Search
Asset 2

پاتریک بایرن: این یک اقدام از طرف «حزب کمونیست برای تصاحب قدرت است»

«حزب کمونیست برای تصاحب قدرت است بایرن در مصاحبه خود در روز دوشنبه گفت: «این دقیقا همان کاریست که چپ‌ها می‌خواهند انجام دهند. هم‌اکنون نیز
پاتریک بایرن، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق شرکت اوراستاک (Samira Baoaou/The Epoch Times)

پاتریک بایرن، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق شرکت اوراستاک در مصاحبه با جنی چنگ، مجری برنامه “Focus Talk” از شبکه ان‌تی‌دی گفت وقایعی که هم‌اکنون در ایالات متحده در حال رخ دادن است یک اقدام از طرف «حزب کمونیست برای تصاحب قدرت است.»

بایرن در مصاحبه خود در روز دوشنبه گفت: «این دقیقا همان کاریست که چپ‌ها می‌خواهند انجام دهند. هم‌اکنون نیز لایحه‌ای را آماده کرده‌اند تا به محض ورود آن را تصویب کنند؛ لایحه‌ای که دقیقا سانسوری مشابه دولت چین را اجرا می‌کند. به نظر من این یک اقدام از طرف حزب کمونیست برای تصاحب قدرت است.»

بایرن نگران است که شاید در آینده حتی پرسش درباره حواشی پیرامون انتخابات ۲۰۲۰ نیز «یک اقدام افراطی‌گرایانه داخلی» به حساب آید.

بایرن در ادامه گفت: «آن‌ها می‌خواهند از اف بی آی، سازمان امنیت ملی و سازمان سیا به عنوان ابزاری برای سرکوب رقبای سیاسی‌شان استفاده کنند و این کار را با بهانه حمله به ساختمان کنگره و در پوشش مبارزه با «افراطی‌گری داخلی» توجیه کنند.»

شرکت توییتر در روز هشتم ژانویه حساب کاربری رئیس جمهور دونالد ترامپ را به طور دائم مسدود کرد. همچنین شرکت‌های گوگل و اپل نیز نرم‌افزار پارلر که یک شبکه اجتماعی مشابه توییتر است را از فروشگاه‌های نرم‌افزارشان حذف کرده‌اند. این شرکت‌ها پارلر را متهم می‌کنند که به افراد اجازه می‌دهد محتوای «خطرناک» در این پلتفرم ارسال کنند. شرکت آمازون نیز در ادامه پارلر را از سرویس‌های خود حذف کرد.

بایرن گفت: «این یک انقلاب رنگی است که با مهارت تمام آن‌ را مدیریت و اجرا کردند.»

بایرن در ادامه توضیح داد که این انقلاب رنگی در چهار مرحله اجرا شده است: تضعیف روحیه مردم با پاندمی کووید-۱۹؛ گمراه گردن کردن مردم با اقداماتی مانند آتش زدن ساختمان‌ها توسط آنتیفا؛ بحران انتخابات ریاست جمهوری؛ و فاز عادی سازی. و دقیقا به همین علت است که هم‌اکنون رسانه‌ها و غول‌های تکنولوژی در حال سرکوب تمام نظرات مخالف هستند.

وی افزود: «این کار دقیقا مانند کتاب جورج اورل است». بایرن می‌گوید که در انتخابات به ترامپ رای نداده اما از شنیدن گزارشات پیرامون حواشی انتخابات «بسیار وحشت‌زده» شده است.

بای‌رن گفت: «از نظر من فساد موسسات پاشنه آشیل لیبرالیسم است». او می‌گوید که حزب کمونیست چین نیز از مدت‌ها پیش به این موضوع پی برده و ۲۰ یا شاید حتی ۲۵ سال است که با نفوذ در میان سیاست‌مداران آمریکایی در امور آمریکا دخالت می‌کند. بایرن همچنین می‌گوید که به عقیده او چین در انتخابات ماه نوامبر نیز دخالت کرده است.

اما او اندکی خوشبین است زیرا دیوان عالی و سیستم قضایی فدرال آمریکا همچنان پابرجا هستند. او می-گوید که اگر آن‌ها فقط برای دو سال دوام بیاورند شاید بتوانند «وضعیت کرسی‌های کنگره و یا سنا را به نفع خود تغییر دهند.»

انتخاب کنگره دو سال یکبار و انتخابات سنا شش سال یکبار صورت می‌گیرد. در سال ۲۰۲۲ برای ۳۴ کرسی از مجموع ۱۰۰ کرسی سنا انتخابات برگزار خواهد شد.

بایرن می‌گوید دیوان عالی آمریکا باید در پاسخ به برخی از پرونده‌هایی که پیش روی آن‌هاست تصمیماتی اتخاذ نمایند تا از صحت و سلامت سیستم انتخاباتی آمریکا محافظت کنند.

وی افزود: «همه چیز درباره صحت و سلامت آرا مردم است. این مسئله را جدی بگیرید در غیر اینصورت، دفعه بعد دیگر همه چیز تمام خواهد شد. باید در دو سال آینده این کار را انجام دهیم.»

مطالب دیگر:

فیس بوک همه پُست‌های حاوی عبارت «سرقت را متوقف کنید» را حذف می‌کند

ترامپ با درخواست شهردار واشنگتن برای اعلام وضعیت اضطراری  درمنطقه کلمبیا موافقت می‌کند

مت گیتز: «ترامپ استعفا نمی‌دهد، صحنه عمومی را ترک نخواهد کرد»

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی