بنیانگذاران آمریکا از همان ابتدا به شهروندانش مهم‌‏ترین آزادی را عطا کرده است: آزادی عقیده. آمریکا ملتی است که مردم با باورهای الهی می‌توانند

چرا اپک تایمز از «ارزش‌های بنیانگذاران آمریکا دفاع می‌کند»

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۱۶

نویسنده: اپک تایمز

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۱۶

نویسنده: اپک تایمز

اشتراک‌گذاری مطلب:

اپک تایمز با طرح جدیدی به نام دفاع از ارزش‌های بنیانگذاران آمریکا قصد دارد نیک‌سرشتی این کشور را یادآوری کند.

آمریکا از همان ابتدا به شهروندانش مهم‌‏ترین آزادی را عطا کرده است: آزادی عقیده. آمریکا ملتی است که مردم با باورهای الهی می‌توانند فارغ از بیم آزار و شکنجه به عقیده خود بپردازند.

مردم آمریکا با حفاظت از حقوق بنیادین، از جایگاه و منزلت یکایک افراد حمایت کرده و بهره‌مندی از حقوق بیان، رسانه، گردهمایی و اعتراض و مالکیت را در کنار سایر حقوق تضمین کرده‌اند. و بدین ترتیب در را به سوی آنان که می‌خواهند خود را ارتقا دهند گشوده‌اند. همگان آزادند تا رویای خویش را دنبال کنند.

بهترین‌ها از سراسر جهان همواره جذب ایالات متحده شده‌اند: آنان که شجاعت این را داشتند که همه چیز را برای تنفس در هوای کشوری آزاد فدا کنند؛ مستعدانی که تنها دنبال فرصتی بودند تا توانایی خود را نشان دهند؛ آنان که می‌خواستند زندگی مطمئن و موفقی را برای خانواده‌شان مهیا کنند.

و بدین ترتیب، ایالات متحده سرزمین مهاجران است. و علاوه بر این سرزمین پیشرفت‌های علمی و فناوری، سرزمین برتری در تحصیل و سرزمین ارتقای پیوسته استانداردهای زندگی است. ایالات متحده در سراسر جهان برای دفاع از آزادی به جنگ رفته و در زمان صلح نیز موسساتی را برای ترویج آزادی و شکوفایی در سراسر دنیا پدید آورده است.

اما هم‌اکنون، برتری آمریکا مورد بحث است و در برهه‌ای از بحران به سر می‌بریم.

نگرانی‌ها از سلامت انتخابات بر انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر سایه‌ای از شک و تردید افکنده است.

تقاضا برای جایگزینی «عدالت» با «تساوی» بخشی از یک جنبش کلی در جهت سوسیالیسم است.

فرهنگ حذف کردن (کنسل کالچر) قصد دارد صدای تمام آحاد جامعه در مدارس، شرکت‌ها و دولت‌ها در سطوح مختلف را که با ترقی‌خواهی همسو نیستند ساکت کرده و آنان را سانسور کند؛ این فرهنگ مدل جدیدی از روش‌های استبدادی است.

تا همین اواخر سلطه نظامی ایالات متحده جای هیچ تردیدی نداشت اما آن دوران دیگر گذشته است.

به بیان دقیقتر، هدف فوری و کورکورانه چین کمونیست این است که ایالات متحده را از غرب بیرون کند و به بیان کلی‌تر، چین قصد دارد جایگاه آمریکا به عنوان ابرقدرت جهان را برای خود تصاحب کند.

کارزار چین علیه آمریکا بسیار فراگیر است. چین با استفاده از روش‌های جاسوسی مرسوم و سایبری اموال فکری و اسرار نظامی آمریکا را به سرقت می‌برد. به موسسات آمریکا نفوذ و آن‌ها را تخریب کرده و آنان را به خدمت به منافع چین می‌گمارد. و علاوه بر این‌، قصد دارد فرهنگ سیاسی آمریکا را تغییر داده و در پشت پرده سوسیالیسم را تبلیغ می‌کند.

میزان کنترل حزب کمونیست چین بر مردم خود بی‌سابقه است. این حزب از طریق سیستم اعتباری اجتماعی مردم را وادار می‌کند یکایک جزئیات زندگی روزمره‌شان باب میل خواسته‌های حزب کمونیست چین باشد، از دوربین‌ و فناوری تشخیص چهره برای نظارت بر مردم استفاده می‌کند و ایمیل و رسانه‌های اجتماعی را سانسور می‌کند تا مردم فقط و فقط داستان‌های مورد تایید حزب را ببینند.

اکنون نیز می‌خواهد سیستم خود را به سراسر جهان صادر کند. می‌خواهد نوید آزادی آمریکا را با کنترل اجتماعی و کمونیسم مغلوب کند. هرچند ایالات متحده هم‌اکنون درگیر بحران است اما هیچ دلیلی برای ترس وجود ندارد. آمریکایی‌ها برای غلبه بر این تهدیدات از درون و بیرون به یک چیز نیاز دارند: آمریکایی‌ها باید علت بی‌نظیر بودن کشورشان را به خاطر بیاورند. آنان باید آگاه شوند و نیک‌سرشتی بنیادین ایالات متحده را احساس کنند.

اپک تایمز کاملا شایسته این کار است. در ایالات متحده همواره روندهای منفی با استفاده از داستان‌های عامه‌پسند در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تبلیغ می‌شوند. این داستان‌ها معمولاً واقعیتی مصنوعی می‌سازند که اوضاع ما را از دیدگاه خود به تصویر کشیده و باعث کج‌فهمی می‌شوند.

شعار اپک تایمز حقیقت و سنت است. اپک تایمز مشتاق است اخبار را بدون هیچ قصد و غرضی نشر دهد. اپک تایمز بی هیچ وابستگی به منافع شرکت‌ها و حزب‌ها می‌خواهد حقایق را در اختیار خوانندگان خود بگذارد. اگر مردم آمریکا از واقعیت‌های اصول و تاریخ ایالات متحده آگاه شوند، خواهند دانست که چگونه وضعیت کنونی‌ را ارزیابی کنند. اپک تایمز از خرد و زیبایی سنت تمدن‌های باشکوه جهان به خوبی آگاه است. اپک تایمز با احترام به سنت‌ها، در انتقاد و رد دکترین‌ انقلابی سوسیالیسم و کمونیسم دلایل مستحکمی دارد. به عنوان مثال، اگر آمریکایی‌ها بخواهند از خرد و دانایی بنیانگذاران آمریکا آگاه شوند، راه حل خردمندانه‌ای را برای اوضاع سردرگم حال حاضر خواهند یافت.

امیدواریم مردم آمریکا نیز با تعریف برنامه‌ها و نشریاتمان به دوستان و خانواده‌شان ما را در این اقدام یاری کنند. برای اطلاعات بیشتر درباره رویدادها و فعالیت‌های مرتبط با دفاع از آمریکا­ به آدرس EpochTimesEvent.com مراجعه فرمایید.

pنوشته: هیئت تحریریه اپک تایمز

مطالب دیگر:

برخی از نیروهای ارتش گفته‌اند اگر تزریق واکسن کووید۱۹ در ارتش اجباری شود، استعفا خواهند داد

شیوع نوع دلتای کرونا در چین، سومین بندر بزرگ جهان را تحت فشار قرار داد

تغییر ناگهانی در روایت نشت کووید۱۹ از آزمایشگاه «مرموز» است