Search
Asset 2

مدیر عامل استارباکس: فروشگاه‌ها در شهرهای بزرگ ایالات متحده دیگر امن نیستند

فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیگر در تعدادی از شهرهای بزرگ ایالات متحده از جمله لس آنجلس، پورتلند، فیلادلفیا و واشنگتن امن نیستند شهرهای آمریکا «م
لوگوی استارباکس در ویترین یکی از کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای در لوپ در شیکاگو، در 04 ژانویه 2022 آویزان است. (Scott Olson/Getty Images)

هاوارد شولتز، رئیس استارباکس، اعتراف کرد که فروشگاه‌های زنجیره‌ای دیگر در تعدادی از شهرهای بزرگ ایالات متحده از جمله لس آنجلس، پورتلند، فیلادلفیا و واشنگتن امن نیستند.

شولتز در ویدئویی که این هفته منتشر شد، گفت که شهرهای آمریکا «مسئولیت خود را در مبارزه با جرم و جنایت کنار گذاشته‌اند.»

شولتز گفت: «باید بگویم، از نظر من در سطح محلی، ایالتی و فدرال، این دولت‌ها در سراسر کشور و رهبران، شهرداران، فرمانداران و شوراهای شهر، مسئولیت خود را در مبارزه با جرم و جنایت و رسیدگی به سلامت روان کنار گذاشته‌اند.»

سخنگوی این شرکت تأیید کرد که ۱۶ شعبه در سیاتل، لس آنجلس، پورتلند، فیلادلفیا و واشنگتن را تعطیل خواهد کرد که همگی توسط دموکرات‌ها اداره می‌شوند.

شولتز در این ویدئو در جلسه اخیر شرکت داخلی گفت: «این مرا شوکه کرد که یکی از نگرانی‌های اصلی شرکای خرده فروشی ما ایمنی شخصی آنهاست.» «آمریکا ناامن شده است.» او گفت که تعطیلی‌های اخیر «فقط آغاز کار» است و «بسیار بیشتر خواهد بود.»

شولتز گفت: «من مجبور نیستم زمان زیادی را صرف آنچه در کشور می‌گذرد و ناامن شدن آمریکا صرف کنم. اما همه شما بیانیه مطبوعاتی چند روز گذشته را در مورد این واقعیت خواندید که ما شروع به بستن فروشگاه‌هایی کرده‌ایم که سودآور بودند.»

شولتز گفت «مسئولان شرکت همچنین ماجراهایی را شنیدند که در دستشویی‌های ما اتفاق‌ می‌افتد.  موضوع بیماری روانی، مسائل مربوط به بی خانمانی و مسائل مربوط به جرم و جنایت.»

استارباکس روز دوشنبه نامه‌ای به کارمندان خود ارسال کرد که در آن قول داد مهارت آنها را در حین کار بهبود بخشد. این نامه قبل از اینکه سخنگوی شرکت خبر بسته شدن چند شعبه‌ را اعلام کند منتشر شد.

سخنگوی شرکت استار باکس اوایل این هفته به خبرگزاری‌ها گفت که این شرکت همچنین به مدیران فروشگاه ها این اختیار را می‌دهد که به‌دلیل نگرانی‌های ایمنی توالت‌ها را ببندند یا گزینه‌های نشتن افراد را محدود کنند.

ماه گذشته، شولتز اعلام کرد که شرکت در نظر دارد به سیاست استفاده از توالت توسط غیرمشتریان پایان دهد تا محیطی امن برای مردم و مشتریان خود فراهم کند.

این مدیر اجرایی افزود: «ما باید قوانین فروشگاه‌های خود را سختگیرانه‌تر کنیم و امنیت را برای مردم خود فراهم کنیم.» «نمی‌دانم می‌توانیم توالت‌های‌مان را باز نگه داریم یا نه.»

اوایل این هفته، دفتر مرکزی شرکت ۷-Eleven، پس از پنج سرقت مسلحانه در شعبه‌هایی در منطقه لس آنجلس که منجر به کشته شدن دو نفر شد، شعبه‌های محلی‌اش در لس‌آنجلس را تشویق کرد که تعطیل شوند.

مطالب دیگر:

دکتر جیمز تورپ: مطلقاً هیچ مبنایی برای تزریق آزمایشی واکسن کووید به نوزادان و کودکان وجود ندارد

دیدگاه: اجازه ندهید حزب کمونیست تمدن چین را در این جنگ سرد برباید

نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد واکسن‌های کووید خطر ابتلا به میوکاردیت را به‌طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهند

اخبار مرتبط

عضویت در خبرنامه اپک تایمز فارسی