Asset 2

نماینده منتخب کنگره: سوسیالیسم، نابودی و تباهی با خود به‌همراه می‌آورد

سوسیالیسم «هر سیستم سوسیالیستی منتج به سرکوب است و ما باید برای آزادی‌های خود ارزش قائل شویم، زیرا ما بزرگترین جمهوری هستیم که تاکنون وجود
نماینده جدید کنگره، ویکتوریا اسپارتز (www.spartzforcongress.com)

نماینده جدید کنگره، ویکتوریا اسپارتز (Victoria Spartz)، که در اوکراین در دوران سوسیالیست بزرگ شده است، می‌خواهد که آمریکایی‌ها بدانند که سوسیالیسم پایدار نیست و در نهایت بدبختی به همراه می‌آورد.

وی در گفتگو با فاکس نیوز گفت «بیایید به هر کشوری که سوسیالیسم دارد نگاه کنیم. هر کشوری با این سیستم شکست خورد زیرا این سیستم پایدار نیست. این سیستم ویرانی و بدبختی زیادی ایجاد می‌کند.»

ویکتوریا که ۲۰ سال پیش به ایالات متحده مهاجرت کرد و اکنون در ایندیانا زندگی و کار می‌کند افزود «جوانان باید بدانند که آزادی‌هایی که به دست آورده‌اند سخت بدست آمده و برای یانکه امروز به این حقوق برسیم مردم کشته شدند.»

اسپارتز گفت «فقط دو سیستم می‌تواند وجود داشته باشد: یکی اینکه شما آزادی و سرمایه‌گذاری آزاد داشته باشید، یا دیگری سیستمی دارید که دولت در آن تصمیم می‌گیرد و نخبگان سیاسی در بالا، نحوه زندگی ما و کارهایی که می‌خواهیم انجام دهیم را کنترل می‌کنند.»

«من فکر می‌کنم که ما باید در کلاس تاریخ دانش‌آموز خوبی باشیم. در کشورمان طی چند قرن گذشته، ما علیه سوسیالیسم جنگیدیم و بسیاری از جوانان جان خود را از دست دادند. ببینید که برای رسیدن به آزادی چند جنگ انجام شده است و ما پیروز شدیم.»

اسپارتز یکی از ۱۷ زن جمهوری‌خواهی است که امسال به مجلس رسید و معتقد است که داستان او برای رأی دهندگان منطقه خود، به ویژه زنان حومه شهر که خواهان رونق فرزندان خود هستند، الهام بخش است.

«منطقه من، یک منظره از کل آمریکا است. من رأی دهندگان شهری، حومه شهری، و رأی دهندگان روستایی دارم، و تعداد زیادی زن به من رأی دادند. من مادر دو دختر هستم، و خودم از حومه شهر هستم.» «خوشحال می‌شوم که می‌ببینم اکثر مردم کشور ما به عقاید آرمان شهر سوسیالیستی که حزب دموکرات اکنون در حال ترویج آن است اعتقاد ندارند. بنابراین، زنان به آینده فرزندان خود ایمان دارند، آنها به اقتصاد خوب، شغل خوب، تحصیلات، ایمنی عمومی اهمیت می‌دهند.»

اسپارتز، که رقیب دموکرات خود را با برتری ۵۰.۰۲ به ۴۵.۹ درصد شکست داد، گفت که او در اوکراین تحت کنترل شوروی بزرگ شده است و می‌داند که سوسیالیسم پایدار نیست. «من دیدم که وقتی تمام می‌شود چه اتفاقی می‌افتد، اصلاً زیبا نیست.»

وی افزود که دیدن اینکه سوسیالیسم در آمریکا در حال شکل‌گیری است برایش ناراحت‌کننده است، و به همین دلیل قصد دارد برای مقابله با آن کاری انجام دهد.

بسیاری از اعضای حزب جمهوری خواه و برخی دیگر از حزب دموکرات معتقدند نامزدهای مجلس دموکرات کرسی‌ها را به این دلیل از دست داده‌اند که آنها در سیستم‌های سوسیالیستی مانند مدیکر برای همه و پرداخت پول به پلیس شرکت می‌کردند.

اسپارتز گفت «دادن حقوق برابر برای دستیابی به خوشبختی به مردم درست است، اما برابری را نمی توان اجباری کرد. اگر دولت ما را مجبور به برابری کند نتیجه آن سرکوب‌گری خواهد بود.»

«هر سیستم سوسیالیستی منتج به سرکوب است و ما باید برای آزادی‌های خود ارزش قائل شویم، زیرا ما بزرگترین جمهوری هستیم که تاکنون وجود داشته است.»

مطالب دیگر:

مو بروکس: ده‌ها نماینده مجلس از اعتراض به نتایج کالج الکترال حمایت می‌کنند

قانونگذار جمهوری‌خواه دادخواست حقوقی در دادگاه مطرح کرد تا به پنس «قدرت انحصاری» بدهد که نتایج انتخابات را لغو کند

گرنل: بسیار نگران سیاست خارحی جو بایدن و مشاور امنیت ملی انتخابی‌اش در رابطه با چین هستم

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی