logo_eet

رستوران شیک و خانوادگی ایتالیایی با پاستاهای خوشمزه در تورنتو را بشناسید

(via @wademacneil)
(via @wademacneil)
(via @wademacneil)

 

غذاهای ایتالیایی مانند انواع پیتزا و پاستا، به خصوص اسپاگتی، محبوب همه ذائقه‌‌‌‏هاست. کمتر کسی هست که به این غذاها علاقه نداشته باشد. به خصوص بچه‌‌‌‏ها که شیفته این غذاهای خوش‌‌‏خوراک ایتالیایی هستند.

اگر در تورنتو یا اطراف آن زندگی می‌‌‌‏‌‌‌‏کنید، قصد داریم رستورانی را معرفی کنیم که ارزش آن دارد که یک بار هم که شد به آنجا بروید.

مسلما زمان‌‌‌‏هایی هست که مایل هستید به رستورانی شیک و مجلل که پیش‌‌‌‏خدمت‌‌‌‏های آن لباس‌‌‌‏های فرم زیبا پوشیده و قیمت‌‌‌‏هایش هم سر به فلک می‌‌‌‏کشد بروید، اما خیلی وقت‌‌‌‏ها هم شاید هوس یک پرس اسپاگتی ساده و خوشمزه کنید که قیمتش هم مناسب باشد.

(via @wademacneil)

پس در این صورت رستوران ایتالیایی «ماما مارتینو  Mamma Martino » با غذاهای خوشمزه و اشتها برانگیزش می‌‌‌‏تواند گزینه خوبی باشد.

«ماما مارتینو» در اتوبیکو در   ۶۲۴B The Queenswayواقع است و با کمی رانندگی از تورنتو به این نقطه خواهید رسید.

این رستوران که از سال ۱۹۸۳ تاکنون فعالیت دارد، توسط  برونو مارتینو و خانواده‌‌‌‏اش تأسیس شده و رستورانی شناخته شده در منطقه اتوبیکو و حتی در سایر مناطق تورنتو بزرگ است.

در «ماما مارتینو» غذاهای متنوع، خوشمزه و در عین حال پرحجمی سرو می‌‌‌‏شود. از پاستا‌‌‌‏های معمولی و پیتزا‌‌‌‏هایی که عموما دوست داریم و مشتاقش هستیم گرفته تا کربوره، کوفته و اسپاگتی.

به غیر از خوشمزه بودن، مهم‌‌‌‏ترین مسئله قیمت آن است که آن هم در این رستوران بسیار مناسب است. یک کاسه بزرگ پاستا تنها بین ۹ تا ۱۲ دلار قیمت دارد. اغلب غذاهای اصلی آن زیر ۱۰ دلار قیمت دارند؛ پس می‌‌‌‏توان گفت ارزش این را دارد که سری به آنجا زد.

مطلب دیگر: « شن‌‌‌‏یون » زیبا دوباره به انتاریو بازگشت !

(via @wademacneil)

این رستوران ایتالیایی ۲۵ ساله، غیر از این غذاها انواع پیش‌‌‌‏غذاها و دسرها را نیز ارائه می‌‌‌‏کند. منوی کامل را اینجا ببینید

حیاط سرپوشیده «ماما مارتینو» هم با فضای زیبا و کم سروصدایش برای روزهای سرد مناسب است. در داخل رستوران هم میزها با رومیزی‌‌‌‏هایی به رنگ قرمز و سفید چیدمان شده‌‌‌‏اند، رنگ‎‌‌‌‏هایی که هر رستوران کلاسیک ایتالیایی به آن نیاز دارد.

اندازه پیتزاها بزرگ هستند اما می‌‌‌‏توانید به هر اندازه‌‌‌‏ای که تمایل دارید سفارش دهید، مانند نیم پپرونی، نیم هاوایی و…

«ماما مارتینو» شش روز از هفته باز بوده و ساعات کار آن به شرح زیر است:

روزهای دوشنبه تا پنج شنبه ۱۱ صبح تا ۱۰ شب

جمعه‌‌‌‏ها ۱۱ صبح تا ۱۱ شب

و شنبه‌‌‌‏ها  از ساعت ۴ صبح تا ۱۱ شب

 

اگر مایل به معرفی کسب و کارتان در کانادا هستید، با ما تماس بگیرید :

[email protected]

مطالب دیگر:

جنایت برداشت اعضای بدن در چین چگونه صورت می گیرد

نخستین نوزادان متولد شده تورنتو در سال ۲۰۱۸ چه کسانی بودند؟

اخبار مرتبط