Search
Asset 2

 بیانیه ترامپ پس از به صدا در آمدن زنگ هشدار محل نگهداری آرای شهرستان فولتون

اتهامات علیه ترامپ به او فرصتی بی‌سابقه برای افشای موضوعات مربوط به انتخابات ۲۰۲۰ در طول فرایند محاکمه خواهد داد.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا(Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، روز دوشنبه بیانیه‌ای را منتشر کرد که در آن تصریح کرد زنگ هشدار در محل ذخیره‌سازی آرای شهرستان فولتون به صدا درآمده است و این محل «کاملاً باز و بدون مراقبت» رها شده است.

امرالد رابینسون از نیوزمکس، روز یکشنبه شب گزارش داد که یک وکیل دادگستری که روی ممیزی بیش از ۱۴۵ هزار برگه رأی انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ در شهرستان فولتون، کار می‌کند، گفته است در ساختمانی که برگه‌های آرا در آن نگهداری شده، زنگ هشدار به صدا درآمده است.

گزارش شده است که این وکیل عکسی از درب باز شده ساختمان را برای رابینسون ارسال کرده است. رابینسون این تصویر را در توییتر به اشتراک گذاشت.

رابینسون در توییتر گفته است «به نظر می‌رسد که دو نماینده شهرستان فولتون که به نگهبانی ساختمان محل نگهداری آرا مشغول بودند، ۲۰ دقیقه قبل از شروع زنگ هشدار از ساختمان خارج شده‌اند.»

به گفته سی‌دی ‌مدیا، برایان آمرو قاضی دادگاه عالی به مسئولین فولتون دستور داده بود از ۲۵ می، به طور دائم از این مرکز محافظت کند.

ترامپ در بیانیه‌ای در پاسخ به این گزارش‌ها گفت «در جورجیا کارهای بزرگی در زمینه کشف تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ انجام شده است. اما، ما نباید به هیچ کس اجازه دهیم که با رها کردن ساختمان بدون امنیت، کاری که اواخر جمعه انجام شد، در این آرا مسامحه شود.» «جمهوری خواهان و میهن پرستان باید از این محل و آرا محافظت کنند.»

ترامپ افزود چپ‌ها در مورد امنیت انتخابات صحبت می‌کنند اما آنها آنچه را که تبلیغ می‌کنند عملی نمی‌کنند زیرا از آنچه ممکن است پیدا شود می‌ترسند. او ضمن تاکید بر این نکته که  کشور در معرض خطر است از مقامات شهرستان فولتون خواست کار درست را انجام دهند و از این آرا محافظت کنند.

وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر، مقامات شهرستان فولتون و دفتر فرماندار برایان کمپ تاکنون به درخواست‌های اپک‌تایمز پاسخی نداده‌اند.

ورنون جونز، نماینده سابق ایالت که به عنوان یک جمهوری‌خواه نامزد فرمانداری می‌شود، خواستار تحقیق درباره آنچه اتفاق افتاده، شده است.

او در بیانیه‌ای گفت «این گزارش، در صورت صحت، بسیار نگران‌کننده است و باید بلافاصله به طور مستقل مورد بررسی قرار گیرد.» او افزود «من از فرماندار می‌خواهم که فوراً دستور تحقیق در مورد این موضوع را توسط دفتر تحقیقات جورجیا صادر کند. این آرا باید همیشه محافظت شوند. اگر ساختمانی که در آن استقرار داده شده‌ بدون امنیت باقی مانده است، باید بدانیم که چگونه و چرا این اتفاق افتاده است. صحت انتخابات ما قابل بحث نیست. این وضعیت بیشتر بر ضرورت حسابرسی قانونی در ایالت ما تأکید می‌کند.»

پس از آنکه گروهی از رأی‌دهندگان سال گذشته دادخواست تقاضای بازرسی از آرای پستی را ارائه کردند، برایان آمرو قاضی دادگاه عالی اولین بار در تاریخ ۲۱ مه دستور به بازکردن مهر و موم آرا را  داد.

در این دادخواست ادعا شده است افزایش غیرعادی رای به جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات و کاهش غیرعادی آرای ترامپ، از جمله سایر موارد غیرطبیعی است.

باب چیلی، وکیل پرونده، به سی‌دی‌مدیا گفته است که او قصد دارد دو پرونده علیه شهرستان فولتون به دلیل عدم اطاعت عمدی از دستور قاضی آمرو برای نگهداری از ساختمان تشکیل دهد.

مطالب دیگر:

بنیانگذار جنبش «جان سیاه‌پوستان مهم است»: این تشکیلات، دغدغه کمک به سیاه‌پوستان را ندارد

هزاران نفر در لندن علیه قرنطینه ویروس چینی و گذرنامه واکسن کرونا تظاهرات کردند

ترامپ: بایدن با سیاست‌های ناموفق مرزی در حال نابودی کشور ماست

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی