logo_eet

ترِوِر لادِن: در آمریکا انقلابی سوسیالیستی در آستانه وقوع است

دولت ترور لادن، نویسنده و فیلمساز، می‌گوید آمریکا هم‌اکنون در قلب انقلابی کمونیستی است که در تلاش است با برقراری تسلط شاخه اجرایی دولت
ترور لادن، نویسنده و فیلمساز (The Epoch Times)

ترور لادن، نویسنده و فیلمساز، می‌گوید آمریکا هم‌اکنون در قلب انقلابی کمونیستی است که در تلاش است با برقراری تسلط شاخه اجرایی دولت بر تمامی بخش‌های دولت ایالات متحده، از پایین‌ترین تا بالاترین سطح ممکن، قدرت کشور را متمرکز کند.

لادن در مصاحبه با برنامه کراسرودز از رسانه اپک تایمز گفت: «به همین دلیل استقلال قانون، استقلال دیوان عالی، استقلال کلانترها و پلیس باید همگی نابود شوند و وفاداری ارتش به قانون اساسی به وفاداری به رئیس‌جمهور تغییر یابد».

لادن در ادامه گفت: «و این جریان توسط سوسیالیست‌ها هدایت می‌شود. معتقدم این جریان از سمت حرب کمونیست چین هدایت می‌شود». این انقلاب «برای دگرگون ساختن ساختار کنونی جامعه و ساخت شیوه‌ای جدید، به جای قشر از نژاد استفاده می‌کند».

نظریه استثمار مارکس مردم را به دو قشر متضاد تفکیک می‌کند؛ بورژوازی که با سرمایه، پرولتاریا و قشر کارگر را سرکوب می‌کند.

لادن گفت این نظریه از آنجایی که امکان جابجایی بین اقشار در آن وجود دارد از حمایت چندانی در آمریکا برخوردار نیست؛ چون کارگران می‌توانند سهام یک شرکت را خریداری کرده یا تجارت خود را آغاز کنند. اما می‌توان از نژاد برای تفکیک جامعه آمریکا استفاده کرد چون نمی‌توان آن را تغییر داد.

جنبش اشغال وال استریت در سال ۲۰۱۱ با تکیه بر سرکوب طبقه‌ای آغاز شد و هدفش این بود به نمایندگی از ۹۹ درصد مردم جامعه با قشر ثروتمند ۱ درصدی مبارزه کند. لادن گفت هرچند این جنبش در ابتدا از حمایت برخی بهره‌مند شد اما در نهایت شکست خورد.

او گفت: «فوتبالیست‌هایی مولتی‌میلیونر سیاه‌پوستی هم هستند که از سرکوب توسط سفیدپوست‌ها شکایت می‌کنند».

لادن گفت پرزیدنت جو بایدن «برای در هم شکستن ساختار کنونی قدرت در ارتش و به طور کلی در جامعه، از نژاد استفاده ابزاری می‌کند».

در هم شکستن پلیس و ارتش

لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا در ماه فوریه به ارتش دستور «تعطیلی» یک‌روزه‌ای داد تا میزان افراطی‌گری و نژادپرستی مقامات نیروهای مسلح را ارزیابی کنند و به فرماندهان ارتش دستور داد مقداری از زمان خود را به صحبت با نیروها درباره افراطی‌گری اختصاص دهند.

بر اساس گزارشی از پنتاگون که در ماه مارس منتشر شد، افراطی‌گرایان داخلی با تلاش برای جذب همتایان خود و تشویق آنان به پیوستن به نیروهای مسلح به منظور تقویت مهارت‌های جنگی‌شان، تهدیدی جدی برای ارتش ایالات متحده به حساب می‌آیند.

در این گزارش آمده است: «برترپنداری سفیدپوستی و ملی‌گرایی سفیدپوستی علاوه بر افزایش احتمال خشونت، تهدیدی برای نظم و انضباط بی‌نظیر ارتش نیز محسوب می‌شوند».

لادن توضیح داد هدف این سیاست‌ها ساخت ارتشی است که به رژیم جدید و آمریکای سوسیالیست وفادار باشد.

او افزود اکثر مقامات پایین‌رده ارتش «عمدتاً از سفیدپوستان و بیشتر از جنوبی‌ها تشکیل شده‌اند». این افراد مسیحی بوده و از نظر سیاسی و اجتماعی بسیار محافظه‌کار هستند.

لادن گفت به همین دلیل رده‌های پایین ارتش باید پاکسازی شده یا به حداقل برسند و خیل عظیمی از رنگین‌پوستان، چپ‌گراها و افراد وفادار به رژیم جدید به خدمت ارتش درآیند. او گفت رهبری ارتش قبلاً در دوران اوباما نیز دستخوش تغییرات شده بود و ژنرال‌های وفادار با سیاستمداران خودفروخته، گلوبالیست‌ها و چپ‌گراها جایگزین شدند.

به گفته لادن، درخواست گروه‌های چپ‌گرای رادیکال مانند آنتیفا و زندگی سیاهپوستان اهمیت دارد برای «عدم تامین مالی پلیس» نیز در راستای تحقق همین هدف است.

لادن می‌گوید هدف واقعی جنبش «عدم تامین مالی پلیس» حذف پلیس‌های وطن‌پرست و محافظه‌کاریست که به طور عمده توسط افراد وطن‌پرست رهبری می‌شوند و می‌خواهند پلیس را به دولت سوسیالیست وفادار کرده و آن را به وضعیتی مشابه پلیس کمونیستی ونزوئلا یا چین در بیاورند تا بتوانند از آن برای سرکوب تظاهرات استفاده کنند.

لادن در توضیحات خود گفت فرمانداران و کلانترهای محافظه‌کار یکی از موانع بزرگ بر سر راه تحقق سوسیالیسم هستند. او در ادامه افزود کلانتر یکی از مهم‌ترین مناصب در آمریکاست و کلانترهای وفادار به قانون اساسی می‌توانند از حوزه خود در برابر قوانین ضد قانون اساسی و تحمیلی دولت فدرال محافظت کنند.

بایدن با تعطیلی پلیس مخالف است اما از سنا خواسته لایحه‌ای برای اصلاح پلیس تصویب کنند که استفاده از برخی تاکتیک‌های بحث‌برانگیز پلیس همچون فن خفگی و حکم‌های ورود بدون اجازه را منع کرده و مصونیت واجدشرایط افسران نهادهای مجری قانون را لغو کند تا شهروندان راحت‌تر بتوانند با اتهام بدرفتاری از پلیس شکایت کنند.

بایدن در کمپین انتخاباتی خود وعده داد کمیسیونی ملی برای نظارت بر پلیس ایجاد کند اما اخیراً برنامه یادشده را رها کرده و در عوض از تصویب لایحه اصلاحات پلیس حمایت کرده است.

مطالب دیگر:

امتناع شهر ماریکوپا از تحویل روترها به بازرسان انتخابات

هشدار یکی از ژنرال‌های عالی مقام ایالات متحده درباره «بی‌ثباتی احتمالی در سطح بین‌الملل»

دیدگاه: اف‌بی‌آی را تعطیل کنید (بخش ۲)

اخبار مرتبط