Asset 2

ترامپ پس از تحصیل در «مدرسه کرونا»، قدرتمند‌‌‏تر از قبل باز خواهد گشت

ترامپ پس از تحصیل در «مدرسه کرونا»، قدرتمند‌‌‏تر از قبل باز خواهد گشت دونالد ترامپ پس از تجربه درگیری با ویروس حزب کمونیست چین، رهبر قوی‌‌‏تر
کی‌‌‏تی مک‌‏فارلند، معاون مشاور سابق امنیت ملی دولت ترامپ (NTD Television)

کی‌‌‏تی مک‌‏فارلند، معاون مشاور سابق امنیت ملی دولت ترامپ معتقد است که دونالد ترامپ پس از تجربه درگیری با ویروس حزب کمونیست چین، رهبر قوی‌‌‏تری نسبت به قبل خواهد بود.

کی‌‌‏تی مک‌‏فارلند، به اپک تایمز گفت که «گذر آمریکا از این بیماری همه گیر و ابتلای رییس جمهور این کشور و بستری شدنش، همه روندی از تخریب این کشور است؛ اما ما در طی تاریخ از این دوران تخریب بار‌‏ها گذر کرده‌‌‏ایم و همیشه کشوری قوی‌‌‏تر از قبل داشته‌‌‏ایم. درست است که اکنون شرایط سخت است و هیچ کس راضی نیست؛ اما نتیجه در چند سال آینده خوب خواهد بود.»

«درگیر شدن رییس جمهور با این بیماری او را قادر می‌‌‏سازد که با مردم با قدرت و اختیار بیشتری صحبت کند. اینطور نیست که فقط در کتاب راجع به آن خوانده باشد بلکه درسش را پس داده است. او واقعا رهبر قدرتمند‌‌‏تری نسبت به قبل خواهد بود.»

ترامپ روز دوشنبه از بیمارستان مرخص و به کاخ سفید بازگشت و پیش از ترخیص گفت که «از کووید نترسید. نگذارید زندگی‌‏تان را تحت تاثیر قرار دهد. تحت دولت ترامپ، دارو‌‌‏ها و دانش خوبی کسب کرده‌‌‏ایم. از ۲۰ سال پیش حالم بهتر است!»

پس از تایید ابتلای رییس جمهور آمریکا به کووید-۱۹، دکتر کانلی گفته بود که وی دچار خستگی شدید شده است؛ اما روحیه خوبی دارد. ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا نیز تنها دچار سردرد و سرفه‌‌‌‌‏های خفیف شده است.

در نخستین ساعات روز جمعه، پاسخ آزمایش کووید ۱۹ دونالد ترامپ، رئیس جمهور و ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، مثبت اعلام شد. اما تست کووید-۱۹ برای دیگر اعضای خانواده ترامپ منفی بوده است.

پزشک وی همچنین گفت که ترامپ به نوع متوسط این بیماری مبتلا شده است؛ اما مشخص نکرد که دقیقا منظور از نوع متوسط کووید-۱۹ چیست.

بانوی اول آمریکا نیز در توییتر خود ضمن تأیید این خبر افزود که ما خوبیم و همه ارتباط‌های آتی را به تعویق انداخته‌ام. مراقب سلامتی خود باشید. به زودی با همدیگر این بحران را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.

دستورالعمل‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌‌‌‌‏ها (CDC) توصیه می کند کسانی که از نزدیک با شخصی که مبتلا به کووید۱۹بوده‌اند باید ۱۴ روز قرنطینه باشند،  زیرا دوره انکوباسیون برای ویروس حزب کمونیست چین ممکن است تا دو هفته باشد.

این خبر اندکی پس از تأیید مثبت آزمایش هوپ هیکس، دستیار کاخ سفید، و دونالد ترامپ و بانوی اول آمریکا در قرنطینه تأیید شد .

رئیس جمهور پنجشنبه شب در گفتگوی تلفنی با فاکس نیوز گفته بود که او و ملانیا ترامپ به تازگی آزمایش کووید۱۹ داده‌اند، چرا که وقت زیادی را در کنار دیگران می‌گذرانند.

وی افزود «این بسیار بسیار سخت است که شما با افرادی از ارتش یا نیروی‌های نظامی باشید، آنها پیش شما می‌‌‌‌‏آیند و می‌‌‌‌‏خواهند شما را بغل کنند و می‌‌‌‌‏خواهند شما را ببوسند، زیرا ما واقعاً کارهای خوبی برای آنها انجام داده‌ایم، آنها نزدیک می‌‌‌‌‏شوند و این اتفاقات می‌‌‌‌‏افتد.»

پیش از اعلام خبر ابتلای پرزیدنت ترامپ به کرونا، اعلام شده بود که هوپ هیکس دستیار نزدیک او که درروزهای اخیر نیز همراه رییس جمهوری آمریکا سفر می‌‌‌‌‏کرد، به ویروس کرونا مبتلا شده است. هیکس این هفته هنگام پرواز با ترامپ ماسک به همراه داشت.

مطالب دیگر:

پایان دادن به حزب کمونیست چین، باید هدف شماره یک آمریکا باشد

تحریف روایت انجیل در کتاب آموزشی چینی: مسیح یک زن را به سنگسار محکوم کرد

 هشدار نمایندگان مجلس آمریکا در خصوص تهدیدهای حزب کمونیست چین

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی