Search
Asset 2

نماینده جمهوری‌خواه: آمریکا با تصمیمات افراطی و مهلک دولت بایدن مواجه است

وارن دیویدسون، نمایندده جمهوری‌خواه اوهایو (Courtesy of Congressman Warren Davidson's Office)
وارن دیویدسون، نمایندده جمهوری‌خواه اوهایو (Courtesy of Congressman Warren Davidson's Office)

همگام با تلاش نمایندگان دموکرات مجلس برای جمع‌آوری آرا به منظور تصویب طرح «دوباره بهتر بسازیم» پرزیدنت جو بایدن، عضو کمیته خدمات مالی مجلس وارن دیویدسون (جمهوری‌خواه، اوهایو) گفت مخارج اجتماعی هنگفت همراه با سایر سیاست‌هایی که دموکرات‌ها به پیش برده‌اند،  «تصمیمات افراطی و مهلک دولت» است که می‌تواند بازار آزاد را دچار خفقان کرده و تورم را افزایش دهد.

دیویدسون که ریاست مشترک انجمن کنگره‌ای پول سالم را بر عهده دارد، در مصاحبه با شبکه ان‌تی‌دی نیوز گفت طرح‌های مخارج هنگفت دولت بایدن خطر افزایش تورم را به همراه دارد که هم‌اکنون نیز در بالاترین حد خود در قریب به ۳۱ سال گذشته به سر می‌برد.

دیویدسون گفت: «هم‌اکنون تنها بحث مطرح در کاپیتول هیل این است که چقدر دیگر هیزم به آتش اضافه کنند».

او گفت: «این آتش بزرگتر می‌شود و برنامه دموکرات‌ها نیز دقیقاً همین است، می‌خواهند با طرح «دوباره بهتر بسازیم» هیزم بیشتری بیاندازند»؛ او در ادامه افزود: «این کار مخارج مازاد بسیاری را به اقتصاد وارد می‌کند و تاثیر بزرگی بر تورم خواهد داشت».

دیویدسون ضمن اشاره به مواضع سیاسی چپگرا یا چپگرای افراطی سناتور برنی سندرز از جمله طرح نصف کردن ثروت میلیاردرها در مدت ۱۵ سال و شروع با طرح بودجه‌ای به ارزش ۶ تریلیون دلار که به گفته او «احتمالاً بسیار کم» است، گفت: «چه درباره برنامه نجات آمریکا حرف بزنیم یا لایحه زیرساخت یا دوباره بهتر بسازیم، تمام این‌ها جزئی از برنامه برنی سندرز است».

دیویدسون گفت: «این کار با روش زندگی آمریکایی‌ها و بازار آزاد خصومت دارد. با تصمیمات افراطی و مهلک دولت مواجه هستیم. به آزادی بیشتر و دولت کوچکتری نیاز داریم، و باید پذیرای پول سالم باشیم».

پرزیدنت جو بایدن مدعی است برنامه دوباره بهتر بسازیمِ او با بازگرداندن مردم آمریکا به نیروی کار و کاهش هزینه‌های نگهداری از کودکان و سالمندان از فشارهای ناشی از تورم بر مخارج زندگی کارگران می‌کاهد. او گفته است برنامه‌اش به طور صریح‌تر با تامین خدمات درمانی و داروهای ارزانتر، مخارج خانواده‌ها را کاهش می‌دهد.

اواخر ماه اکتبر، وزیر خزانه‌داری جَنِت یلن در اقدامی مشابه به شبکه سی‌ان‌بی‌سی گفت برنامه دوباره بهتر بسازیم از طریق کاهش برخی از آشفتگی‌های ایجاد شده در تولیدات و پرداخت هزینه برخی از مخارج خانواده‌های آمریکا، تاثیر ضد تورمی خواهد داشت.

مطالب دیگر:

قیمت‌گذاری علنی روی اعضای بدن انسان در چین

مطالعه‌ای نشان می‌دهد که لایحه هزینه‌ها، علی‌رغم وعده بایدن، مالیات‌های طبقه متوسط ​​را افزایش می‌دهد

رژیم چین لایحه تاریخی ترفیع جایگاه شی جین‌پینگ را تصویب کرد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی