Asset 2

لین وود، وکیل کارزار ترامپ به دنبال افزایش حمایت جمهوری خواهان برای مبارزه با تقلب انتخاباتی است

جمهوری خواهان لین وود، وکیل کارزار ترامپ به دنبال افزایش حمایت جمهوری خواهان برای مبارزه با تقلب انتخاباتی است
لین وود، وکیل ترامپ، در تظاهرات «به این دزدی پایان دهید.» در آتلانتا در تاریخ 2 دسامبر 2020 صحبت می‌کند. (NTD)

یکی از وکلایی که رهبری چالش‌های قانونی انتخابات در چندین ایالت را بر عهده دارد از عدم پشتیبانی جمهوری خواهان انتقاد کرده است. او اشاره کرد که این جمهوری خواهان باید از مقام هایشان برکنار شوند.

لین وود، وکیل مستقر در آتلانتا در راهپیمایی ۲ دسامبر در ایالت جورجیا گفت: «باید از خودتان بپرسید که نتیجه پول‌هایی که برای حزب جمهوری خواه جورجیا یا حزب ملی جمهوری خواه ارسال می‌کنید چه شده است؟»

وود و سیدنی پاول، دادستان سابق فدرال پیشتاز پرونده‌های حقوقی و اتهامات تقلب و سوء رفتار در ایالت‌های جورجیا، ویکانسین و آریزونا هستند؛ ایالت‌هایی که هم اکنون جو بایدن، رقیب ترامپ و معاون سابق رئیس جمهور در آنها با اختلاف بسیار کمی پیروز شده است.

حزب جمهوری خواه تاکنون از اقدام برای بررسی صلاحیت انتخابات حمایت کرده است، اما انتقاد وود متوجه جمهوری خواهانی است که تاکنون به این امر توجه نداشته‌اند.

«رونا مک دنیل کجاست؟ دیوید شافر کجاست؟ چرا همه جمهوری خواهان برای دونالد ترامپ نمی‌جنگند؟ اگر افرادی مثل لوفر و شافر برای ترامپ مبارزه نکنند باید آنها را از مقام های‌شان اخراج کرد».

رونا مک دنیل رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان (NRC)، و دیوید شافر رئیس حزب جمهوری خواه جورجیا است. کلی لوفر سناتور ارشد جورجیا است که پس از استعفای سناتور جانی ایزاکسون به دلایل سلامتی، توسط برایان کمپ (فرماندار جورجیا) در سال ۲۰۱۹ برای این مقام انتخاب شد.

وود در خطاب به سناتورهای کنونی جورجیا که باید در انتخابات ۵ ژانویه از کرسی‌های خود دفاع کنند گفت: «کلی لوفر کجاست؟ دیوید پردو کجاست؟ شما باید اکنون در کنار ما بایستید».

کمیته ملی جمهوری خواهان و سخنگوهای لوفر و پردو تاکنون به درخواست رسانه‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداده‌اند.

دیوید شافر در پیغام توئیتری خود به اپک تایمز گفت: «من به دلیل بازخوانی پرونده‌ای که امشب یا فردا قصد تکمیل آن را داریم مشغول بودم، و کنفرانس خبری و راهپیمایی را از دست دادم. ما تاکنون صدها شکایت از معاون فرماندار را مطرح کرده‌ایم. گمان نمی‌کنم کسی در کشور به اندازه حزب جموری خواه جورجیا برای به چالش کشیدن انتخابات تلاش کرده باشد».

شکایت وود و پاول در جورجیا شامل ۳۰ اتهام در زمینه های تقلب، رفتار غیر قانونی و بی‌نظمی انتخاباتی می شود.

این اتهامات که اکثرا براساس گفته شاهدان و متخصصان وارد شده‌اند شامل ناامنی و تقلب در آرای پستی، مشکلات و بی‌نظمی در فرآیند بازشماری و خطرات امنیتی دستگاه های شرکت دومینیون در این ایالت می‌شوند.

براساس تحلیل های ویلیام بریگز، یکی از شاهدان پرونده و متخصص آمار و استاد سابق دانشکده پزشکی دانشگاه کورنل، بین ۳۱۵۵۹ تا ۳۸۸۸۶ رای پستی ارسال شده توسط جمهوری خواهان شمرده نشده است. تحلیل او براساس نظرسنجی تلفنی مت برینارد (عضو سابق کارزار ترامپ) از رای دهندگان جمهوری خواه انجام شده است.

این تحلیل همچنین نشان می‌دهد که بین ۱۶۹۳۸ تا ۲۲۷۷۱ رای‌دهنده جمهوری‌خواه با وجود عدم درخواست آرای غیابی آن‌ها را دریافت کرده بودند. دادخواست وود و پاول این امر را نشان‌دهنده درخواست غیرقانونی برگ رای غیابی دانسته است.

این دادخواست براساس شهادت چندین متخصص نشان می‌دهد که دستگاه های شرکت دومینیون علاوه بر امکان هک پذیری بالا، از ویژگی‌هایی برخوردار هستند که به اپراتورها امکان دستکاری نتیجه شمارش را می‌دهد.

براساس گفته وود، لوفر و پردو باید برایان کمپ را مجبور به برگزاری یک جلسه با موضوع انتخاب اعضای الکترال توسط قانون گذاران ایالتی کنند.

کمپ با اشاره به عدم استفاده از دستگاه های دومینیون برای انتخابات ۵ ژانویه گفت: «شما نمی‌توانید دوباره مردم جورجیا را فریب بدهید».

مطالب دیگر:

ترامپ: سیستم انتخابات «تحت حمله و محاصره هماهنگ است»

 وکلای ترامپ: ۴۰ هزار نفر در نوادا دو بار رأی داده‌اند

ناظر انتخابات در میشیگان: آرای نظامی ارائه شده به نظر می‌رسید «کپی» باشند

پخش غیرقانونی پول و هدایا بین مردم در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی