Search
Asset 2

ترِوِر لودن: «سازمان‌های ثبت‌نام رای‌دهندگان در آمریکا که وابسته به چین هستند، در انتخابات مداخله کردند»

زندگی سیاه‌پوستان مهم است لودون: «سازمان‌های ثبت آرای وابسته به چین در انجام انتخابات آمریکا کمک می‌کنند» تریوور لودون، محقق و نویسنده از
تریوور لودون، محقق و نویسنده از نیوزیلند، گفت که سازمان‌های مختلف کمونیستی در انتخابات ایالات متحده شرکت داشتند. (minghui.org)

ترِوِر لودن، محقق و نویسنده از نیوزیلند، متخصص برجسته در زمینه مسائل مربوط به کمونیسم است.

«امسال، ما شاهد شورش‌های گسترده‌ای در خیابان‌های‌مان ازسوی گروه‌هایی مانند، «زندگی سیاه‌پوستان مهم است»، و غیره هستیم. و هنوز هم، بسیاری از آمریکایی‌ها درک نمی‌کنند که کار گروه «زندگی سیاه‌پوستان مهم است»، که ارتباطات عمیقی با حزب کمونیست چین دارد یک عملیات مارکسیستی است. او در مصاحبه‌ای در ماه نوامبر گفت: «بیشتر آمریکایی‌ها آن را به‌عنوان برخی دلایل درخصوص عدالت اجتماعی می‌دانند، اما این تأثیر عمده‌ای بر آمریکا داشته است.»

او گفت بسیاری از گروه‌های کمونیست ازجمله جاده آزادی، حزب کمونیست ایالات متحده، با گروه «زندگی سیاه‌پوستان مهم است» مشارکت دارند. او توضیح داد: «آنها همان افرادی هستند که در چند سازمان بزرگ ثبت آرا در بسیاری از ایالت‌های اصلی مورد منازعه درگیر هستند. من درحال صحبت با جورجیا، میشیگان، ویسکانسین، پنسیلوانیا، آریزونا هستم.»

این گروه‌ها آشکارا اعلام کرده بودند که ترامپ را نابود کرده و در انتخابات بایدن را پیروز خواهند کرد. درحقیقت، «اینها گروه‌هایی هستند که وفاداریشان را به چین کمونیست بدهکار هستند و به پیروزی در انتخابات مباهات می‌کنند،»

به‌عنوان مثال، حزب کمونیست ایالات متحده آمریکا (CPUSA)، در سال ۲۰۱۰ مقاله‌ای داشت که در آن گفته می‌شود قرار است جنگی بین چین و ایالات متحده آغاز شود، آنها در داخل ایالات متحده برای چین می‌جنگند. حزب کمونیست ایالات متحده آمریکا تنها نیست. او در ادامه گفت: «گروه جاده آزادی نیروی هدایت‌کننده گروه «زندگی سیاه‌پوستان مهم است» است. این یک گروه کمونیست طرفدار چین است. تعدادی از افراد کادر آنها در چین زندگی می‌کنند. خاستگاه این گروه از جنبش مائوئیست دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ است. آنها در انتشارات خود آشکارا برای چین تبلیغ می‌کنند. و آنها در پشت گروه «زندگی سیاه‌پوستان مهم است»  هستند.»

گروه‌های دیگری نیز بسیار فعال هستند. انجمن پیشروی چین، متحد اصلی چین کمونیست در سواحل غربی، اکنون ۴۰ سال است که در سانفرانسیسکو فعال است. لودون در ادامه افزود: «انجمن پیشروی چین با گروه «زندگی سیاه‌پوستان مهم است» و کل شبکه سازمان‌های ثبت آرا در آریزونا، پنسیلوانیا، فلوریدا، میشیگان، ویسکانسین، جورجیا؛ یعنی تمام ایالات مهم مورد منازعه، ارتباط بسیار عمیقی دارد. و این گروه خط مقدم، در انتشاراتش به‌صراحت افتخار می‌کند [که] از هفت ایالتی که برای بایدن مورد هدف قرار داده بودند در شش ایالت برنده شدند. این ادعای آنهاست، نه من، بنابراین درست در زیر دماغ ما، سازمان‌های ثبت آرای وابسته به چین به انجام انتخابات آمریکا کمک می‌کنند.

او گفت که این گروه‌ها درحال برنامه‌ریزی برای یک انقلاب به‌منظور ایجاد دگرگونی در آمریکا هستند. او گفت: «یک انقلاب واژگون‌ساختن ساختارهای موجود است. و من می‌بینم که درحال حاضر در امریکا اتفاق می‌افتد. من الگوی براندازی طولانی‌مدت را می‌بینم که اکنون ۵۰ سال است ادامه دارد. چپ رادیکال، حزب کمونیست آمریکا، گروه‌های مائوئیست، گروه‌های تروتسکیست که هر کدام اکنون بیش از ۳۰ نفر در ایالات متحده دارند. هر چیزی از سوسیالیست‌های دموکراتیک آمریکا گرفته تا حزب کمونیست ایالات متحده، جاده آزادی، حزب سوسیالیسم و آزادی، حزب جهانی کارگران.»

«اگر ترامپ دوباره انتخاب شود و او همچنان به منزوی‌کردن حزب کمونیست چین ادامه می‌دهد، که درواقع فقط ۸۰۰ باند است؛ این مانند مافیایی است که کل کشور را اداره می‌کند، من معتقدم اگر ترامپ بتواند به ایجاد این اتحاد ادامه دهد، درواقع به مرحله‌ای می‌رسد که مردم چین حزب کمونیست چین را از بین خواهند برد.» اگر بایدن قدرت را به دست آورد، روند این پیشرفت‌ها برعکس می‌شود.

او گفت که تقلب در شمارش آرا در تمام مدت نگران‌کننده بوده است. او توضیح داد: «و اکنون ما به این نقطه رسیده‌ایم، احتمالاً تقریباً یک‌سوم کشور معتقدند که این انتخابات به سرقت رفته است. این موضوع باید به‌طور علنی مورد رسیدگی قرار گیرد تا همه ببینند، اگر ما در اینجا از قانون پیروی نکنیم، هیچ‌کسی به انتخابات آینده آمریکا اعتماد نخواهد کرد. و این به افراط‌گرایی منجر می‌شود، می‌تواند خشونت به‌بار آورد. باعث می‌شود افراد از سیستم خارج شوند. و دموکراسی سالم آمریکایی که دیده‌ایم موضوعی مربوط به گذشته خواهد شد. این موضوع باید حل شود.»

این نیز مربوط به رسانه است. او گفت: «ما با دستکاری گسترده فن‌آوری بزرگ در رسانه های‌خود، با سانسور دیدگاه‌هایی که آنها دوست ندارند، مواجه هستیم. این انقلاب است. این استبداد است که بوی آن درحال متصاعد‌شدن است. و اگر این انتخابات حل و فصل نشود، دیگر هیچ مخالفتی با این دستور‌العمل بزرگ وجود نخواهد داشت. و دیگر امکان اتحاد مردم برای بازگشت وجود ندارد، زیرا ما فیس بوک نخواهیم داشت. ما توییتر نخواهیم داشت، ما از طرف آی‌آر‌اس یا وزارت دادگستری یا اف‌بی‌آی هدف قرار خواهیم گرفت. و ما شاهد استقرار کشوری تک‌حزبی در این کشور خواهیم بود.»

در ویدئویی از سال ۲۰۱۵، پاتریس کولورس، بنیانگذار گروه «زندگی سیاه‌پوستان مهم است» گفت که او و سایر سازمان‌دهندگان «مارکسیست‌های آموزش‌دیده» و مخالف ترامپ بودند. او ماه گذشته در نامه‌ای به بایدن و معاون کنونی‌اش کامالا هریس نوشت: «در کنار سازمان‌های تحت رهبری سیاه‌ها در سراسر کشور، گروه «زندگی سیاه‌پوستان مهم است»  سرمایه‌گذاری زیادی در این انتخابات انجام داد، “رأی و سازمان‌دهی” شعار ما شد و تلاش‌های  انتخاباتی ما به بیش از ۶۰ میلیون رأی‌دهنده رسید.»

نوشته: مینگهویی

نظرات بیان‌شده در این مقاله، نظرات این نویسنده بوده و لزوما منعکس کننده نظرات اپک تایمز نیست.

مطالب دیگر:

درخواست نماینده جمهوری‌خواه از سناتورها برای حمایت از مخالفت با نتایج انتخابات

با شیوع گونه جدید در هفته گذشته، از هر ۵۰ لندنی ۱ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند

بایدن از ترامپ می‌خواهد لایحه تسکین کووید۱۹ را امضاء کند

انتخابات آمریکا: کارولین جفورد، ناظر در جورجیا چه شهادتی داد؟

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی