Search
Asset 2

ترامپ خواستار «رفراندم ملی» درباره سیاست‌های دموکرات‌ها شد

رفراندم درباره سیاست دموکرات‌ها، از جمله نرخ جنابات، تورم و مهاجرت چیزی بود که ترامپ در سخنرانی اخیر خود خواستار برگزاری آن شد او بار دیگر
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کاران در دالاس در 6 اوت 2022 سخنرانی می‌کند. (Bobby Sanchez for The Epoch Times)

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا روز شنبه خواستار برگزاری یک رفراندم ملی درباره سیاست‌های دموکرات‌ها شد و گفت که آینده ایالات متحده ممکن است در خطر باشد.

رئیس‌جمهور سابق در سخنرانی در کنفرانس کنش سیاسی محافظه‌کاران (CPAC) در دالاس، به حضار گفت که نامزدهای جمهوری‌خواه باید کنگره را کنترل کنند و درباره سیاست‌های دموکرات‌ها، یعنی جنایت، مهاجرت و تورم، رفراندم برگزار کنند.

ترامپ خاطرنشان کرد: ما باید در سال ۲۰۲۲ یک پیروزی بزرگ را به دست آوریم. پیروزی در این انتخابات باید یک رفراندوم ملی در مورد فجایع هولناکی باشد که دموکرات‌های رادیکال بر کشور ما تحمیل کرده‌اند.»

او گفت که جمهوری خواهان باید «امنیت عمومی» را در سراسر ایالات متحده در میان افزایش نرخ قتل و جنایات خشونت آمیز در سراسر کشور «بازیابی کنند.» او استدلال کرد که این «شغل شماره یک» است.

ترامپ روز شنبه گفت: «مردم بیرون راه می‌روند و به سرشان شلیک می شود. به دلیل جنگ صلیبی بی‌رحمانه چپ رادیکال برای از بین بردن مجریان قانون در آمریکا، کشور ما اکنون به آبریز جنایت تبدیل شده است که قبلاً هرگز نبوده است.»

ترامپ با هدف قرار دادن به اصطلاح سیاست‌های اصلاحی وثیقه در ایالت‌ها و شهرداری‌های عمدتاً تحت کنترل دموکرات‌ها، گفت که «جنایتکاران وحشی» بلافاصله پس از دستگیری از زندان آزاد می‌شوند.

ترامپ با تکرار وعده انتخاباتی خود در سال ۲۰۱۶ گفت: «ما باید آمریکا را دوباره ایمن کنیم» تا «آمریکا را دوباره بزرگ کنیم.» «زمان آن فرا رسیده است که رهبرانی که شجاعت دارند آنچه را که باید گفته شود و آنچه را که باید انجام شود، انجام دهند.»

فرمانده سابق کل قوا افزود: «آنها می‌دانند چه باید بکنند و ما باید به آنها اجازه انجام این کار را بدهیم. … ما باید اسلحه را از دست جنایتکاران بگیریم. به جای اینکه اسلحه را از دست آمریکایی‌های قانونمند بگیریم، بیایید آنها را از دست جنایتکاران خشن و جنایتکاران حرفه‌ای بگیریم.»

ترامپ بار دیگر خواستار اعمال مجازات اعدام برای فروشندگان مواد مخدر شد و خاطرنشان کرد که برخی از کشورهایی که مشکل مواد مخدر ندارند از چنین اقداماتی استفاده می کنند.

ترامپ ضمن اشاره به سومین نامزدی احتمالی برای ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴، خاطرنشان کرد که در سال ۲۰۲۰ میلیون‌ها رای بیشتر از سال ۲۰۱۶ به دست آورده است

ترامپ گفت: «ممکن است مجبور شویم دوباره این کار را انجام دهیم.»

مطالب دیگر:

یک مقام تایوانی: رژیم چین یک ببر کاغذی است

دستور کار ۲۰۳۰ سازمان ملل متحد در خصوص محدودیت‌های کشاورزی

تور آمریکایی الهام‌بخش و بیداری‌بخش «پایان دادن به حزب کمونیست چین»

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی