حقیقت، پی بردن به این الگوی گسترش و شیوع ویروس، به ما کمک می‌کند تا یک مسیر نجات بخش برای همه ملل و مردم را بیابیم. مسیری است که به طور مستقیم به وجه معنوی و الهی همه موجودات متصل می‌شود.

به تازگی، موارد متعددی از بهبود مردم مبتلا به ویروس ح‌ک‌چ را می‌توان یافت، که بهبودی آنان به طور معجزه‌آسایی پس از آن روی داد که اقدام به محکوم کردن ح‌ک‌چ کردند. برخی از این موارد را می توان در گزارش‌های رسانه‌ای یافت.

در ماه مارس، سه سیاستمدار مهم حزب وُکس اسپانیا، سومین حزب بزرگ این کشور، شامل رئیس این حزب، دبیرکل و یکی از اعضای این حزب در کنگره به این ویروس مبتلا شدند. به طرز شگفت انگیزی، هر سه نفر اندکی پس از محکوم کردن ح‌ک‌چ بهبود یافتند.

در جلسه اتحادیه اروپا، حزب وکس فعالانه قطعنامه‌ای را علیه ح‌ک‌چ و سازمان بهداشت جهانی پیشنهاد داد و در جلسه پارلمان داخلی خواستار تحقیقات بین المللی در مورد مقصر بودن رژیم کمونیستی چین شد.

در ماه فوریه یک زن دانمارکی به نام کانی بریکس، هنگام مسافرت به اسپانیا به ویروس ح‌ک‌چ آلوده شد. حال او در ماه مارس بدتر شد. پس از اینکه وی از پنهانکاری چین در شیوع این ویروس مطلع شد، با عصبانیت ح‌ک‌چ را به دلیل ایجاد مصیبت در کل جهان محکوم کرد. دو روز بعد ، علائمش ناپدید شد و او نیز به طور معجزه آسایی بهبود یافت.

در سرزمین اصلی چین، پس از تشخیص یک بیمار به این ویروس، وی ح‌ک‌چ را به دلیل پنهان کاری درباره این اپیدمی و کارهای بد دیگر محکوم کرد. سپس تمام علائم وی به طور کامل از بین رفت.

با این حال، او در نتیجه تبلیغات و شستشوی مغزی، فریب ح‌ک‌چ را خورد و فکر کرد که سیستم پزشکی حزب کمونیست منجی او شده است و حتی علناً از این حزب تشکر کرد. در نتیجه ، ویروس بازگشت، بیماری وی عود کرد و دوباره نتیجه آزمایش او مثبت شد.

این داستان‌های واقعی به ما می‌گویند که درک و نگرش شخص نسبت به ح‌ک‌چ تعیین خواهد کرد که وی در برابر ویروس ح‌ک‌چ مصون است یا خیر. رد کردن و یا محکوم کردن ح‌کچ درمانی مؤثر برای ویروس ح‌کچ است.

در مقابل، حمایت از حزب کمونیست چین، تأیید آن یا برقراری همکاری نزدیک با آن، می‌تواند ویروس ح‌ک‌چ را فرا بخواند.

در میان این بیماری همه‌گیر جهانی، همه آرزوی صلح و سلامتی می‌کنند. در مواجهه با این فاجعه ناگهانی، محدودیت‌های فن‌آوری مدرن و روش‌های مدیریت آشکار است. لطفاً در نظر داشته باشید که خداوند هزاران سال است که از انسان و انسانیت مراقبت کرده است.

به آسمان ​​نگاه کنید، از سرشت و نیکی درونی خود حمایت کنید، در مورد اعمال خود فکر کنید و ح‌ک‌چ را که نماینده بزرگترین شیاطین است را رد کنید. با این کار شما از سوی خدا محافظت خواهید شد. این بنیادی‌ترین حمایت برای بشریت است.

اگر کسی به ویروس ح‌ک‌چ آلوده شده است، پیشنهاد می‌کنیم قلباً بگوید « نابود باد اهریمن‌های ح‌ک‌چ »، و اینگونه ممکن است معجزه‌ای رخ دهد.

دور شدن از ح‌ک‌چ، محکوم کردن آن و عدم حمایت از این حزب، می‌تواند به هر فرد، سازمان و کشوری کمک کند تا از حملات ویروس ح‌ک‌چ بکاهد و یا حتی از آن جلوگیری کند. آنها آینده‌ای شگفت انگیز را در آغوش خواهند گرفت.

دلیل بروز این بیماری همه‌گیر ح‌ک‌چ است و وقتی مردم نگرش خود را نسبت به ح‌ک‌چ تغییر دهند وضعیت تغییر خواهد کرد. به دلایل مختلف، برخی از مردم تمایلی به قبول و اعتقاد این گفته ندارند. آنها همچنین تمایلی به مواجهه با این مسئله جدی ندارند.

به دلیل نگرانی در مورد سلامتی بشر، و نیز احساس مسئولیت، ما قصد داریم حقیقت را آشکار کنیم و بگذاریم افراد بیشتری از آن بهره مند شوند، تا بتوانند از این بیماری همه‌گیر رهایی یابند. امیدواریم همه انسان‌های مهربان هر چه سریعتر به سلامت این فاجعه را پشت سر بگذارند.

مطالب دیگر:

برای این بیماری همه‌گیر یک درمان وجود دارد: به “حزب کمونیست چین” نه بگویید!

امیدی که برآورده نشد : یادی از یک دادخواهی تاریخی در چین، ۲۱ سال قبل

توصیه‌‏های طب چینی برای مصونیت در زمان کووید ۱۹

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی