Search
Asset 2

خرید اسپری از داروخانه برای هیولاهای زیر تخت

اسپری هیولا

اسپری هیولا

کودکانی هستند که از تاریکی می‌‏ترسند و می‌گویند هیولا‌ها زیر تختشان یا پشت پرده قایم شده‌‏اند.

والدین دختر کوچکی در کانادا ایده‌ مبتکرانه‌ای‌ طرح‌ریزی کردند و نه تنها این کار به دخترشان کمک کرد، بلکه والدین دیگر هم از این راه‌ حل استفاده می‌کنند.
مایا همانند بسیاری از بچه‌های دیگر از تاریکی می‌ترسید و وقتی شب از راه می‌رسید، نمی‌خواست به رختخواب برود و ‌می‌‏گفت «هیولاها» در اتاقش هستند.

به گزارش ان‌‏تی‌‏دی، مادرش «امبر دیکسون» گفت: «این مسئله خوابش را به هم ریخته بود و نمی‌خواست به رختخواب برود و می‌خواست به ما پناه ببرد.»
در ابتدا پدرش توضیح داد سعی کردیم به او بگوییم نگران نباشد و این که هیولاها فقط سعی دارند با او دوست شوند، اما هیچ فایده‌ای نداشت تا جایی که باعث شد که سری به داروخانه بزنند.

آن‌ها ایده «‌اسپری هیولا‌» را طرح ریزی کردند و یک برچسب دارویی با نام مایا روی آن چسباندند تا واقعی‌تر به نظر‌ برسد.

داروساز گفت: «وقتی ماجرا را فهمیدم گفتم این ایده‌ای ناب است و امیدوارم کارساز باشد.‌»

بنابراین یک بطری برداشتند و آن را با آب و اسطو‌خودوس پر کردند‌. خوب و آرام بخش برای مایا؛ اما کاملا ویرانگر برای آن «هیولاها» و این گونه دخترشان را از دست همه آن موجودات بد داخل کمد، زیر تخت‌خواب، گنجه که مدت‌ها آزارش می‌دادند، رها کردند.

در حال حاضر این فروشگاه دارویی چند بطری در موجودی خود برای عرضه کردن دارد و والدین دیگر هم آن محلول را برای فراری دادن هیولاها استفاده می‌‏کنند‌.

بنابراین با مجهز شدن به سلاح جدید برای مبارزه کردن با موجودات ترسناک، دیگر شب‌‏ها هیچ هیولای ترسناکی در اتاق خواب این خانم کوچولو وجود ندارد. هر زمان که مایا کمین کردن هیولاها را می‌بیند یا صدایشان را می‌شنود با بطری «اسپری هیولا» می‌‏رود و به آن‌ها شلیک می‌کند و خوشبختانه هر دفعه موثر است.

مطالب دیگر:

شهرداری تورنتو : افرادی را برای نوازش گربه‌‌‌‏ها و خرگوش‌‌‌‏ها استخدام می‌‌‌‏کنیم !

نوزاد عجول کانادایی با کمک پدرش در ترافیک بزرگراه به دنیا آمد

بازدید مدیر جشنواره تیرگان در تورنتو از هنرهای نمایشی شن‌یون (ویدئو)

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی