Search
Asset 2

در آستانه سال نوی چینی: چینی‌‌‌‌‌‏ها درباره افراد متولد سال خوک چه می‌‌‌‌‌‏گویند؟

تصویر: افراد متولد سال خوک معمولا اشتیاقی خالص و شخصیتی سخت کوش دارند. (Jane Ku/Epoch Times)
تصویر: افراد متولد سال خوک معمولا اشتیاقی خالص و شخصیتی سخت کوش دارند. (Jane Ku/Epoch Times)

تصویر: افراد متولد سال خوک معمولا اشتیاقی خالص و شخصیتی سخت کوش دارند. (Jane Ku/Epoch Times)

نیمه شب چهارم فوریه ۲۰۱۹ لحظه‌‌‌‌‌‏ای است از سال سگ خداحافظی می‌‌‌‌‌‏کنیم و به سال خوک خوش‌‌‌‌‌‏آمد می‌‌‌‌‌‏گوییم.

در میان تمام حیوانات، خوک‌‌‌‌‌‏ها جزئی و کمرنگ هستند، حتی کثیف و دست و پا گیر، اما آنها سربه راه و مهربان‌‌‌‌‌‏اند. خوش‌‌‌‌‏بینی آنها بیانگر شخصیت ساده و معصوم آنها است. در واقع، خوک‌‌‌‌‌‏ها کاملا  باهوش هستند و تمایل زیادی برای کسب دانش دارند. اگر چه، گاهی اوقات واکنش‌‌‌‌‌‏شان آهسته است، اما بسیار کارآمد و زحمتکش هستند.

افراد متولد سال خوک معمولا قوی هستند و اشتیاقی خالص و شخصیتی سخت کوش دارند. اعتماد به نفس آنها نیز بسیار بالا است و به راحتی سر تعظیم فرود نمی‌‌‌‌‌‏آورند. پشت ظاهر آرام و با ثبات خود، اراده و آرمان‌‌‌‌‌‏هایشان را پنهان می‌‌‌‌‌‏کنند.

از هنگامیکه تصمیم می‌‌‌‌‌‏گیرند به اهداف خود برسند، تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت و به بهترین شکل کار خواهند کرد. هیچ کس نمی‌‌‌‌‌‏تواند عزم آنان را متوقف کند. همیشه برای یک زندگی ایده آل و راحت، آماده به کار سخت هستند.

افرادی که نشان زودیاک آنها خوک است نیز معصوم و صادق هستند. می‌‌‌‌‌‏توانند دیگران را به راحتی تحمل کنند و اشتباهات دیگران را ببخشند. آنها با احترام و بسیار دوستانه رفتار می‌‌‌‌‌‏کنند.

آنها ثروت خوبی هم دارند. با وجود این که کارشان را تنها با یک سود شروع نمی‌‌‌‌‌‏کنند، اما سختکوشی‌‌‌‌‌‏شان پولی را که در کار در جریان است، حفظ خواهد کرد. آنان از فقر نفرت دارند و برای داشتن یک زندگی غنی و شرافتمندانه تلاش می‌‌‌‌‌‏کنند.

آرزوی آنان این است که همه نزدیکانشان، بتوانند زندگی راحت و بدون نگرانی داشته باشند. این خصیصه به شخصیت عملگرایانه خوک مرتبط است.

رک بودن نیز یکی از ویژگی‌‌‌‌‌‏های افراد متولد شده در سال خوک است. با این حال، جامعه پر از توطئه است و دروغ‌‌‌‌‌‏ها و فریب‌‌‌‌‌‏های زیادی در بین مردم وجود دارد. بنابراین، آنها به سادگی با دیگران در تضاد و اختلاف می‌‌‌‌‌‏افتند و در نتیجه به سختی می‌‌‌‌‌‏توانند به دیگران اعتماد کنند.

علاوه بر این، به طور کلی تمایل دارند که در مورد دیگران صحبت کنند که در نهایت می‌‌‌‌‌‏تواند مشکلاتی برای آنها ایجاد کند. آنها باید کمتر به درست و غلط بودن کارهای دیگران اهمیت بدهند.

متولدین سال خوک می‌‌‌‌‌‏دانند چگونه از همه چیز در زندگی بدون محدودیت لذت ببرند. عاشق چیزهایی هستند که بتوانند لذت و راحتی را در زندگی‌‌‌‌‌‏شان بیاورند.

مردان متولد سال خوک بسیار مراقب خانواده و ارزش‌‌‌‌‌‏های خانواده هستند و سعی می‌‌‌‌‌‏کنند برای خانواده خود خوشی‌‌‌‌‌‏های مادی و معنوی را تامین کنند.

زنان متولد سال خوک پرجنب و جوش و مراقب هستند. اغلب به راحتی احساسات خود را بیان نمی‌‌‌‌‌‏کنند و همیشه احساسات درونی خود را سرکوب می‌‌‌‌‌‏کنند؛ یک بار کسی به آنها حس امنیت بدهد، وفادارانه عاشقش می‌‌‌‌‌‏شوند.

با اینکه توانایی «نه» گفتن به دیگران را ندارند، اما اگر از دیگری، به خصوص در عاشقی، «نه» بشنوند آن را به حساب تقدیر می‌‌‌‏گذارند.

افرادی که در سال خوک متولد شده‌‌‌‌‌‏اند، شخصیت‌‌‌‌‌‏شان ناسازگار با جهان نیست. اکثریت آنها نسبت به خود سختگیر و تادیب کننده هستند.

شغل مناسب آنان باید مشاغل تخصصی‌‌‌‌‌‏تر باشد؛ برای مثال، دانشمند، نویسنده، نقاش، نوازنده، مهندس، تکنسین، پزشک و … . همچنین می‌‌‌‌‌‏توانند در سینما و تلویزیون هم بازیگرانی برجسته باشند.

مطالب دیگر:

توسعه غیرانسانی پزشکی در چین، ایجاد عمدی اختلال ژنتیکی

چرا باید به کودکان راستگویی را بیاموزید

جشن سده، آئین احترام به فروغ و روشنایی

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی