Search
Asset 2

تالار وحدت در انتظار فاجعه‌ پلاسکو

تالار وحدت در انتظار فاجعه‌ پلاسکو
تالار وحدت در انتظار فاجعه‌ پلاسکو

علی رهبری موسیقی دان و رهبر ارکستر ایرانی از غیر ایمنی بودن ساختمان تالار وحدت خبر داد.

این روزها عملیات و آواربرداری ساختمان پلاسکو همچنان ادامه دارد و نیروهای آتش نشانی برای یافتن جانباختگان تلاش می‌کنند. این حادثه افکار عمومی را به خود مشغول کرده است که چند ساختمان دیگر مانند پلاسکو در تهران وجود دارد.

شاید حادثه پلاسکو زنگ خطری است که بدانیم چند ساختمان دیگر مانند پلاسکو در تهران ، که امکان وقوع فاجعه‌ای این چنین دلخراش در آن‌ها است، وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی رهبری مدیر هنری پیشینِ ارکستر سمفونیک تهران، ساختمان تالار وحدت غیرایمنی دانسته و معتقد است که آتش‌سوزی وحشتناک ساختمان پلاسکو در تهران بنده را به یاد یکی دیگر از سهل‌انگاری‌های وزارت فرهنگ و ارشاد انداخت که خدمتتان عرض می‌کنم؛ ساختمان تالار وحدت هم می‌تواند خدای ناخواسته به سادگی به یک حریق وحشتناک گرفتار شود.

علی رهبری می‌گوید: «وقتی که بنده در ایران بودم وضع سیم کشی‌ها، فیوزهای تمام ساختمان تالار آنقدر قدیمی و اغلب خراب بود که در اروپا معمولا استفاده از این ساختمان به کلی ممنوع می‌شود. طبق قوانینی که من می‌شناسم اغلب مواد و مصالحی  که در پشت صحنه تالار انبار کرده‌اند از نظر قوانین آتش نشانی قابل قبول نیست.»

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی