حزب دموکرات جنبش جان سیاهپوستان مهم است از بایدن انتظار جبران دارد در این نامه گفته­ شده که در سراسر ایالات ­متحده به نفع حزب دموکرات،
(Maranie R. Staab/AFP via Getty Images)

جنبش جان سیاهپوستان مهم است از بایدن انتظار جبران دارد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

نویسنده: اپک تایمز

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۴

نویسنده: اپک تایمز

اشتراک‌گذاری مطلب:

دیدگاه:

وب‌سایت دیلی وایر، در تاریخ ۱۰ نوامبر گزارش کرد که پاتریس کالرز، کمک-بنیان‌گذار و مدیر اجرایی گروه «جان سیاهپوستان مهم است»، نامه‌ای برای بایدن، نامزد ریاست جمهوری آمریکا از حزب دموکرات و هریس، معاونش نوشته است و در آن نامه گفته که در ازای رأی دادن گروه، انتظاراتی دارد.

در این نامه گفته شده که «جنبش «جان سیاهپوستان مهم است» در سراسر ایالات متحده به نفع حزب دموکرات، کارزارهایی راه‌اندازی کرده و روی این انتخابات سرمایه‌گذاری سنگینی انجام داده است. این جنبش بیش از ۶۰ میلیون رأی­‌دهنده را به حمایت از بایدن بسیج کرده است. نتیجه انتخابات بدون حمایت بی‌­‌دریغ جمعیت آفریقایی-آمریکایی می‌‌توانست کاملاً متفاوت باشد و «اکنون ما در ازای رأی­‌هایی که داده‌ایم، انتظار جبران داریم»

همچنین در این نامه آمده است که گروه «جان سیاهپوستان مهم است» باید اجازه مشارکت در گروه انتقال قدرت را داشته باشد و مشکلات آفریقایی-آمریکایی تبارها و مسائل نژادی باید در اولویت قرار بگیرند، و از بایدن و هریس تقاضا شده است به وعده‌های پیشین خود عمل کنند.

این نامه نه ‌­تنها ارتباط میان بایدن، دموکرات‌ها و گروه «جان سیاهپوستان مهم است» را نشان می‌دهد، بلکه نشان می‌­‌دهد که فتنه­‌های آنتیفا بار دیگر از طریق دموکرات‌ها بازگشته‌اند.

این سکه دو رو دارد. حزب دموکرات از جنبش «جان سیاهپوستان مهم است» سودجویی می­‌کند و در عوض جنبش «جان سیاهپوستان مهم است» نیز از حزب دموکرات سودجویی می­‌کند. به­‌عبارت دیگر، قربانیان آنتیفا و جنبش «جان سیاهپوستان مهم است»، قربانیان حزب دموکرات نیز به شمار می‌آیند.

نظرات بیان شده در این مقاله، نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات اپک تایمز نیست.

مطالب دیگر:

دونالد ترامپ با پشتیبانی قوی برای دور دوم ریاست جمهوری خود آماده می‌‌‌‏شود

ترامپ دستور توقف سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نظامی چین را صادر کرد

دعوی قضایی ترامپ مبنی بر ادعای تخلف­‌های گسترده در مرکز شمارش آرای دیترویت