Search
Asset 2

عروسی که به پسرخوانده‌‌‏‌‌‌‏اش یک حلقه ویژه می‌‌‏‌‌‌‏دهد!

(Courtesy of Ashah Photography via Rebekah Ryan Seabolt)
(Courtesy of Ashah Photography via Rebekah Ryan Seabolt)

هنگامی‌که پسری کوچک قبل از مراسم عروسی مادرخوانده و پدرش ‌هدیه‌ای بسیار ویژه از مادرخوانده‌اش دریافت کرد، بسیار احساساتی شد. عکس‌هایی که از لحظات خاص و زیبای خانواده‌ها ثبت می‌شود، در سراسر جهان قلب‌های زیادی را به تسخیر خود در‌می‌آورند.

ربکا رایان سی‌بولت، ۳۲ ساله و بومی اهل گینزویل، در سال ۲۰۱۴ برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد به آتنز در ایالت جورجیا رفت و دیگر آن‌جا را ترک نکرد. وی که درحال‌حاضر در دانشگاه جورجیا مشغول به‌کار است، در سپتامبر ۲۰۱۹ و در برنامه دوست‌یابی، با همسرش آشنا شد.

ربکا به اپک تایمز گفت: «در کمتر از دو هفته پس از اینکه با یکدیگر آشنا شدیم، می‌دانستیم که با یکدیگر ازدواج خواهیم کرد.»

(Courtesy of Ashah Photography via Rebekah Ryan Seabolt)

این زوج در ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ با یکدیگر ازدواج کردند. با این‌حال، فراتر از موضوع پیوند دو نفر در عروسی این خانواده، شخص سوم ویژه‌ای هم شرکت کرده بود؛ جود، پسر تایلر؛ جود از دوران نامزدی پدرش و پس از اینکه تایلر از ربکا خواستگاری کرد، با هدیه دادن یک جفت گوشواره زیبا به ربکا که با کمک مادربزرگش تهیه کرده بود، در رابطه پدر و مادرخوانده‌اش شریک شده بود. ربکا می‌گوید: «برای من لحظه منقلب کننده‌ای بود؛ پس از اینکه او را دیدم که با جعبه‌ی کوچکی در دست از ماشین پیاده شد، پی‌بردم که برای همیشه نقش مهمی در زندگی ‌او خواهم داشت».

(Courtesy of Ashah Photography via Rebekah Ryan Seabolt)

ربکا و تایلر طی دوران نامزدی، هرکدام یک حلقه داشتند، جود نیز یک حلقه برای خودش می‌خواست. ربکا هم که خود به این که خواهر و برادرزاده‌هایش را لوس می‌کند معترف است، مصمم بود که پسرخوانده‌اش نیز مانند برادر و خواهرزاده‌هایش، حس مهم بودن و احترام کند.

ربکا گفت: «حس کردم خوبه در روز عروسی‌مان، جود را با یک حلقه غافلگیر کنم؛خیلی هیجان‌زده بودم».

(Courtesy of Ashah Photography via Rebekah Ryan Seabolt)

ربکا کوچک‌ترین حلقه‌ی طلایی که توانست  پیدا کند را سفارش داد و درخواست کرد تا عبارت «خانواده برای همیشه، ۶.۲۶.۲۰۲۰» را در قسمت داخلی آن حک کنند. در روز ۲۶ ژوئن، قبل از مراسم عروسی در لحظه‌‌‏‌‌‌‏ای که در آن داماد برای اولین بار عروس را در لباس عروسی می‌بیند، تایلر با قرار دادن دستش جلوی چشم‌های جود او را غافلگیر کرد.

ربکا به اپک تایمز می‌گوید: «هنگامی‌که جود برای اولین بار مرا در مراسم عروسی دید، فکر می‌‌‏‌‌‌‏کنم کمی دمق بود و حتی به گریه افتاد. سپس حلقه را به او دادم و فکر می‌کنم در آن لحظه از اینکه این گونه در مراسم با ما شریک بود، واقعا احساس خاصی داشت».

 ربکا با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرامی خود نوشت: «باعث افتخارم هست تا در بزرگ کردن این پسر به پدرش کمک کنم». وی گفت که این حلقه تا حالا دو مرتبه گم شده و بعد در گوشه جاده پیدا شد.

(Courtesy of Ashah Photography via Rebekah Ryan Seabolt)

«قصد دارم دوباره کریسمس، با خرید یک حلقه جدید غافلگیرش کنم». ربکا فکر می‌کند تابحال، نامزدی و عروسی‌اش از مهم‌ترین اتفاقات زندگی خانواده‌‌‌‌‏‌‌‌‏اش بوده است.

ربکا گفت: «یکی از لحظات خاصی که بعنوان یک مادر‌خوانده از آن‌ لذت بردم، لحظاتی بود که جود به من اعتماد کرد و احساسات و عواطف خود را با من در میان گذاشت. این اتفاق همیشه نمی‌افتد، اما لحظاتی‌که آن‌قدر احساس امنیت کرد که احساساتش را توانست با من درمیان بگذارد، برای من لحظات خاص و مهمی هستند».

 بعد از شروع پاندمی ویروس کرونا، این خانواده‌ سه نفره نیز با زندگی جدیدشان توانستند سازگار شوند.

ربکا می‌گوید گرچه زندگی در خانواده‌‌‌‏‌‌‌‏هایی که مخلوطی از چند خانواده هستند، گاهی سخت و طاقت‌فرسا است، ولی زیبایی‌های خاص خودش را دارد. او امیدوار است تا داستان زندگی خانواده‌اش الهام بخش سایرین شود تا قدردان نقش مهمی باشند که پدر و یا مادرخوانده قادرنددر زندگی فرزندان ایفا کنند.

«هنگامی‌که خانواده‌ها بخاطر فرزندانشان با یکدیگر همکاری می‌کنند، به نفع همه می‌شود! هر دو پسرم روزانه بیش از آن‌چه لایقش هستم به من لطف دارند و در طول مشکلاتم مرا دوست داشتند و در کنارم بوده‌اند و به همین خاطر خیلی دوستشان دارم».

مطالب دیگر:

شکایت ترامپ در دادگاه عالی علیه کمیسیون انتخابات ویسکانسین

 داستان‌‏هایی از آداب و رسوم چینی: فروتنی و وظیفه‌‏شناسی متقابل خواهر و برادرها و بزرگترها

چارلز دیکنز: چگونه زندگی نویسنده پس از مرگش به‌صورت داستان درآمد

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی