logo_eet

لیندزی گراهام: جمهوری‌خواهان می‌توانند با پیروی از رهبری ترامپ در سال ۲۰۲۲ پیروز شوند

جمهوری‌خواهان می‌توانند با پیروی از رهبری ترامپ در سال ۲۰۲۲ پیروز شوند اگر بین خود جر و بحث کنیم، می بازیم خر هفته را با رئیس جمهور سابق
سناتور لیندزی گراهام نماینده جمهوری‌خواه کارولینای جنوبی (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

سناتور لیندزی گراهام  روز سه شنبه از جمهوری‌خواهان خواست تا متحد شوند و از دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق حمایت کنند تا در سال ۲۰۲۲ اکثریت مجلس و سنا را به دست آورند.

گراهام روز سه شنبه به «هانیتی» فاکس گفت: «اگر بتوانیم از پرزیدنت ترامپ حمایت و از او پیروی کنیم، در سال ۲۰۲۲ پیروز خواهیم شد. اگر بین خود جر و بحث کنیم، می بازیم. و دلیلی برای این شکست وجود ندارد.»

سناتور کارولینای جنوبی نسبت به تفرقه در حزب جمهوری‌خواه هشدار داد که از دومین دادگاه استیضاح ترامپ در ماه فوریه که منجر به تبرئه ترامپ شد، آشکارتر شد جایی که رهبر حزب جمهوری‌خواه سنا، میچ مک کانل و دیگر جمهوری‌خواهان برجسته علنا ​​علیه رئیس جمهور سابق درآمدند.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه، کوین مک کارتی رهبر اقلیت مجلس نمایندگان و لیز چنی، رئیس کنفرانس جمهوری‌خواهان با یکدیگر در مورد نقش ترامپ در حزب جمهوری‌خواه مخالفت کردند. مک کارتی گفت که ترامپ باید نقشی ایفا کند و چنی گفت که او مخالف ایفای نقش رئیس جمهور سابق در حزب است.

 گراهام همچنین به «هانیتی» گفت که اخیراً آخر هفته را با رئیس جمهور سابق گذرانده و از نقش ترامپ در حزب جمهوری‌خواه و سیاست‌های او، به ویژه در مورد مهاجرت، احساس مثبتی دارد.

گراهام گفت: «من هرگز تاکنون در مورد رهبری حزب جمهوری‌خواه توسط پرزیدنت ترامپ احساسی بهتر از این نداشته‌ام.»

او افزود: «پیش بینی می‌کنم که مسئله مهاجرت مسئله بزرگتری نسبت به سال ۲۰۲۲ خواهد بود….کاری که آنها (دموکرات ها) در مرز انجام می‌دهند منطقی نیست. در حال تلاش برای حل مسئله مهاجرت بوده‌ام. آنها در حال برچیدن طرح مرزی ترامپ هستند که به هدفشان رسیدند.»

مطالب دیگر:

هولوکاست جدید: نسل‌کشی اویغورها و پیروان فالون گونگ در چین

حقیقت پنهان در لایحه بسته حمایتی ۱.۹ تریلیون دلاری بایدن

وکیل ترامپ در یک برنامه تلویزیونی به بررسی مشکلات سیاسی و اجتماعی آمریکا از منظر قانون اساسی خواهد پرداخت

اخبار مرتبط