Search
Asset 2

دادخواهی در میشیگان: شمارش آرا «غیرعادی» است

شمارش آرا شکایت علیه وزیر امور داخلی ایالت میشیگان جاکلین بنسون و فرماندار این ایالت گرچین ویتمر آغاز دادخواهی پاول علیه این ایالت است.
(Jeff Kowalsky/AFP via Getty Images)

شکایت علیه وزیر امور داخلی ایالت میشیگان جاکلین بنسون و فرماندار این ایالت گرچین ویتمر آغاز دادخواهی پاول علیه این ایالت است.

برخی از این اظهارات تکرار ادعاهای ایالت میشیگان و سایر ایالت‌ها است. رقیبان جمهوری‌خواه قادر به «نظارت معنی‌داری» نبوده و به کارمندان رای‌گیری آموزش داده شده بود تا تاریخ برگه‌رای‌ها را دستکاری کرده و تاریخ زودتری روی آن‌ها بنویسند.

سایر ادعاها جدیدتر هستند.

یک شاهد کارشناس با نام راسل جیمز رمسلند جونیور با گروه متحد عملیات‌های امنیتی همکاری می‌کند. وی در گذشته با ناسا و ام‌آی‌تی نیز همکاری کرده است.

رمسلند گفته است که چهار جهش ناگهانی «غیرممکن از نظر فیزیکی» در شمارش رای‌ها وجود داشت که در کل تقریبا ۳۸۵هزار برگه رای ظاهرا مجموعا در بازه زمانی ۲ ساعت و ۳۸ دقیقه‌ای پردازش شده‌اند. او نتیجه‌گیری کرده است که «شرکت دومینیون به تنهایی مسئول اضافه کردن یا تولید ۲۹۰هزار رای غیرقانونی در میشیگان است که باید شمارش نشوند.» این دو برابر تعداد رای‌هایی است که به سبب آن‌ها بایدن از ترامپ پیش افتاده است. در این ایالت بایدن تقریبا ۱۵۰۰۰۰ رای از ترامپ پیش است.

دکتر نوید کشاورزنیا دارای مدرک دکتری مهندسی و تکنولوژی بوده و دوره‌های آموزشی پیشرفته‌ای را در سی‌آی‌ای، ان‌اس‌ای و دی‌اچ‌اس گذرانده است. او در حالی که قسم خورده، اذعان می‌کند که، «کارت‌های حافظه یو‌اس‌بی با هدف تسهیل دسترسی پنهانی» به منظور مختل کردن عملکردهای رای‌گیری و تحت تاثیر قرار دادن شمارش آرا در ایالات میشیگان، جورجیا، پنسیلوانیا، آریزونا و ویسکانسین مورد استفاده قرار گرفته‌اند.»

او همچنین گفته است که پس از تجزیه‌و‌تحلیل دقیق داده‌های نیویورک‌تایمز از نظر تخصصی وی، «توزیع شمارش آرا در ] ایالات پنسیلوانیا، ویسکانسین، میشیگان، آریزونا، نوادا و جورجیا[ بر اساس عملکرد سیستم نرمال صورت نپذیرفته است. در عوض آن‌ها توسط دستکاری الکترونیکی متقلبانه در دستگاه‌های رای‌گیری هدف انجام شده‌اند.»

استشهاد دیگری توسط شخص دیگری نیز ارسال شده است که نام و اطلاعات شخصی وی تغییر داده شده‌اند. این شخص یک تحلیل‌گر اطلاعات الکترونیکی با تجربه بالا به عنوان یک هکر کلاه سفید بوده که پیش‌تر توسط برخی از برترین متخصصان انتخاباتی در جهان به کار گرفته شده است.

این فرد متخصص ادعا کرده است که با نگاهی به شرکت تحقیقاتی ادیسون می‌توان متوجه شد که این شرکت دارای سروری ایرانی است و سوابقی وجود دارد که نشان می‌دهد چین به سرورهای رای‌گیری شرکت دومینیون دسترسی دارد. شرکت تحقیقاتی ادیسون دسته‌بندی شمارش آرا را برای نتایج انتخابات به وبسایت Decision Desk HQ گزارش می‌دهد.

با توجه به استشهاد، تحلیل دیجیتال نشان می‌دهد که «شواهد مبهمی ‌وجود دارد که سیستم‌های رای‌گیری دومینیون و شرکت تحقیقاتی ادیسون قابل دسترسی بوده و مطمئنا توسط کشورهایی مانند ایران و چین در معرض خطر حمله یا سواستفاده قرار گرفته‌اند.»

این دادخواست از دادگاه می‌خواهد تا در خصوصِ عدم تایید نتایج بخش وِین، جلوگیری از ارسال تاییدیه‌های ایالتی به کالج انتخاباتی (کالج الکترال) توسط بنسون و ویتمر و «ارسال نتایج تایید‌شده انتخاباتی که رئیس‌جمهور دونالد ترامپ برنده انتخابات در ایالت میشیگان است» و سایر درخواست‌ها، اقدامات اضطراری را انجام دهد.

کمیته سنای میشیگان قرار است سه‌شنبه آینده در تاریخ یک دسامبر جلسه‌ای برگزار کند تا استشهادهای مربوط به شمارش برگه‌رای‌های غیابی در مرکز TCF دیترویت را بررسی کند.

مطالب دیگر:

تلاش مجلس آمریکا برای جلوگیری از جنایات برداشت اعضای بدن در چین

دستگیری اخیر ابرسرمایه‌دار چینی ممکن است نشانگر اختلافات داخلی سیاسی در حزب کمونیست چین باشد

جنایات برداشت اعضای بدن: آنچه که پکن از طریق رسانه‌‌‌‏ها از مردم پنهان می‌‌‏کند

سی ادعای دادخواست سیدنی پاول که بی‌اعتبار بودنِ نتایج انتخابات جورجیا را نشان می‌دهد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی