Search
Asset 2

روزنامه نگار فرانسوی: حزب کمونیست چین دشمن اصلی بشر است

رژیم کمونیستی چین درست مثل نازی‌ها مردم را می‌کشد و اقتصاد جهانی را نابود می‌کند از طریق فساد و باج‌خواهی در تمام بخش‌های فرانسه نفوذ کرده
ژان رابین در مصاحبه با تلویزیون ان‌تی‌دی

ژان رابین، روزنامه‌نگار مستقل مشهور فرانسوی، بیش از ۲۰ سال دربارۀ مارکسیسم تحقیق کرده است. وی بیش از ۴۰ کتاب منتشر و ده‌ها فیلم تولید کرده که در آن نفوذ رژیم کمونیستی چین به ویژه در فرانسه را افشاء کرده است. او در مصاحبه اخیرش با تلویزیون ان‌تی‌دی اظهار داشت که حزب کمونیست چین باید مسئولیت کامل گسترش کوید۱۹ را در سراسر جهان به‌عهده بگیرد که باعث کشته شدن میلیون‌ها نفر و از بین رفتن اقتصاد جهانی شده و همچنان ادامه دارد.

حزب کمونیست چین درست مثل نازی‌ها مردم را می‌کشد و اقتصاد جهانی را نابود می‌کند

رابین رژیم کمونیستی چین را با رژیم نازی در آلمان مقایسه کرد. او گفت: «هیتلر به‌دلیل فروپاشی اقتصاد آلمان در آن زمان نیروهایی را برای فتح جهان فرستاد و حزب کمونیست چین امروز با فروپاشی اقتصادش در سال ۲۰۱۹ در همان وضعیت قرار دارد. بدون توجه به اینکه رژیم طی سالهای گذشته چه گفته است، باید برای یافتن فرصت‌های احیا، به خارج از کشور برود، بعلاوه، این همان چیزی است که رژیم کمونیستی حاکم بر چین می‌خواهد با پاندمی به آن دست یابد.

او پاندمی را به سلاح جدیدی برای کشتار جمعی تشبیه کرد: آن نه‌تنها باعث کشته شدن مردم بلکه تباهی اقتصاد می‌شود. بسیاری از عواقب اجتماعی را به جا می‌گذارد و باعث ایجاد هرج و مرج در میان افراد همه اقشار اجتماع می‌شود و بسیاری از افراد احساس افسردگی می‌کنند.

رژیم کمونیستی چین از طریق فساد و باج‌خواهی در تمام بخش‌های فرانسه نفوذ کرده است

رابین پس از تحقیق بسیار دقیق دربارۀ همکاری بین فرانسه و چین، دریافت که نفوذ حزب کمونیست چین در فرانسه بسیاری از بخش‌ها را دربرمی‌گیرد.

او مثالی تحلیلی از چگونگی حمایت حزب کمونیست چین از توسعه فرانسه ارائه داد. وی همچنین توضیح داد که مقامات فعلی دولت فرانسه اعضای باشگاههایی هستند که مستقیماً تحت مدیریت حزب کمونیست چین اداره می‌شوند یا غیرمستقیم تحت تأثیر آن هستند، مانند معتبرترین بنیاد فرانسه و ‌چین، (بنیاد فرانسه‌چین). باشگاه پاریس‌شانگهای نیز کاملاً بانفوذ است. اینها باشگاه‌هایی در اروپا هستند که رؤسای‌شان در کمیسیون اروپا عضو هستند.

وی افزود: «همچنین کمیته فرانسه و چین(کمیته فرانسه‌چین) وجود دارد که سه چهارم ۴۰ سهام بزرگ فرانسه و تعدادی از بنگاههای اقتصادی متوسط و بزرگ را برای کار با چین جذب می‌کند همچنین باشگاه‌های دیگری مانند صندوق فرانسه‌چین نیز وجود دارد که شامل چهره‌های مهمی در امور مالی نیز هستند.»

رابین گفت که او با سناتور آندره گتولین موافق است که ایجاد روابط خواهر و برادر بین رژیم کمونیست چین و فرانسه به نام تبادل فرهنگی در واقع یک عمل نفوذ و جاسوسی توسط حکومت چین است.

وی بر این باور است که فرانسه یکی از کشورهای جهان است که برای مدت طولانی با رژیم کمونیستی چین همکاری نزدیکتر داشته است و دولت فرانسه امروز نمی‌تواند از مسئولیت خود درخصوص توانایی حزب کمونیست چین در جمع‌آوری کمک‌های مالی و انجام باج‌خواهی در فرانسه  شانه خالی کند.

او گفت: «مطمئن هستم که ده‌ها تن از افراد سیاسی در فرانسه مورد چنین باج‌خواهی قرار می‌گیرند و بنابراین آنها به حزب کمونیست چین تکیه می‌کنند یا مستقیماً درگیر فساد می شوند. این بسیار ساده است و ما می‌دانیم که حزب کمونیست چین به این ترتیب عمل می‌کند. این ماهیت انحرافی حزب کمونیست چین است. آنها بدون شلیک یک گلوله از همه روشهای ممکن و قابل تصور برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کنند.»

او گفت که حزب کمونیست چین ابتدا از طریق فساد و کلاهبرداری به داشته‌های افراد دست می‌یابد و سپس از نظر ایدئولوژیک بر آنها چیره می‌شود. او گفت: «از آنجا که رهبران فرانسه از نظر ایدئولوژی طرفدار مارکسیسم و کمونیسم هستند و مردم فرانسه امروز از قبل به این امر عادت کرده‌اند، آنها دیگر از اتفاقات جاری آگاهی ندارند. وقتی مردم نمی‌دانند با کدام دیکتاتوری روبرو هستند، نمی‌توانند با دشمن بجنگند. به گفته رابین، حزب کمونیست چین دشمن است و به‌وضوح در تلاش است تا جهان را اداره کند.

حزب کمونیست چین دشمن اصلی بشر است

رابین معتقد است که حزب کمونیست چین اقتصاد جهانی را به نابسامانی و ویرانی ناامیدکننده سوق داده است. او گفت: «بسیاری از مشاغل کوچک در فرانسه از بین رفته‌اند. متأسفانه، مردم فرانسه از قبل عادت کرده‌اند که آزادی اساسی خود را ذره ذره از دست بدهند و «قورباغه‌های پخته شده در آب گرم» باشند. در طی پاندمی، اقدامات آشفته‌ای را که در زمینه سلامت و بهداشت عمومی و اقتصاد تحت دیکتاتوری انجام شده، مشاهده کرده‌ایم. کارآفرینان و مشاغل کوچک برای امرار معاش به دولت وابسته نیستند و با این وجود آزادی آنها سلب می‌شود. این اجرای یک طرح کمونیستی است، اما تعداد کمی از فرانسوی‌ها متوجه می‌شوند که اینها در واقع اجرای برنامه‌های حزب کمونیست چین در فرانسه است.»

او گفت که در اروپا، سوئد قوی‌ترین کشور در مقابله با حزب کمونیست چین  است و تنها کشور اروپایی است که مؤسسه‌های هوآوی و کنفوسیوس را از سرزمین خود اخراج کرده و تنها کشوری است که در مبارزه با پاندمی قرنطینه نشده است.

رابین گفت، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده و طرفدارانش معتقدند حزب کمونیست چین تهدید اصلی برای ایالات متحده است. «حقیقت این است که حزب کمونیست چین همچنین تهدید اصلی برای فرانسه است. در حقیقت، فرانسه از قبل سقوط کرده است، اما مردم نمی‌دانند که رهبران فرانسه همه در کنترل حزب کمونیست چین هستند.»

در آخر رابین گفت: «حزب کمونیست چین دشمن اصلی [بشریت] است. حزب کمونیست چین باید از روی زمین محو شود. ما می‌دانیم که برنامه آن نابودکردن همه چیز است، بنابراین باید جلوی این خرابکاران را بگیریم.»

نوشته: مینگهویی

مطالب دیگر:

ترامپ واشنگتن را ترک کرد و به حامیان خود گفت: «ما به شکل دیگری باز خواهیم گشت.»

شبح کمونیسم در حال حکمرانی بر جهان ما: فصل ۱۳: ربودن رسانه‌ها

ترامپ: پرونده دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ از حالت محرمانه خارج شود

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی