Search
Asset 2

شهرداری تورنتو: افرادی را برای نوازش گربه‌‌‌‏ها و خرگوش‌‌‌‏ها استخدام می‌‌‌‏کنیم!

گربه

گربه

شاید شوخی به نظر برسد اما، شهرداری تورنتو افرادی را برای نوازش حیواناتی چون گربه و خرگوش استخدام می‌‌‌‏کند

مراقبت، توجه و نوازش معمولا جزو نیازهای اولیه بشر محسوب می‌‌‌‏شود و خیلی‌‌‏ها برای برآورده کردن آن حتی حاضرند برایش پول بپردازند.

ظاهرا حیوانات هم از این قاعده مستثنی نیستند و برخی دولت‌‌‌‏ها برای توجه به نیازهای حیوانات هم برنامه‌‌‌‏هایی دارند. مانند شهرداری تورنتو که این گونه به فکر حیواناتی نظیر گربه‌‌‌‏ها و خرگوش‌‌‌‏ها است.

بله! بخش خدمات حیوانات شهرداری تورنتو در حال استخدام داوطلبانی است که بیایند و با حیوانات دوست داشتنی و زیبایی چون گربه‌‌‌‏ها و خرگوش‌‌‌‏ها بازی کنند و آنها را در آغوش بگیرند.

بنا بر وب‌‌‏سایت شهرداری تورنتو در توضیحات این اطلاعیه آمده است: «این کار تجربه‌‌‌‏ای ارزشمند برای داوطلب است، همچنین مراقبت‌‌‌‏های ما برای تندرستی روحی و جسمی حیوانات بسیار مهم است و به آنان کمک می‌‌‌‏کند تا سرپرستی پیدا کنند.»

البته این اتفاق جدید نیست و داوطلبان سال‌‌‌‏هاست که برای کمک به حیوانات برای اجتماعی کردن آنان تلاش می‌‌‌‏کنند و این شرایط به هر دو طرف سود می‌‌‌‏رساند.

اما زیاد هیجان زده نشوید! این فرصت کاری برای نوازش مخلوقات دیگر دستمزدی ندارد و کاملا داوطلبانه است. تنها کسانی که علاقمند به این کار هستند و می‌‌‌‏توانند زمان‎‌‌‌‏های ثابتی را برای آن اختصاص دهند واجد شرایط هستند. انجام این کار در تمام پناهگاه‌‌‌‏های حیوانات در سراسر تورنتو امکان‌‌‌‏پذیر است.

زمان کار براساس محل سکونت و زمان‌‌‌‏های آزاد فرد است و می‌‌‌‏تواند بر اساس برنامه خود داوطلب باشد، اما در عین حال داوطلب بایستی در انجام آن و زمان‌‌‌‏هایی که اعلام می‌‌‌‏کند ثابت قدم باشد. مثلا هر چهارشنبه از ساعت یک بعدازظهر تا سه بعدازظهر.

اگر نوازش این حیوانات کوچک و بانمک کاری است که فکر می‌‌‌‏کنید دوست دارید انجامش دهید، با شماره تلفن ۴۱۶۳۳۸۰۹۳۴ تماس بگیرید و یا به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

مطالب دیگر:

زوج ایرانی کانادایی : به ایرانیان توصیه می‌‌‌‏کنیم که شن یون را ببینند

تورنتو در میان ده شهر بزرگ چند فرهنگی جهان

پلیس انتاریو : حیوانات خانگی خود را در سرمای شدید رها نکنید !

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی