logo_eet

داستان مرد سخاوتمند کانادایی که به مردم درخت کریسمس رایگان می‏دهد

داستان مرد سخاوتمند کانادایی که به مردم درخت کریسمس رایگان می‏دهد

داستان مرد سخاوتمند کانادایی که به مردم درخت کریسمس رایگان می‏دهد

سال نو میلادی و تعطیلات کریسمس به غیر از جشن‌‌‌‌‏ها، میهمانی‌‌‌‌‏ها و آذین‌‌‌‌‏بندی‌‌‌‌‏های رایجش، اغلب زیبایی‌‌‌‌‏هایی معنوی همچون سخاوت و بخشش هم همراه خود دارد که هر انسانی را به وجد می‌‌‌‌‏آورد.

انسان‌‌‌‌‏هایی که با قلب بخشنده و مهربان خود شادی را به خانه‌‌‌‌‏های همنوعان‌‌‌‏شان هدیه می‌‌‌‌‏کنند.

«جسی جاو» هم یکی از این افراد است. مردی ساکن اتوبیکوی تورنتو بزرگ به هرکس که نیاز داشته باشد درخت کریسمس رایگان می‌‌‌‌‏دهد.

او که برای دومین سال است که در حیاط خانه خود این کار را انجام می‌‌‌‌‏دهد، از انجام این عمل انسان‌‌‌‌‏دوستانه بسیار خوشنود است.

طبق گزارش نارسیتی، جسی با به اشتراک گذاشتن این خبر را در شبکه اجتماعی ایمگور، اعلام کرد که هرکس به درخت کریسمس نیاز دارد می‌‌‌‌‏تواند برای دریافت درخت به خانه‌‌‌‌‏اش برود.

او در پستش نوشت که درختان کریسمس برای تقدیم موجود هستند. با توجه به این که قیمت خرید درخت کریسمس اکنون تقریبا حدود ۴۰ تا ۱۵۰ دلار است، می‌‌‌‌‏توانید برای دریافت رایگان به اینجا مراجعه کنید.

جسی نوشت: «من کشاورزی از تورنتو هستم. ما در سال گذشته درختان کریسمس را به رایگان توزیع کردیم و مردم این کار را دوست داشتند. بنابراین دوباره این کار را انجام می‌‌‌‌‏دهیم.»

او از مردم خواسته درصورت نیاز به ایمگور یا اینستاگرامش پیام بدهند و آدرس دریافت کنند و یا این که اگر در اطراف اتوبیکو رانندگی کنند حیاط خانه‌‌‌‌‏اش را که مملو از درختان سبز زیبا است خواهند دید.

جسی سال گذشته در مصاحبه‌‌‌‌‏اش با سی‎‌‌‌‌‏بی‌‌‌‌‏سی نیوز هدف از این کار را تقسیم برکت‌‌‌‌‏های زندگی‌‌‌‌‏اش با دیگران عنوان کرده بود.

او گفت: «دوستانی داشته‌‌‌‌‏ام که سخاوتمندانه به من مزرعه داده بودند، چگونگی استفاده از ابزارها را به من آموختند، کسانی که به من اجازه دادند با آنها کشت‌‌‌‌‏وکار کنم و از محصولات کشاورزی خود به من دادند… با خود فکر کردم که من چه چیزی برای نشان دادن آنچه یاد گرفتم و از اجتماع به من رسید، دارم؟»

جسی از یکی از دوستانش که در منطقه اِرین انتاریو مزرعه‌‌‌‌‏ای ۴۰ هکتاری داشت، چندین اصله درخت کاج خریده بود و با کامیون اجاره‌‌‌‌‏ای آنها را به خانه‌‌‌‌‏اش در اتوبیکو آورده بود.

او که حدود ۵۰۰ دلار برای این معامله و انتقال آن هزینه کرده بود، ابتدا قصد داشت درختان را بفروشد، اما او و همسرش ناگهان ایده به ذهنشان رسید و تصمیم گرفتند درختان را به رایگان به مردم هدیه کنند.

او گفت: «ما از این بخشش بسیار بیشتر بهره می‌‌‌‌‏بریم. صادقانه بگویم که از اهدای این درختان که درواقع بهره بردن از چیزهای زیادی است، احساس رضایت و خوشنودی دارم.»

مطالب دیگر:

درخواست دختر شایسته کانادا برای پایان دادن به برداشت اجباری اعضای بدن در چین

آغاز اجراهای جهانی « شن‌‌‏یون »؛ درباره این نمایش چه می‌‌‏دانیم؟

تورنتو چه خبر؟ کجا؟ کی؟

اخبار مرتبط