Search
Asset 2

وکیل ترامپ: «کشور ما در حال جنگ با چین کمونیست است، جنگ نیکی علیه پلیدی»

وکیل لینکلن «لین» وود در کنفرانس مطبوعاتی آر.ان‌ای در تاریخ ۶نوامبر۲۰۲۰ (epochtimes.com)
وکیل لینکلن «لین» وود در کنفرانس مطبوعاتی آر.ان‌ای در تاریخ ۶نوامبر۲۰۲۰ (epochtimes.com)

لوسیان لینکلن «لین» وود، یک وکیل آمریکایی، اخیراً در واکنش به تقلب گسترده شمارش آرا در انتخابات ریاست جمهوری‌، به گروه حقوقی رئیس‌جمهور ترامپ پیوست.

در طی کنفرانسی مطبوعاتی ازسوی کمیته ملی جمهوری‌خواهان در جورجیا در ۶نوامبر ۲۰۲۰، آقای وود تأکید کرد که ایالات متحده دچار بحران مربوط به حقوق اساسی شده است و «اگر ما آن را درست نکنیم»، مردم حقوق اساسی‌شان را از دست خواهند داد.

در جریان کنفرانس مطبوعاتی، آقای وود گفت که رئیس‌جمهور ترامپ در شب انتخابات یک پیروزی چشمگیر تاریخی کسب می‌کرد، که ناگهان این پیروزی از بین رفت و اکثر شبکه‌های خبری بزرگ، ازجمله فاکس‌ نیوز، گزارش دادند که جو بایدن در انتخابات پیروز شد.

او گفت: «در بالای سر این کشور ابری وجود دارد. و اگر آن را درست درک نکنیم و متوجه نشویم که آن شب چه اتفاقی افتاده است، آن ابر تاریک‌تر و تاریک‌تر خواهد شد، تا زمانی که به ابری طوفانی تبدیل می‌شود و ما آزادی‌مان را از دست خواهیم داد. بنابراین زمان آن رسیده که علیه آن مبارزه کنیم.»

«این یک بحران برای حقوق اساسی ما است. اگر آن را برطرف نکنیم و درک نکنیم که چه اتفاقی افتاده است و آن را به‌درستی انجام ندهیم، حقوق اساسی‌مان را از دست خواهیم داد.»

وکیل وود گفت که در طول ۴۳ سال وکالتش، هرگز در رؤیایش هم تصور نمی‌کرد که مردم در ایالات متحده هدف سانسور قرار گیرند. او گفت که اگر آنها حق آزادی بیان مردم را از آنها بگیرند، سپس حق رفتن آنها به کلیسا را محدود می‌کنند، به دنبال آنها اولین اصلاحیه حقوقی، اصلاحیه حقوقی دوم و سپس تشریفات قانونی را به اجرا درمی‌آورند. پس از آن، ممکن است افراد به‌خاطر ابراز «صدایی مخالف درخصوص حاکمیت افراد برگزیده» بدون محاکمه از سوی هیئت منصفه به زندان بیفتند. او گفت: «این مربوط به حقیقت در برابر دروغ است.»

آقای وود همچنین توئیت کرد که ایالات متحده «در جنگ با چین کمونیست است» و این «جنگ نیکی علیه پلیدی» است. او در توییتر گفت که حزب کمونیست چین «طی دهه‌ها دزدانه به داخل کشور ما خزیده است. در مدارس، فیلم‌ها، تلویزیون، اینترنت، مقامات دولتی و سیاستمداران. کمونیست‌ها لاف می‌زنند که بدون شلیک یک گلوله کشور ما را تحویل خواهند گرفت. فقط ما مردم می توانیم جلوی آن را بگیریم.»

او در یک توئیت گفت که حزب کمونیست چین دو دهه زمان صرف کرد تا در رسانه‌ها و همچنین مقامات محلی، ایالتی و ملی از طریق ایدئولوژی، پول و زور نفوذ کند. سپس حزب کمونیست چین، قبل از اینکه در تقلب در ورقه‌های رأی‌گیری ارسالی شرکت کند، پاندمی کوید۱۹را برای حمله به ایالات متحده به راه انداخت. علاوه‌بر این، رژیم کمونیستی چین همچنین با شرکت دومینیون ارتباطاتی دارد که گزارش شده است که سیستم شمارش آرای آن تعداد ۲.۷میلیون رأی ترامپ را به بایدن تغییر داده است.

وکیل وود از مردم آمریکا خواست که «برای خودمان تأمل کنیم»، «برای آزادی‌مان بجنگیم» و «تحت کنترل قرار نگیریم.»

نوشته: مینگهویی

نظرات بیان شده در این مقاله، نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات اپک تایمز نیست.

مطالب دیگر:

رای‌دهندگان ایالت ویسکانسین برای حذف بیش از ۷۹۲ هزار رای در ۳ شهرستان، دادخواست ارائه داده‌اند

ترامپ: بایدن فقط از نظر رسانه‌های جعلی برنده انتخابات شده است

انتخابات ۲۰۲۰، نبردی بین آزادی و کمونیسم است

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی