Asset 2

دو شهر کانادایی در فهرست بهترین شهرها برای عاشق شدن

دو شهر کانادایی در فهرست بهترین شهرها برای عاشق شدن
photo by pexels

دو شهر کانادایی در فهرست بهترین شهرها برای عاشق شدن

روز ولنتاین نزدیک است و عشاق در این روز کنار یکدیگر بودن را جشن می‌‌‏گیرند. اما جستجو برای عشق شاید یکی از بزرگ‌‌‌‏ترین چالش‌‌‌‏های زندگی هر فردی باشد و بسیاری از افراد هنوز موفق به یافتن آن نشده‌‌‏اند.

اگر مجرد هستید و به هر جایی می‌‌‌‏روید تا نیمه گمشده و شاید همسر آینده خود را پیدا کنید، باید بگوییم که ده شهر در دنیا هستند که بیشتر احتمال دارد در آنجا عاشق شوید و  دو عدد از این شهرها در کانادا قرار دارد.

وب‌‌‌‏سایت ریدرز دیگست، نام ده شهر را فهرست کرده که با آنکه بیشتر آنان شهرهایی پرزرق و برق هستند، می‏ توانند بهترین مکان در جهان برای پیدا کردنِ عشق گمشده  نیز باشند؛ کینگستون و مونترآل جزو این فهرست هستند.

طبق گزارش این وب‌‌‌‏سایت، شهر کینگستون انتاریو، به دلیل داشتن جَوی سراسر شاد، مردمانی خندان و سرعت زندگی کندتر، در این فهرست لحاظ شده است.

به نوشته ریدرز دیگست، این شهر که به صلح آمیز و آرامش بخش بودن شناخته شده، انتخابی جذاب برای مجردها است. شاید تنها چیزی که برای یافتن عشق نیاز دارید، فرار از شلوغی و درگیری‌‌‌‏های شهرهای بزرگ و استراحتی کوتاه در چنین شهری باشد.

مونترال هم به لطف جذابیت بافت قدیمی و زندگی شبانه پر رونقش در این فهرست گنجانده شده است. اگرچه ممکن است ساکنان محلی مخالف این عقیده باشند، اما مونترال شهری محبوب برای پیدا کردن عشق آینده است.

گذشته از فضای منحصربه فرد، کالسکه‌‌‌‏ها و مناظر زیبایی همچون بندر قدیمی‌‌‌‏اش، شب‌‌‌‏های مونترآل شب‌‌‌‏هایی بسیار زنده و پرجنب و جوش است. ورود به کافه‌‌‌‏بارها و کلاب‌‌‌‏‌‌‌‏ها چندان سخت نیست و از افرادِ تنها به گرمی استقبال می‌‌‌‏شود.

پاریس، بوستون، نیویورک، پراگ (جمهوری چک)، لاس وگاس، کیوتو (ژاپن)، باتون روژ (لوئیزیانا) و روم (ایتالیا)، هشت شهر دیگر این فهرست هستند.

پس اگر تنها هستید و نیمه گمشده خود را جستجو می‌‌‌‏کنید، بد نیست سفری هم به این شهرها داشته باشید.

مطالب دیگر:

فالون دافا، تمرینی معجزه‌‏آسا برای سلامتی جسم و ذهن

مهاجران به کانادا، تحصیل کرده ترین ها در این کشور هستند

چرا به آغوش نیاز داریم؟ (ویدئو)

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی