Search
Asset 2

ترامپ چند ماه دیگر با «پلتفرم شخصی خود» به شبکه‌های اجتماعی بازخواهد گشت

ترامپ چند ماه دیگر با «باپلتفرم شخصی خود» به شبکه‌های اجتماعی بازخواهد گشت و ظرف دو تا سه ماه دوباره به ارسال پست الکترونیکی بازخواهد گشت.
(Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

جیسون میلر، مشاور و سخنگوی ترامپ در مصاحبه جدید گفت، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، پلت فرم رسانه اجتماعی خود را ایجاد خواهد کرد و ظرف دو تا سه ماه دوباره به ارسال پست الکترونیکی بازخواهد گشت.

قبل از اینکه توئیتر حساب کاربری ترامپ را در ماه ژانویه به حالت تعلیق درآورد، او طرفدار توئیتر بود و نزدیک به ۹۰ میلیون فالوِر جمع کرده بود. فیس بوک، یوتیوب، توئیچ، اسنپ چت و سایر شبکه‌های اجتماعی نیز اقدام به تعلیق حساب کاربری رئیس جمهور سابق کردند – و در عین حال، ترامپ اعلام نکرده است که از سایر وب‌سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مورد علاقه محافظه‌کاران مانند می‌وی، گب، پارلر استفاده خواهد کرد.

میلر روز یکشنبه به فاکس نیوز گفت که او انتظار دارد ترامپ «در عرض دو یا سه ماه» با «سیستم عامل خود» به «رسانه‌های اجتماعی بازگردد» که «بازی را به‌طور کامل بازتعریف می‌کند» و «ده‌ها میلیون» کاربر را جذب خواهد کرد.

میلر، که برجسته ترین سخنگوی ترامپ است، درباره جزئیات و نام احتمالی این شبکه اجتماعی توضیحی نداد.

از زمان تعلیق حساب کاربری توئیتر رئیس جمهور پیشین، او تصمیم گرفته است بیانیه‌های مطبوعاتی خود را از طریق مشاوران و ایمیل منتشر کند. در بیشتر موارد ، ترامپ بیانیه‌های تأییدی در حمایت از نامزدهای سیاسی مورد علاقه خود برای انتخابات میان دوره‌ای ۲۰۲۲ منتشر کرده است.

میلر همچنین در مصاحبه خود  گفت که هنوز هم حزب حزب جمهوری‌خواه تاحد زیادی تحت تأثیرترامپ قرار دارد.

میلر گفت: «ترامپ در حال حاضر با بیش از ۲۰ سناتور، بیش از ۵۰ عضو کنگره تماس گرفته است … یا در مار-لا-لاگو با آنها جلسه ملاقات داشته است….به جوجیا در روز دوشنبه توجه کنید»، زیرا «تأییدیه بزرگی در راه است.»

مطالب دیگر:

مقامات تگزاس: شیوع کرونا و آب ناسالم در مجتمع‌های نگهداری از کودکان مهاجر غیرقانونی

سوسیالیسم، گرگی در لباس گوسفند (بخش اول)

سنای ایالت آریزونا دستور بازشماری دستی ۲.۱ میلیون برگه رای از انتخابات ریاست جمهوری  ۲۰۲۰ را صادر کرد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی