Search
Asset 2

هشدار دکتر رابرت مالون به والدین در مورد واکسینه کردن فرزندان‌شان

(Michael M. Santiago/Getty Images)
(Michael M. Santiago/Getty Images)

دکتر رابرت مالون، ویروس‌شناس و ایمونولوژیستی که سهم قابل توجهی در فناوری واکسن‌های mRNA داشته است، به کسانی که به دنبال واکسینه کردن فرزندان خود در برابر کووید ۱۹ هستند، به شدت هشدار می‌دهد.

مالون در مصاحبه‌ای که ​قسمت اول آن روز یکشنبه به نمایش درآمد، در برنامه «رهبران اندیشه آمریکایی» اپک‌تی‌وی گفت: «قبل از اینکه فرزندانتان را واکسینه کنید خوب فکر کنید».

دکتر رابرت مالون در واشنگتن در ۵ ژانویه ۲۰۲۲. (American Thought Leaders/EpochTV)

او همچنین گفت: «واضح است که والدین باید درباره واکسیناسیون فرزند خود خوب فکر کنند» و افزود که ممکن است عوارض جانبی جدی‌ای رخ دهد و «آنقدر شدید باشد که باعث بستری شدن فرزندتان بشود».

مالون خاطرنشان کرد که با توجه به میوکاردیت یا التهاب عضله قلب، «احتمال زیادی وجود دارد که وقتی فرزند شما واکسن را دریافت می‌کند، آسیبی نبیند و علائم بالینی نشان ندهد، [اما] ممکن است آسیب‌های زیربالینی و بدون علامت دیده باشد.»

او گفت: «اما سوال این است که آیا می‌خواهید سر زندگی فرزندتان خطر کنید؟ زیرا اگر بخت با شما یار نباشد و فرزندتان آسیب ببیند، اگر نگوییم همه‌، بیشتر این مسائل غیر قابل جبران است. هیچ راهی برای رفع آن وجود ندارد. و من همیشه این ایمیل را دریافت می‌کنم که دکتر، دکتر، چه کاری می‌توانیم بکنیم؟ فلان اتفاق افتاده است. و زمانی که این اتفاق بیفتد،… دیگر نمی‌توانید به عقب برگردید، نمی‌توانید باد را در قفس کنید.»

او همچنین به اطلاعات گردآوری‌شده در وبسایت خود اشاره کرد، که فهرستی از پژوهش‌های داوری‌شده را در خصوص عوارض جانبی واکسن کووید ۱۹ در کودکان – که مهم‌ترین آنها میوکاردیت است – شامل می‌شود. این وبسایت مجموعه‌ای از گزارش‌های عوارض جانبی و همچنین گزارش‌های مرگ‌و‌میر در جامعه اطفال را شامل می‌شود که به سامانه گزارش عوارض جانبی واکسن‌ها (VAERS) ارائه شده است.

به گفته مالون «این گزارش‌ها به شکل لینک‌هایی از پایگاه داده  VAERSوجود دارند و اگر رویشان کلیک کنید، می‌توانید خود گزارش  VAERSرا ببینید که یک پزشک ثبتش کرده و گفته که چنین اتفاقی افتاده است. دیگر اینکه فکر کنید این مسائل به واکسن مربوط می‌شود یا خیر، تصمیمش با شماست. خلاصه تمام این داده‌ها در آنجا موجود است.»

اخطار مالون پس از انتشار یک بیانیه از‌پیش‌آماده‌شده در اواسط دسامبر ۲۰۲۱ خطاب به والدین، داده شد؛ بیانیه‌ای که در آن گفته بود با توجه به واکسن‌های مبتنی بر  mRNAکووید ۱۹، «ژن یک ویروس به سلول‌های فرزند شما تزریق می‌شود» که «بدن فرزند شما را وادار به ساخت پروتئین‌های سمی اسپایک می‌کند.»

این پروتئین‌ها اغلب باعث ایجاد آسیب دائمی در اندام‌های حیاتی کودکان، از جمله مغز و سیستم عصبی، قلب و رگ‌های خونی، لخته‌های خونی و سیستم تناسلی آن‌ها می‌شوند. این واکسن می‌تواند باعث ایجاد تغییرات اساسی در سیستم ایمنی آن‌ها شود.»

مالون به شدت با دستور تزریق واکسن کووید ۱۹ به کودکان مخالف است. او مأمور ارشد علمی و مأمور نظارتی پروژه وحدت است؛ جنبشی که به دنبال مقاومت در برابر اجبار واکسن کووید ۱۹ برای کودکان ۱۸-۵ ساله است.

مالون به اپک‌تی‌وی گفت:«موضع‌گیری پروژه وحدت مبتنی بر منطق اجازه آگاهانه در برابر واکسیناسیون اجباری است – این دستورات نباید عملی شود. دولت نباید خود را به خانواده‌ها تحمیل کند. این تصمیمات در سطح والدین است، نه در سطح ایالت یا هیئت مدیره مدرسه. هیئت مدیره مدارس و خود مدارس و معلمان حق دریافت و تجسس درباره اطلاعات پزشکی دانش‌آموزان خود را ندارند. این کار غیرقانونی است. و با این حال، همیشه هم در حال رخ دادن است و دانش‌آموزانی که واکسن نزده باشند مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند.»

مالون رئیس اتحادیه بین‌المللی پزشکان و دانشمندان پزشکی نیز هست؛ گروهی متشکل از ۱۶۰۰۰ متخصص که اعلامیه‌ای را امضا کرده‌اند که می‌گوید کودکان سالم «نباید مشمول واکسیناسیون اجباری شوند».

مالون گفت: «بر اساس قانون نورنبرگ، توافق هلسینکی و گزارش بلمونت این الزامات غیرقانونی هستند… این محصولات همچنان بدون مجوز بودند. فقط از طریق مجوز استفاده اضطراری در دسترس قرار می‌گیرند. این محصولات دارای مجوز نیستند و به فرزندان شما تحمیل می‌شوند و خطراتی را به همراه دارند. رسانه، با سانسور خود، و بیگ‌ تک نمی‌گذارند شما از این خطرات حتی باخبر شوید. بنابراین می‌توانید خودتان تصمیمی آگاهانه برای فرزندانتان بگیرید. به نظر من این یک جنایت بزرگ است.»

مطالب دیگر:

سناتور ران جانسون دلیل نامزدی مجدد خود در انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۲۲ را اعلام کرد

چین سومین شهر بندری شلوغ جهان را قرنطینه، و به‌طور بالقوه زنجیره تامین جهانی را مختل کرد

تحقیقات نشان می‌دهد که واکسن‌ها اثربخشی کمتری در برابر اومیکرون دارند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی