Search
Asset 2

تورنتو: گروه مارش تیان گوئو در راهپیمایی روز کانادا مورد تحسین فراوان قرار گرفت

تمرین‌کنندگان فالون دافا در تورنتو در روز ۱ ژوئیه ۲۰۱۸ در راهپیمایی «روز کانادا» شرکت کردند.
تمرین‌کنندگان فالون دافا در تورنتو در روز ۱ ژوئیه ۲۰۱۸ در راهپیمایی «روز کانادا» شرکت کردند.

تمرین‌کنندگان فالون دافا در تورنتو در روز ۱ ژوئیه ۲۰۱۸ در دو راهپیمایی «روز کانادا» شرکت کردند و یکصد و پنجاه ‌و یکمین سالروز تولد کشورشان را گرامی‌ داشتند.

تمرین‌کنندگان فالون دافا در تورنتو در روز ۱ ژوئیه ۲۰۱۸ در راهپیمایی «روز کانادا» شرکت کردند.

تمرین‌کنندگان فالون دافا در تورنتو در روز ۱ ژوئیه ۲۰۱۸ در راهپیمایی «روز کانادا» شرکت کردند.

با وجود دمای بالای ۳۴ درجه، اجرای تمرین‌کنندگان در میسیساگا در صبح و در اسکاربرو در بعدازظهر موجب شادی تماشاگران شد.

اجرای بعدازظهر در اسکاربرو

خانم شو از استان جینان، چین، برای دیدار خانواده‌اش آمده بود و با دوستانش کل مسیر راهپیمایی را طی کرد. او که تحت تأثیر بازخوردهای مثبت ناظران در طول مسیر قرار گرفته بود، گفت: «از ابتدا تا انتها، دائما صدای تشویق و کف زدن و هیجان شنیدم. واقعاً شگفت‌انگیز است!» او گفت که گروه فالون دافا بیشترین حضور را در میان همه گروه‌های شرکت‌کننده داشت.

استیون لم، کاندیدای شهرداری تورنتو، گفت که پیام تمرین‌کنندگان فالون دافا را دوست دارد.

 

استیون لام، کاندیدای شهرداری تورنتو، گفت که گروه مارش تیان گوئو و تخت روان فالون دافا را واقعاً دوست دارد. «این بسیار خوب سازمان یافته است. پیام حقیقت، نیکخواهی و بردباری فوق‌العاده است و به جامعه ما بسیار کمک می‌کند.»

تریشا (سمت چپ) گفت که او همیشه با دیدن تمرین‌کنندگان هیجان‌زده می‌شود.

تریشا ساکن میسیساگا گروه مارش تیان گوئو را ضمن عبور تشویق کرد. او گفت: «نمی‌دانم چرا هر سال این گروه را خیلی دوست دارم. همیشه بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد و من می‌خواهم در مورد آن بیشتر بدانم.» او بروشوری را از یک تمرین‌کننده پذیرفت و گفت که اطلاعات بیشتری را از طریق اینترنت کسب می‌کند.

جینین و دخترش ماریانا بیش از ۱۰ سال پیش از مکزیک به کانادا مهاجرت کردند. او گفت: «این گروه [فالون دافا] بیشترین درخشش را دارد. تخت روان و دختران آسمانی باشکوه هستند. اجرا برای ما آرامش و شگفتی را به ارمغان می‌آورد.» او می‌خواهد از تمام تمرین‌کنندگان برای مشارکت و تلاششان تشکر کند. ماریانا در مورد سرکوب در چین شنید و ابراز امیدواری کرد که خشونت به زودی پایان یابد.

ساندرا گفت: «این گروه شگفت‌انگیز است، آنها عالی و واقعاً فوق‌العاده هستند … آب و هوا امروز بسیار داغ است و نمی‌دانم چگونه می‌توانند در این یونیفرم‌ها کارشان را انجام دهند. اما می‌خواهم صمیمانه از آنها برای عملکرد عالی‌شان تشکر کنم.»

او چهار سال متوالی تمرین‌کنندگان را در راهپیمایی دیده است و تحت تأثیر نگرش مثبت تمرین‌کنندگان و لبخند واقعی‌شان قرار گرفته است.

بل و دایان، هر سال رژه را تماشا می‌کنند و هر بار با دیدن تمرین‌کنندگان بسیار خوشحال می‌شوند. بل گفت: «درباره سرکوب در چین در اخبار شنیده‌‌‏ام. خیلی ناراحت شدم، نمی‌توانم بفهمم که چرا مردم بی‌گناه چنین مورد سوءرفتار قرار می‌گیرند و امیدوارم فاجعه آزار و شکنجه به‌زودی پایان یابد.»

تام (چپ) گفت که او و خانواده‌اش فالون دافا را دوست دارند.

تام اهل کره جنوبی است و با افراد خانواده‌اش راهپیمایی را تماشا کرد. او فریاد زد: «من از فالون دافا حمایت می‌کنم.» او بروشوری را از یک تمرین‌کننده دریافت کرد و گفت که بیشتر درباره آن با مردم صحبت خواهد کرد.»

مطالب دیگر:

چرا سخت کار کردن برایتان مفید است؟

پرنده کوچک و تخم‌‌‏هایش، بزرگ‌‌‏ترین جشنواره موسیقی در پایتخت کانادا را به تعویق انداخته‌‌‏اند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی