Search
Asset 2

تروُر لودون: مارکسیسم به اشکال مختلف در ایالات متحده پنهان شده است

جنبش مارکسیسم در ایالات متحده «بسیار گسترده» شده است و در بسیاری از اشکال تجسم یافته است، مانند زندگی سیاهپوستان مهم است، نظریه انتقادی ن
ترور لودون در مصاحبه‌ای با تلویزیون ان‌تی‌دی (NTD/Screenshot via The Epoch Times)

ترور لودون در طی یک مصاحبه تلویزیونی اخیر خود گفت که مارکسیسم در ایالات متحده «بسیار گسترده» شده است و در بسیاری از اشکال تجسم یافته است، مانند زندگی سیاهپوستان مهم است، نظریه انتقادی نژاد، جنبش همجنسگرایان، جنبش زیست محیطی، یا فشار برای برابری – اما ممکن است مورد توجه افراد عادی قرار نگیرد.

لودون نویسنده، فیلمساز و سخنران عمومی اهل نیوزلند است. او یکی از همکاران اپک تایمز است و مجری برنامه کانتر پانچ در تلویزیون اپک تایمز است.

لودون دربرنامه «گزارش کاپیتول» شبکه تلویزیونی NTD گفت: «مارکسیسم واقعاً مدل، پارادایم اصلی سیاسی-اقتصادی است که ما امروز در آن زندگی می‌کنیم. اما اکثر مردم آن را تشخیص نمی‌دهند، زیرا هنوز به مبارزه طبقاتی قدیمی دهه ۱۸۴۰، در اوایل قرن بیستم فکر می‌کنند. بنابراین مارکسیسم اکنون در جامعه ما بومی شده است، همه جا وجود دارد.»

لودون گفت: «مارکسیسم اکنون به مبارزه همجنسگرایان، مبارزه فمینیستی، مبارزه محیطی، مبارزه نژادی و همه اینها تبدیل شده است.»

«مارکسیسم کجاست؟ آن هر جایی است که شما یک سیستم سازماندهی شده پیدا می‌کنید که هدفش شناسایی قربانیان و براندازی ساختارهای موجودی است که گفته می شود آن به‌اصطلاح قربانیان را سرکوب می‌کنند.»

لودون گفت که جنبش زیست محیطی در مورد محیط زیست نیست، بلکه برای از بین بردن صنعت، از بین بردن ثروت است. جنبش همجنسگرایان برای نیروبخشیدن به افراد همجنسگرا نیست، بلکه برای تخریب خانواده سنتی است. اتحادیه های کارگری تحت کنترل کمونیست‌ها به خاطر قدرت بخشیدن به کارگر نیستند، بلکه برای کنترل کارگر به نفع دولت هستند. دستورات واکسن در مورد سلامت عمومی نیست، بلکه کنترل زندگی مردم و شرطی کردن افراد به کنترل شدن است.

لودون گفت: «این‌ها همه مارکسیسم است.»

ویدئویی از سال ۲۰۱۵ نشان داد.که یکی از بنیانگذاران زندگی سیاه پوستان مهم است، پاتریس کالرز، یکبار اعتراف کرد که او و سایر بنیانگذاران «مارکسیست‌های آموزش دیده» بودند.

نظریه انتقادی نژاد بسیار بحث برانگیز (CRT) نیز یک ایدئولوژی شبه مارکسیستی است و تاریخ آمریکا را به عنوان مبارزه بین «سرکوبگران» (مردم سفید پوست) و «مظلومان» (هر کس دیگری) بازتعریف می کند.

لودون گفت: «این حتی در حال حاضر به پدوفیلیا تسری یافته است. ما در آینده شاهد جنبش‌هایی خواهیم بود که پدوفیلیا را قانونی می‌کنند زیرا پدوفیل‌ها توسط جامعه سرکوب شده‌اند. این جایی است که می‌رود.»

در سال‌های اخیر، پدوفیل‌ها سعی کرده‌اند نام خود را به عنوان «افراد مجذوب خردسال» معرفی کنند تا به دنبال قانونی کردن پدوفیلیا باشند.

لودون گفت: «مارکسیسم واژگونی سلسله مراتب طبیعی و سنتی زندگی است…به ما خانواده‌ای داده شد که سنت‌هایی همراه خود دارد. و دولت مدنی به ما داده شد. مارکسیسم در مورد تضعیف و سرنگونی این نهادها است. بنابراین هر چیزی را می بینید که باور معنوی سنتی، ارزش‌های سنتی خانواده یا دولت مدنی را تضعیف می‌کند، می‌توانید شرط ببندید که پایه مارکسیستی در آن وجود دارد.»

«همه این برنامه‌ها برای تضعیف آمریکا، تضعیف غرب، تضعیف سنت‌های ما، تضعیف خانواده‌های ما، تضعیف دولت‌ها، تضعیف باورهای معنوی ما طراحی شده‌اند. بنابراین می‌توان کل ماجرا را واژگون کرد و با یک رژیم کمونیستی-سوسیالیستی جایگزین کرد.»

لودون گفت که دلیل پنهان شدن مارکسیسم در اشکال مختلف، فریب دادن مردم است.

او گفت: «مارکسیسم فروش سختی است. فروش انقلاب به مردم سخت است. شما باید آن را به عنوان چیزی متفاوت از آنچه در واقع هست بفروشید.»

لودون گفت، وقتی لنین روسیه را به دست گرفت، از جمعی کردن همه چیز، قرار دادن مردم در گولاگ یا ایجاد یک دولت توتالیتر صحبت نکرد. در عوض، او وعده داد که مردم زمین، صلح و نان خواهند داشت.

 «مارکسیسم همیشه بر فریب تکیه کرده و از کلمات برای فریب دادن مردم استفاده می‌کند.»

«امروز، به‌عنوان برابری فروخته می‌شود. برابری به چه معناست؟»

اولین روزی که جو بایدن به ریاست جمهوری رسید، فرمان اجرایی صادر کرد که در آن قول داد برابری نژادی و حمایت از آن را در سراسر دولت فدرال افزایش یابد.

در فرمان اجرایی وی، برابری به عنوان «رفتار منصفانه، عادلانه و بی‌طرفانه منسجم و منظم با همه افراد، از جمله افرادی که متعلق به جوامع محروم هستند که از چنین رفتاری محروم شده‌اند» تعریف شده است.

لودون گفت: «این مساوی برابری نیست…اینجا برابری به این معناست که نتیجه یکسانی داریم. بنابراین مهم نیست که از کجا شروع کنید، در نهایت به یک مقدار پول خواهید رسید. در نهایت به یک میزان قدرت خواهید رسید. این کمونیسم است همین است.»

معاون رئیس جمهور کامالا هریس در جریان مبارزات انتخاباتی خود در سال ۲۰۲۰ ویدئویی کارتونی در رسانه‌های اجتماعی خود منتشر کرد و گفت که تفاوت زیادی بین برابری و مساوات وجود دارد و «رفتار عادلانه به این معنی است که همه ما در یک جایگاه قرار می‌گیریم.»

لودون گفت که افراد بیشتری بیدار شده‌اند و چپ‌ها کنترل خود را از دست داده‌اند.

هزاران نفر اکنون به جنبش آزادی کشانده شده‌اند که به این دلیل وارد شده‌اند که تئوری انتقادی نژادی  آنها را بیدار کرده است. این یک برنامه دوراز دسترس بود. و من مطبوعات جناح چپ را خواندم، و آنها فقط از اتفاقاتی که در اینجا رخ می‌دهد غافل هستند زیرا بازی آنها شکست خورده است و آنها از این موضوع عصبانی هستند.»

 لودون در مصاحبه قبلی با NTD، گفت که کمونیسم صد سال است که در ایالات متحده نفوذ کرده است و مردم برای نجات آمریکا باید «در میدان» در انتخابات محلی شرکت کنند.

مطالب دیگر:

در چین، برخی از کودکان پس از دریافت واکسن‌های چینی به سرطان خون مبتلا شده‌اند

چین پس از مذاکرات فشرده با آمریکا، هیچ نشانه‌ای از پایان حمایت از روسیه نشان نمی‌دهد

زلنسکی به نیروهای روسی فرصت تسلیم شدن می‌دهد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی