logo_eet

خانه عروس آینده خاندان سلطنتی بریتانیا در تورنتو به فروش گذاشته شد

خانه عروس آینده خاندان سلطنتی بریتانیا در تورنتو به فروش گذاشته شد

خانه عروس آینده خاندان سلطنتی بریتانیا در تورنتو به فروش گذاشته شد

پس‌‌‌‏از اعلام رسمی نامزدی «مگان مارکل»، بازیگر آمریکایی ساکن تورنتو با «پرنس هری»، شاهزده ولز و نقل مکان وی به بریتانیا، خانه این بازیگر مشهور به فروش گذاشته شد.

به گزارش تورنتو استار، این خانه دو طبقه که در سیاتون ویلیج SeatonVillage قرار دارد، دارای سه اتاق خواب، دو حمام و دو پارکینگ است و مبلغ ۱.۳۹۵ میلیون دلار قیمت‌‌‌‏گذاری شده است.

«مگان مارکل» چند سال پیش، هنگامی که ایفای نقش در فیلمی در تورنتو را پذیرفت، این خانه را اجاره کرد؛ اما پس‌‌‌‏از نامزدی‌‌‌‏اش با پرنس هری، تصمیم گرفت که کانادا را ترک کند و به انگلستان برود. به همین سبب اعلام کرد که دیگر به خانه‌‌‌‏اش نیازی ندارد.

جدیدترین عضو خانواده سلطنتی بریتانیا، همچنین اظهار داشته که پس‌‌‌‏از ازدواج با شاهزاده ولز قصد دارد از بازیگری کناره‌گیری کند و وقت خود را به کارهای بشردوستانه اختصاص دهد.

صاحبان اصلی این خانه بنفش رنگ، «الیزابت کبرل» سردبیر مجلات مد و زیبایی و همسرش «کوین اونیل» هستند که بیش‌‌‌‏از دو دهه است که این ملک را در اختیار دارند. آنها این خانه را ۵۰۸ هزار دلار خریده بودند.

«مگان مارکل» ۳۶ ساله، دکوراسیون این خانه را به شکلی زیبا و جالب تغییر داده و از مبلمان سفید و آرامش‌‌‌‏بخشی در چیدمان آن استفاده کرده است.

این خانه که در ۱۰ Yarmouth Road قرار دارد، مطمئنا شبیه قصر نیست، اما دارای دکوراسیون داخلی معاصر با تمام امکانات مدرن است و برای هرکسی که عضوی از خانواده‌‌‌‏ای سلطنتی نباشد کاملا کفایت می‌‌‌‏کند.

مارکل، در لس‌‌‌‏آنجلس متولد و بزرگ شده است. او در سال ۲۰۰۳ از دانشگاه نورث‌‌‌‏وسترن در رشته تئاتر و مطالعات بین‌‌‌‏المللی فارغ‌‌‌‏التحصیل شد. این مدل و بازیگر آمریکایی، بیشتر به دلیل بازی در نقش ریچل زین در مجموعه تلویزیونی سوتس که از شبکه یو‌‌‌‏اس‌‌‌‏ای نت‌‌‌‏وورک پخش می‌شود، مشهور شده‌ است.

آشنایی مگان مارکل و شاهزاده هری از سال ۲۰۱۶ آغاز شد، این دو اوایل نوامبر ۲۰۱۷ بدون اعلام عمومی نامزد کردند و پس‌‌‌‏از آن در ۲۷ نوامبر ۲۰۱۷ نامزدی آنها به‌صورت رسمی از طریق دربار سلطنتی بریتانیا اعلام و گفته شد که آنها قصد دارند در بهار ۲۰۱۸ ازدواج کنند.

«مگان مارکل» اکنون به خانه‌‌‌‏ای دو خوابه واقع در محوطه کاخ کنسینگتون لندن نقل مکان کرده تا خود را برای شروع زندگی مشترک با یکی از برجسته‌‌‌‏ترین مردان دنیا آماده کند.

مطالب دیگر:

افشای طرح سری رژیم چین برای نابودی اعتقادات مردم جهان، همزمان با سفر ترودو به آسیا

این سفره‌‌‏خانه‌‌‏ سنتی در قلب تورنتو شما را به « ایران » می‌‌‏برد

چهار ماده فوق مغذی (ویدئو)

اخبار مرتبط