Search
Asset 2

یک قطعنامه ایالتی، ترامپ را بزرگترین و مؤثرترین رئیس‌جمهور آمریکا نامید

حزب حزب جمهوری‌خواه ایالت آلاباما، نسخه‌ای قاب شده از قطعنامه‌ای که این حزب به اتفاق آرا تصویب کرده است را روز چهارشنبه به دونالد ترامپ
(Nicholas Kamm/AFP via Getty Images)

حزب جمهوری‌خواه ایالت آلاباما، نسخه‌ای قاب شده از قطعنامه‌ای که این حزب به اتفاق آرا تصویب کرده است را روز چهارشنبه به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا هدیه کرد.

در این قطعنامه اعلام شد که ترامپ یکی از بزرگترین و موثرترین رئیس جمهورها در تاریخ تاریخ ۲۴۵ ساله ایالات متحده است.

این قطعنامه ضمن تأکید بر این نکته که ترامپ مردم آمریکا و کارگران آمریکایی را در اولویت تصمیمات و سیاست‌های خود قرار داد، به تصریح سایر دستاوردهای رئیس‌جمهور چهل و پنجم آمریکا، نظیر مجموعه اقدامات او در زمینه تسهیل و تسریع در تولید، ساخت و توزیع واکسن‌ها و داروهای درمانی و تشخیص کووید۱۹، بزرگترین کاهش مالیاتی در تاریخ آمریکا، و خروج از توافقنامه مشارکت اقتصادی استراتژیک اقیانوس آرام (TPP) و توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی (NAFTA) و جایگزین کردن آنها با قرارداد ایالات متحده – مکزیک – کانادا (USMCA)، پرداخت.

پری هوپر جونیور، عضو کمیته اجرایی حزب جمهوری‌خواه ایالت آلاباما، به فاکس نیوز گفت «این قطعنامه، اساساً در مورد عظمت دونالد ترامپ صحبت می‌کند، اینکه او چگونه آمریکا را دوباره بزرگ کرد و امیدوارم که سایر ایالت‌ها نیز از این الگو پیروی کنند.»

هوپر در سال ۲۰۱۶ رئیس ستاد انتخاباتی ترامپ در آلاباما بود و پیش از انتخابات سال ۲۰۲۰ در کمیته مالی کمپین انتخاباتی ترامپ کار می‌کرد.

هوپر گفت «وقتی ریگان انتخاب شد من بچه بودم و فکر می‌کردم هیچ‌کس نمی‌تواند در انجام کارهای بزرگ از رونالد ریگان پیشی بگیرد. اما پس از آن دونالد ترامپ آمد و به نظر من، او نه تنها یکی از روسای جمهور بزرگ است، بلکه او بزرگترین رئیس‌جمهوری است که در آمریکا داشته‌ایم.»

این قطعنامه همچنین از ترامپ بخاطر ایستادگی در برابر چین و احیای دوباره تولیدات آمریکایی تقدیر می‌کند.

در این قطعنامه آمده است «او در برابر چین ایستاد، صنعت تولید را به ایالات متحده بازگرداند و با افزایش تولیدات ساخت ایالات متحده، دسترسی به بازارهای جدید برای کشاورزان آمریکا را تضمین کرد.»

در این قطعنامه همچنین به اختصاص ۲۲۰ قاضی فدرال برای تفسیر قانون اساسی و همچنین تعیین سه قاضی برای دادگاه عالی توسط ترامپ اشاره کرده است.

در این قطعنامه به برخی اقدامات ترامپ نیز در زمینه افزایش قدرت رهبری آمریکا در سطح جهان اشاره شده است و افزوده است «ترامپ در مدت ۴۸ ماه، بیشتر از جو بایدن در ۴۸ سال سناتوری و معاون رئیس جمهوری، به موفقیت دست یافته است.»

مطالب دیگر:

دادستان کل پاکستون: تگزاس از تمام راه‌های قانونی برای محدود کردن سیاست‌های «افراطی» بایدن استفاده خواهد کرد

مسیر یک مدیر هالیوودی، از «تغذیه اژدها» تا بیدار کردن مردم

از تجاوز چین به آزادی هنگ‌کنگ حمایت نکنید

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی