Search
Asset 2

شمار جان‌‏باختگان تصادف مهیب تورنتو به سه نفر رسید

شمار جان‏باختگان تصادف مهیب تورنتو به سه نفر رسید
(yorkregion.com)

شمار جان‏باختگان تصادف مهیب تورنتو به سه نفر رسید
(yorkregion.com)

منابع خبری از افزایش جان‌‏باختگان تصادف تانکرهای سوخت در بزرگراهی در تورنتو خبر دادند. گزارش‌‏های اولیه پلیس حاکی از مرگ دو تن بود، اما برخی منابع صبح روز چهارشنبه این تلفات را سه تن اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری یورک ریجن، این تصادفِ همراه با انفجار، روز سه شنبه در باند شمالی بزرگراه ۴۰۰ رخ داد. در این حادثه سه کامیون حمل و نقل و تقریبا ده خودرو دیگر به همدیگر برخورد کردند و تصادم دو تانکر سوخت هم انفجار عظیمی را به دنبال داشت.

به گفته شاهدان، در ساعت ۱۱:۳۰ صبح، پس‌‏از این که به علت تصادفی جزئی خودروهای بعدی سرعت خود را کم کردند، چند کامیون باربری با سرعت زیاد به هم کوبیدند و سوخت تانکرها به شدت مشتعل شد.

«کری اشمیت»، افسر پلیس انتاریو گفت: «به شکلی باورنکردنی‌‏ تصادفی بزرگ بود، هرگز چیزی شبیه به این ندیده بودم. زبانه های آتش و انفجار عظیمی وجود داشت و تمام وسایل نقلیه بالا و پایین بزرگراه را سوزاند. خطوط شمالی مابین بزرگراه‌‏های ۸۸ و ۸۹ هم تخریب شدند.»

مراکز آتش‌‏نشانی از مناطق مختلف به سرعت برای مهار آتش سوزی به محل اعزام شدند و تلاش برای پاک سازی منطقه ادامه دارد.

افسر اشمیت به همه کسانی که قصد رانندگی در هر دو جهت مابین تورنتو و بری را دارند، توصیه کرد تا از دیگر مسیرها همچون، بزرگراه ۴۰۴، بزرگراه ۲۷، وستون رود، خیابان جِین و یا خیابان یانگ استفاده کنند.

مطالب دیگر:

ادعای دروغ چین در توقف برداشت اعضای بدن از زندانیان محکوم به اعدام

ویکتوریا، بهترین شهر کانادا برای زن‌‏ها؛ ویندزور بدترین

تورنتو چه خبر؟ کجا؟ کی؟

 

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی