Search
Asset 2

بهترین کافی شاپ‌‌‏های تورنتو

بهترین کافی شاپ های تورنتو-قهوه
(@haleydunbar)
بهترین کافی شاپ های تورنتو-قهوه
(@haleydunbar)

چای یا قهوه، یا هردو این نوشیدنی‌‌‏های گرم تقریبا بخش جدایی ناپذیر زندگی همه مردم بخصوص ما ایرانی‌‌‏ها است. ساعت هفت صبح پس‌‌‏از بیدار شدن از خواب، در محل کار و هنگام استراحت عصرگاه، نوشیدن چای و قهوه با زندگی‌‌‏مان عجین شده است.

حتی برای دیدار دوستان‌‌‏مان صرف فنجانی قهوه را بهانه می‌‌‏کنیم. تقریبا همه به این معترف هستند که دست‌‌‏کم یک فنجان چای یا قهوه در طول روز صرف می‌‌‏کنند.

در شهر تورنتو هم مانند اغلب نقاط دنیا، نوشیدن قهوه پرطرفدار است و این سبب شده تا درهر خیابان، کافی‌‌‏شاپی‌‌‏ برای صرف قهوه و گذراندن دقایقی آرامش‌‌‏بخش وجود داشته باشد. دانستن این که کدام یک از این کافی‌‌‏شاپ‌‌‏ها خدمات بهتری ارائه می‌‌‏دهند، مفید است.

مطلب دیگر: کره شمالی، مقصد نفت‌کش‌های کدام کشور است؟

در اینجا چند کافی‌‌‏شاپ خوب را به نقل از وب‌‌‏سایت نارسیتی معرفی می‌‌‏کنیم:

  • کافی‌‌‏بار «سم جیمز» Sam James Coffee Bar

این کافی‌‌‏بار محلی واقع در Trinity Bellwoods مناسب برای نوشیدن قهوه‌‏ای باکیفیت و دلچسب است. این کافی‌‌‏شاپ دنج واقع در منطقه مدرن  صندلی‌‌‏های زیادی ندارد، اما اسپرسوهای آن بی‌‌‏نقص و عالی است.

  • کافی‌‌‏بار «نئو» Neo Coffee Bar

این کافی‌‌‏بار که در Old Toronto قرار دارد، با «مَچا» ( پودر برگ‎های چای سبز) روی قهوه طرح‌‌‏های شگفت‌‌‏انگیزی ایجاد می‌‌‏کند. قهوه‎ها و اسپرسوهای متنوع این کافی‌‌‏شاپ با طراحی‌‌‏های جالبش به راحتی مشتریان را مجذوب خود می‌‌‏کند.

همچنین دسرهای بی‌‌‏نظیری همچون «رول‌‌‏های شکلات سفید مچا» و «چیزکیک مچا» با مچا تهیه می‌‌‏کنند.

  • کافی‌‌‏شاپ «تِ آرو» Te Aro

این کافی‌‌‏شاپ هم که در Leslieville قرار گرفته، همیشه قهوه‌‌‏های خوش طعمی سرو می‌‌‏کند. قهوه‌‌‏های آن کلاسیک و عالی است و پیشنهاد می‌‌‏کنیم این کافی‌‌‏شاپ را از قلم نیاندازید.

  • کافی‌‌‏شاپ «هیل کافی» Hale Coffee

 آدرس این کافی‌‌‏شاپ جالب است. این کافی‌‌‏شاپ واقع در Junction Triangle در ساختمان یک کارخانه قدیمی ساعت‌‌‏سازی تاسیس شده که به نحوی منحصر به فرد و بسیار جالب طراحی شده است. فضای بزرگ و جذاب آن واقعا برای مطالعه و کار مناسب است.

  • کافی‌‌‏شاپ «باکس‌‌‏کار سوشیال» Boxcar Social

این کافی‌‌‏شاپ دنج و ستودنی در Queens Quay W قرار دارد و با چشم‌‌‏انداز دلپذیرش هم در تابستان و هم در زمستان عالی است.

مطالب دیگر:

‎کاهش بی سابقه شهریه دانشجویان بین‌‌‏المللی در دانشگاه تورنتو

دزدان دریایی که عادت به مطالعه داشتند

نماینده پارلمان کانادا : ابعاد معنوی شن یون غنی و ژرف است

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی