Search
Asset 2

ترامپ حامیان خود را در جشن روز رئیس جمهور غافلگیر کرد

حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ در بلوار جنوبی در نزدیکی بلوار ترامپ در خانه مار-لا-لاگو در وست پالم بیچ، فلوریدا جمع می شوند. (Joe Raedle/Getty Images)
حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ در بلوار جنوبی در نزدیکی بلوار ترامپ در خانه مار-لا-لاگو در وست پالم بیچ، فلوریدا جمع می شوند. (Joe Raedle/Getty Images)

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، روز دوشنبه حامیان خود را در فلوریدا غافلگیر کرد و از کنار جمع هوادارانش با یک خودروی اِس‌یووی مشکی عبور کرد.

هنگامی که تماشاگران تشویق می‌کردند و عکس می‌گرفتند، ترامپ برای افرادی که در دو طرف جاده در وست پالم بیچ ایستاده بودند دست تکان داد.

در حالی که اتومبیلی که ترامپ سوار آن بود به آرامی از کنار مردم حرکت می‌کرد، مردم فریاد زدند: «ما ترامپ را دوست داریم! ما ترامپ را دوست داریم!» آنها بعداً شعار «ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!» سر دادند

تعدادی از پرچم‌های طرفدار ترامپ و آمریکا در نسیم مواج بودند.

جمعیت برای جشن روز رئیس جمهور جمع شده بودند.

ترامپ سوار اتومبیلش از باشگاه بین المللی گلف ترامپ برمی‌گشت، جایی که او در حال بازی گلف دیده شده بود.

این رویداد خاطرات ۲۰ ژانویه را زنده کرد، وقتی ترامپ پس از پرواز از واشنگتن به فلوریدا، از میان حامیانش به طرف استراحتگاه خود در مار-لا-لاگو منتقل شد.

از آن زمان، ترامپ به ندرت در انظار عمومی ظاهر شده است.

مشاوران سابق و فعلی ترامپ، به طور مرتب در ایستگاه‌های تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی ظاهر می‌شوند و می‌گویند او برای کمک به جمهوری‌خواهان در  پس گرفتن مجلس نمایندگان و سنا، در سال ۲۰۲۲ نامزد خواهد شد.

مطالب دیگر:

 یک نماینده جمهوری‌خواه: هدف از استیضاح ترامپ، مجرم قلمداد کردن همه طرفدارانش بود

شبح کمونیسم در حال حکمرانی بر جهان ما: فصل ۱۷: گلوبالیسم و کمونیسم

به گفته مدیرعامل شبکه اجتماعی پارلر، این شبکه سرورهای جدیدی دریافت کرده و مجددا به وضعیت آنلاین بازگشته است

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی