logo_eet

دیسانتیس: ویروس اومیکرون باعث ایجاد محدودیت در فلوریدا نخواهد شد

دیسانتیس ا قاطعیت اضافه کرد، موارد تایید شده او را وادار نمی‌کند که ایالت را قرنطینه کند یا اقدامات محدودکننده دیگری مانند الزام کودکان مدرسه
ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا (Joe Raedle/Getty Images)

فرماندار ران دیسانتیس طی یک کنفرانس مطبوعاتی در ۷ دسامبر اعلام کرد فلوریدا موارد ابتلا به سویه جدید اومیکرون ویروس حزب کمونیست چین را تایید کرده است.

در حینی که دیسانتیس در حال پاسخگویی به پرسش‌های خبرنگاران بود یک خبرنگار در مورد شناسایی شدن سویه اومیکرون در فلوریدا پرسید، دیسانتیس گفت که بعداً اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد.

اما، او با قاطعیت اضافه کرد، موارد تایید شده او را وادار نمی‌کند که ایالت را قرنطینه کند یا اقدامات محدودکننده دیگری مانند الزام کودکان مدرسه‌ای به پوشیدن ماسک را دوباره انجام دهد.

در حالی که حضار شروع به کف زدن و تشویق کردند، او گفت: «در فلوریدا، ما اجازه نخواهیم داد شما را حبس کنند.»

ما به آنها اجازه نمی‌دهیم شما را محدود کنند. ما به آنها اجازه تحمیل این دستورات را نخواهیم داد. ما به آنها اجازه نمی‌دهیم مدارس را تعطیل کنند. ما از آزادی شما برای تصمیمگیری محافظت می‌کنیم.»

فرماندار گفت اگر مردم بخواهند می‌توانند خود را قرنطینه کنند، «این تصمیم شخصی آنها در یک جامعه آزاد است.»

فلوریدا از سپتامبر ۲۰۲۰ قرنطینه نبوده است. موارد ابتلا در تابستان افزایش یافت. اما از ماه نوامبر، فلوریدا یکی از کمترین میزان ابتلا به کووید۱۹ در ایالات متحده را داشته است.

مطالب دیگر:

تحریم دیپلماتیک بازی‌های المپیک زمستانی پکن توسط بایدن، مورد تمجید و انتقاد قرار گرفت

استعفای نماینده جمهوری‌خواه کنگره و پذیرفتن مدیرعاملی شرکت رسانه‌ای ترامپ

ژنرال نیروی فضایی آمریکا هشدار داد چین با دو برابر سرعت آمریکا در حال توسعه توانایی‌های فضایی خود است

اخبار مرتبط