Asset 2

تدکروز در سخنرانی خود گفت ترامپ «جایی نمی‌رود»

فرهنگ لغو و مطیع بودن دونالد ترامپ جایی نمی‌رود. و حزب جمهوری خواه، حزب کلوپ‌های کشور نیست. بلکه حزب کارگران فولاد، کارگران ساختمانی، کارگر
سناتور تدکروز (از تگزاس) در کنفرانس سالانه اقدام سیاسی محافظه‌کاران ۲۰۲۱ سخنرانی می‌کند

سناتور تدکروز (از تگزاس) در سخنرانی روز جمعه در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه‌کاران (CPAC) به‌عنوان بزرگترین کنفرانس سالانه محافظه‌کاران، علیه فرهنگ لغو و مطیع بودن صحبت کرد.

کروز به رسانه‌ها گفت «احتمال دارد شاهد جنگ داخلی جمهوری خواهان باشیم» و افزود: آنچه می‌تواند این حزب را متحد کند دفاع از آزادی است. این سناتور تگزاس همچنین تصریح کرد که معتقد است دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، در آینده سیاست جمهوری خواهان، نقشی ایفا خواهد کرد.

او روی صحنه گفت: «دونالد ترامپ جایی نمی‌رود.» «و حزب جمهوری خواه، حزب کلوپ‌های کشور نیست. بلکه حزب کارگران فولاد، کارگران ساختمانی، کارگران خطوط لوله است… مردان و زنانی که پینه در دست دارند.»

اوایل این هفته دو نفر از جمهوری خواهان برجسته‌ مجلس نمایندگان در مورد اینکه ترامپ باید در این کنفرانس صحبت کند اختلاف نظر داشتند. انتظار می‌رود ترامپ روز ۲۸ فوریه، اولین سخنرانی عمومی‌ خود پس از زمان ترک کاخ سفید را در CPAC داشته باشد.

کروز گفت: «صداهای زیادی در واشنگتن وجود دارد که می‌خواهند چهار سال گذشته را پاک کنند.» «آن‌ها می‌خواهند به قبل برگردند، یعنی زمانی که دولت در کنار لابی‌گران و در خدمت آن‌ها بود.»

کروز در طول سخنرانی خود، اغلب علیه فرهنگ لغو و مطیع بودن در کشور صحبت می‌کرد.

وی گفت: «رسانه‌ها به مردان و زنانی که در اینجا جمع شده‌اند به عنوان رادیکال‌های خطرناک نگاه می‌کنند.» «این اتحاد شورشی است. و وادر و امپراطور از شورشیانی که اینجا هستند وحشت دارند.»

زمانی کروز در مخالفت با تعطیلی کلیساها، از سوءاستفاده از قدرت سیاسی در همه‌گیری کرونا، یعنی اعمال محدودیت‌های سختگیرانه شده در برخی ایالت‌ها انتقاد کرد. طی چند وقت اخیر، دیوان عالی کشور تصمیماتی را اتخاذ کرده است که مانع اعمال محدودیت‌های شدیدتر توسط سیاستمداران برای حضور می‌شود.

وی گفت: «حزب چپ به پیروی و مطیع بودن اعتقاد دارد.» «ما معتقد به آزادی بیان و عبادت دینی هستیم، می‌توانید هرکسی را دوست دارید عبادت کنید … این زیبایی آزادی به عنوان اصلاحیه دوم است. چپ‌ها از اصلاحیه دوم متنفرند، آن‌ها می‌خواهند مردم را مطیع و سازگار سازند.»

این سناتور از تمام شرکت کنندگان در این کنفرانس خواست «برای آزادی صحبت کنند» و اظهار داشت که در سال‌های آینده واکنش سیاسی علیه دموکرات‌ها ایجاد خواهد شد.

او گفت: «حرف‌های مرا به خاطر داشته باشید: ۲۰۲۲ سال انتخاباتی خارق‌العاده خواهد بود – و ۲۰۲۴ نیز همینطور است.»

مطالب دیگر:

جان کندی: لایحه برنامه نجات آمریکا، برای کرونا نیست، بلکه لیستی از خواسته‌های نئوسوسیالیستی است

مشاور سابق ترامپ: لایحه مهاجرت بایدن می‌تواند «بنیان هویت ملی آمریکا» را ازبین ببرد

ویدئو: فقر، هدیه سوسیالیسم به ونزوئلا

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی